Skocz do zawartości

Czy som ranni?


Waldemar Biela

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie powiedziane, treściwie i zarazem z zastosowaniem porównania. Ja też bluzgów nie znoszę ale co to za ciasto bez rodzynków, no i do tego każdą matkę trzeba przynajmniej szanować. A jak ktoś ją ma gdzieś (matka by napisała że w tze dupie) i go ona denerwuje (matka by napisała,ze go w......)to zawsze można sobie dać ignora na matkę i nie zanudzać ludzi,żeby tłumaczyli innym co to za dziwy i cuda na tym forum. Bo teraz to cuda i dziwy a kiedyś podstawa i sól to była. Ale żeś sam sobie Waldek gola strzelił boś nas tu olał i cię tu nie bywało długo i się syndrom sierocuy jakiś wytworzył :mrgreen: . Oj nieładnie zaniedbywać dziatwę, nieładnie. A co to jest taka wypowiedź matki - to po prostu figura retoryczna jest - po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie powiedziane, treściwie i zarazem z zastosowaniem porównania. Ja też bluzgów nie znoszę ale co to za ciasto bez rodzynków, no i do tego każdą matkę trzeba przynajmniej szanować. A jak ktoś ją ma gdzieś (matka by napisała że w tze dupie) i go ona denerwuje (matka by napisała,ze go w......)to zawsze można sobie dać ignora na matkę i nie zanudzać ludzi,żeby tłumaczyli innym co to za dziwy i cuda na tym forum. Bo teraz to cuda i dziwy a kiedyś podstawa i sól to była. Ale żeś sam sobie Waldek gola strzelił boś nas tu olał i cię tu nie bywało długo i się syndrom sierocuy jakiś wytworzył :mrgreen: . Oj nieładnie zaniedbywać dziatwę, nieładnie. A co to jest taka wypowiedź matki - to po prostu figura retoryczna jest - po prostu.

 

ja niestety michalku drogi uzywanie bluzg uwielbiam.kocham to rrrrrrrrr w pewnym slowie.natomiast np przy tesciowej potrafie sie powstrzymac i mysle ze wlasnie to rozni nas od podsklepowych zuli pijacych wino ,,cycula,, :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert,

ja niestety michalku drogi uzywanie bluzg uwielbiam.kocham to rrrrrrrrr w pewnym slowie.natomiast np przy tesciowej potrafie sie powstrzymac i mysle ze wlasnie to rozni nas od podsklepowych zuli pijacych wino ,,cycula,,

 

Vert, szczególnie ten fragment o teściowej mnie zaintrygował - bardzo boli ? :mrgreen:

 

Michał Bajorek,

Oj nieładnie zaniedbywać dziatwę, nieładnie.

 

A Mamusia fakt, jakby zapomina o dzieciach swych, i smutno i strasno bez Matki je. Chlip, chlap, chlip, chlap :mrgreen:

 

Gwido von Noghay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodałbym jeszcze cytat z D.Masłowskiej (Paw Królowej)

 

"„W tekście użyte zostały słowa [moderator czuwa], jebać, chujoza i [moderator czuwa], wulgarne mutacje określenia czynności seksualnych i wyrazu penis. Ta dosadność i wulgarność ma na celu do lektury zachęcenie osób, które nigdy by po tę lekturę inaczej nie sięgnęły, osób nieinteligentnych jak również nieletnich, wycieczek szkolnych a także osób niepiśmiennych. Ma to je rozweselić, ma to być bardzo śmieszne”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodałbym jeszcze cytat z D.Masłowskiej (Paw Królowej)

 

"„W tekście użyte zostały słowa [moderator czuwa], jebać, chujoza i [moderator czuwa], wulgarne mutacje określenia czynności seksualnych i wyrazu penis. Ta dosadność i wulgarność ma na celu do lektury zachęcenie osób, które nigdy by po tę lekturę inaczej nie sięgnęły, osób nieinteligentnych jak również nieletnich, wycieczek szkolnych a także osób niepiśmiennych. Ma to je rozweselić, ma to być bardzo śmieszne”.

To bardzo zabawna książka -" wydana za pieniądze Unii Europejskiej i Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo zabawna książka -" wydana za pieniądze Unii Europejskiej i Fundacji Jolanty Kwaśniewskiej" :mrgreen:

 

Tak, bardzo zabawna,

"Miasto Warszawa, państwo Polska, rok czwarty dwa tysiące, penis i pochwa? Nikt w to nie wątpi, ale dziś dobrą świata stronę zobacz, do afirmacji daj się skłonić, cynizmu koniec, negatywnie krytykować każdy może, wytykać architektoniczną niedbałość, niefortunną przeszłość i na ulicy nieporządek, to temat na kolejną akcję dla „Gazety Wyborczej”, „państwo z klasą” z geograficznym położeniem niekorzystnym zaczn.my wreszcie walczyć Polski, ciągle tylko te akcje, ta defektów wyliczanka ciągła, a co z afirmacją, co z dostrzeganiem dobra? "

 

To już ostatni cytat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz- tak patrze na twoj avatar - masz tam napisane Pogodno - jakieś związki z tą piękną dzielnicą Szczecina czy też z muzyką tej kapeli?

 

Podoba mi się ta kapela i podoba mi się ta nazwa, tyle wspólnego ;)

Pogodno, czyli tak jak powinno zawsze być (no prawie zawsze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, tęsknię za Matką. Kiedyś kontestowałem, pisałem - nie wiem co widzicie w wypowiedziach tego Cudaka, a teraz normalnie tęsknię.

Codziennie przeglądam : Matka coś napisali ili niet? I, jak Matka nic nie napisali to mi smtuno.

 

Cholera, Matka napiszcie coś - pochlastam się inaczej bez granic.

 

Syn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, Grzegorz, jest na dzikim zachodzie dolnośląskim opuszczona stacja kolejowa, gdzie latem Pogodno ćwiczy nowe numery. Stacja Lubomierz. Polecam. Możesz pojechać z rodznką do Świeradowa Zdroju, zostawić cała bandę przy pijalni i sru, puścić się 15 km na dworzec pełen muzyki. Wiem, bo byłem, polecam.

 

Waldek, pozdrawiam. Najważniejsze, żeby pisać, nie żeby sprzedawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to mamusia sie nie rozglonda naopkoło cheba że wódkom pachnie i ni moge źródła zlokalizować. So jednak takie chwile że matka jes letko zatrzeźwiona a leki sie skonczo. wtedy mie sie oczy rozbiegiwujo na przeróżne kierunki i dziś mię sie tak zdarzyło a jedno oko (to zdrowsze) rypło i to z rozbiegu na spis wmordęratołów ....... no ludzie! tak ni można! Za kwile jedyn wmordęrator bedzie przypadał na jednego cywila abo sie te forum przepoczwarzy we forum wmordęratołów. Na jako cholere tu tela klawiszy? Ale skoro już so to niech sie przydadzo i mię wyłapio wszyskie co głosowali na Kaczora. Jak pacze na naszego rzonda to mię sie wszysko kurczy z patrioryzmem włoncznie. Jakem dwa lata temu se nieopacznie przełonczył telewizora na stancję TRAWKA .... TRAWA..... TRAWAM .... kurwa ...TRWAM to myślałam żem trafiła na jakiś program rolniczy bo pokazali konia, buraka i ziemniaka. Zmuszona zostałam do posłuchania przez kwile bom se akurat nalewała leki i ni mogłam operować pilotem. Dugo sie potem zastanawiałam kto to jes Kau Alicja. tera już wiem i zdecydowanie trudno by beło o trafniejszo nazwe ty spółki. Jak by kto w źwionsku z tem posiadał niewielkom bombke atomowom ( może być letko używana) to chentnie tanio kupie, naturalnie na KUPIE SPRZEDAM.

 

mamusia

ps. Czy ma ktoś cóś do picia ? abo chociaż recepte?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale skoro już so to niech sie przydadzo i mię wyłapio wszyskie co głosowali na Kaczora.

 

To pierwszy do odstrzału idzie Owoc :mrgreen:.

 

No cóż - jadę z paskiem Owocowi. W końcu Matula kazali, a z Matką się nie dyskutuje, bo Matka jest przecież tylko jedna :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, Grzegorz, jest na dzikim zachodzie dolnośląskim opuszczona stacja kolejowa, gdzie latem Pogodno ćwiczy nowe numery. Stacja Lubomierz. Polecam. Możesz pojechać z rodznką do Świeradowa Zdroju, zostawić cała bandę przy pijalni i sru, puścić się 15 km na dworzec pełen muzyki. Wiem, bo byłem, polecam.

 

W jakiś konkretnych terminach czy też przypadkowych ? I co w ogóle takiego jest w tym Świeradowie żeby mi rodzinka się zajęła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...