Skocz do zawartości

Wyniki ALT 28.10.2007


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

A co do wejścia na ALT jako gość to wiadomo coś, bo pisałem do OZ'a jakoś miesiąc temu i mówił że nie ma problemu, a wczoraj na forum sss umieścił info że będzie można tylko wjechać z uczestnikiem ALT :cry: Sądzę że byłoby więcej chętnych na wejście, więc jakby co to ja koło 12 będę obstawiał bramę i najwyżej jeśli nie będzie można wejść to zdespreowani przeprowadzimy szturm :mrgreen: A tak na poważnie wie ktoś czy będzie można wkońcu wejść, bo ja przygotowałem już lustrzankę i ładuję właśnie baterie, żeby porobić jakieś zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Huzar105 a tak wogóle to wybierasz sie na ALT? Jeśli tak to o której?

Ja dzisiaj też pisałęm do OZ'a ale pewnie jest już w drodze do Poznania i nam nie odpisze. Ale liczę że wejdziemy. Jakby co to masz mój numer 502309284 to się gdzieś tam zgadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wlasnie wrocilismy z Matim z Poznania,

Imprezka bardzo fajna !

To byla moja pierwsza przygoda z torem Poznan, tym bardziej jestem mega

szczesliwy ze udalo mi sie za pierwszym razem zejsc ponizej 2:00

Niestety przez caly czas pojawialy sie problemy , auto przerywalo , wiec

zrezygnowalem z dalszego upalania.

Pozniej chlopadki z serwisu nie-ASO podlaczyli kompa i okazalo sie ze sa jakies problemy z zasilaniem paliwa (prawdopodobnie pompa ...)

Tak czy owak dziekuje organizatorom za super zabawe,

dziekuje calej ekipie nie-ASO (szczegolnie Lukaszowi ktory odwazyl sie zasiasc na prawym i diagnozowac silnik z kompem w trakcie jazdy po torze :twisted: ) za pomoc i fachowa diagnoze.

Mati gratulace za super czas !

Lotus Elise :twisted: piekielnie szybki !

Jedno jest pewne na takim torze seryjne hamulce w GT z "drogowymi" oponami gwarantuja super zabawe :roll: :mrgreen:

Czas na wiekszy hebel i wyscigowa opone !

aaaaa.... dzwiek GT2 lecacego ponad 200 na glownej prostej - bezcenne :mrgreen:

b

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie radzil bugeye na torze?

 

Jak to jak, spojrz na czas Intaka :cool: Inna sprawa, ze Impreza Intaka nie jest seryjna.

 

Jezeli Lotus byl Dominika to jest z hondowskim silnikiem K20 :) Masa auta jest jednak 'ciut' inna niz w Civicu.

 

Gdzie mozna zobaczyc wszystkie czasy?

 

Mati, Intak, Cracowy, gratuluje. Mati widze, ze niezle pocisnal :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ten samochod ma zrobione?

 

Chodzi ci o WRXa Intaka czy Lotusa?

Intak chyba postawil auto do mapteka ale nie jestem pewien a Lotus jest wlasnoscia moim zdaniem najlepszego tunera od Hond w Polsce. Siedzi tam JDM K20 lekko dlubniete... a moze i nawet seryjne? Nie jestem pewien

 

Edit: Sa wyniki gdzies z autami wlascicieli? Bo same nazwiska nic a nic mi nie mowia. Pierwsza trojka tylko wiadoma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa wyniki gdzies z autami wlascicieli? Bo same nazwiska nic a nic mi nie mowia. Pierwsza trojka tylko wiadoma

Już poprawiłem linka w poście wyżej. Są nazwyska i samochody. Po kliknięciu na czas wyświetlają się wszystkie okrążenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...