Skocz do zawartości

30.09.2007 4TURBO Impreza & Evo Rallysprint


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 667
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Cos sie ziomy przyczepiliscie do tych klas :mrgreen:

W dupalu to mam ! Mialem mega fun, Gracowa kilka razy przestala czytac :twisted:

a co do opon to z pewnoscia w klasyfikacji na najwieksze szroty na placu bylismy w pierwszej 3ce -> Adamus :evil::mrgreen:

Bezkonkurencyjna w tym temacie byla zaloga nr 28 ktora jechala przed nami.

Jak konczyli OS to za kazdym razem nie mieli juz powietrza w przednim prawym kole :mrgreen: ...jakas dziurka na zapoznaniu ... pompowali przed startem , ogien a na koncu juz na flaku jechali :wink: pelen respekt dla gosci !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shodan, już chyba 10ty raz czytam jak piszesz, że jesteś szybki w justynie na śniegu. Mam nadzieje, że będe mógł Cię kiedyś zobaczyć w akcji... :twisted:

 

Nie piszę, że jestem szybki, tylko że przyjadę :wink:

A że justynka ma niewielką tuszę to i wiele potrafi :mrgreen:

 

shodan w justy zimą szybki jest, gtkiem ciężko dogonić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos sie ziomy przyczepiliscie do tych klas :mrgreen:

W dupalu to mam ! Mialem mega fun, Gracowa kilka razy przestala czytac :twisted:

a co do opon to z pewnoscia w klasyfikacji na najwieksze szroty na placu bylismy w pierwszej 3ce -> Adamus :evil::mrgreen:

Bezkonkurencyjna w tym temacie byla zaloga nr 28 ktora jechala przed nami.

Jak konczyli OS to za kazdym razem nie mieli juz powietrza w przednim prawym kole :mrgreen: ...jakas dziurka na zapoznaniu ... pompowali przed startem , ogien a na koncu juz na flaku jechali :wink: pelen respekt dla gosci !!!

 

to przebija nawet nasze koła od terenówki :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam osobiście przy zielonym stoliku Shodanowi falstart załatwiłem, ale później i tak gt'ki mnie przebiły podbili stawkę i handicup był nie do przejścia :razz:

A co do organizacji nawet naklejki łatwo się później odklejały nie niszcząc lakieru - respect

Stefan z evo org ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak przypomniałem sobie duży minus Organizatorów. Na BK-1 zostały odrzucone przez Komisję Techniczną nasze piękne kaski :!: :evil: Do dzisiaj nie rozumiem, czemu członkowie komisji mieli zastrzeżenia do naszych snowboardowych ochroniaczny na mózg :roll: :mrgreen:

Juz rano na BK-1 wiedzieliśmy, że zapowiada sie super dzień, pełen śmiechu i emocji!!!Jeszcze raz dzięki!!Mamy dopiero początek października więc może jeszcze w tymo roku cos zorganizujecie?!!No nie dajcie sie prosić!!!Jestem pewien, że lista zgłoszeń szybciutko sie zapełni :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co niektórzy próbują tłumaczyć swoją słabą jazdę tym, że ktoś miał lepsze auto.

Ale się napinacie, ja luźno tak pokojowo, a nie z pretensjami. Lepsze auto samo nie pojedzie, ktoś musi mu pomóc :wink:

Protest? po jaką cholerę? to nie RSMP. Zabawa była świetna, ale gołym okiem widać było że rzeczone GT-ki lepiej przyspieszały. Chciałem się dowiedzieć jak to sie robi :wink: a tu chózia na Józia :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MARKO RALLY, jesli luz to po co teraz robisz nieprzyjemna atmosfere jakimiś insynuacjami na temat, że ktoś powinien być w klasie pierwszej a był drugiej? Sam wiesz dobrze, że auto nie pojedzie samo. Goście niektórzy ogarniali kozacko i chwała im za to. Na BK zostało zrobione wszystko żeby sprawiedliwie podzielić auta na klasę pierwszą i drugą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można doweidzieć się jakichś szczegołów na temat 8 eliminacji w przyszłym sezonie? Chyba trzeba będzie zrezygnować z RSMP :D

Liczba osiem to chyba jednak troche przesadzona jest. :wink:

 

Liczba 8, podobnie, jak pogłoski o mojej śmierci, jest po prostu przedwczesna :mrgreen: Ale nie przesadzona!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...