Skocz do zawartości

Wyniki ALT 28.10.2007


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Intakwrx, Jutek to taki wymiatacz, zwany też najszybszymi sandałami RP. Poza tym jeździłz nim zawodnik z KIA Picanto, a prywatnie posiadacz szybkiego GT :)

 

No i kogoś takiego mi na prawym brakuje ! choć na jedno kółko :!:

 

Pozdrów i wielkie GRATULACJE ! za ratowanie honoru Subaraków :)

 

P.S. DLACZEGO NIE BYŁO SUBARU nie-ASO :!: :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, impreza fenomenalna :)

Moj czas jak na pierwszy raz i na seryjnych oponach 1:58:323, i 11 w generalce jest super jak dla mnie. (w wynikach napisali ze jechalem mitsu , ale to blad, jechalem CTR em )

Milek, chyba nieprzynoslem wstydu wolnossacym CTR'em ?! :wink:

 

Pozdro wszystkim , i jak by ktos mial zarchiwizowane "marchewki" czarnego civica type-r EP3 , to prosze na maciekha@interia.pl

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że Wam się podobało, czasy są imponujące

w przyszłym roku alt będzie częściej, terminarz będzie w lutym/marcu

nie tylko na Torze Poznań ale w tym miejscu przynajmniej dwa razy

będzie można wejść jako widz bez takich ograniczeń jak są w tej chwili (nie chcemy jeszcze wchodzić w papierologię i utrudnienia imprez masowych) ale do 1000 osób nie ma problemu :grin:

z pewnością nie będą to jedyne tego typu imprezy dla fanów Subaru ale przecież im więcej tym lepiej, w końcu sam też wystartuję bo auto właśnie kończy się robić, samo patrzenie wyczerpuje mnie nerwowo ;) dlatego pojechałem na Węgry na ćwiartkę, mam nadzieję, że nikt nie ma do mnie za to żalu bo byli ludzie z SSS (Dread, Bartek, Type, Kivik) i dali sobie radę z organizacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie cały sezon alt, w tym roku byliśmy zawaleni King of Europe i Baltic Cup na 1/4 mili, poza tym byłem w szpitalu prawie 5 miesięcy :( , nie było wolnych mocy przerobowych po prostu, w przyszłym roku znajdziemy czas, imprez na torach będzie co najmniej tyle samo co na 1/4 mili,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie cały sezon alt, w tym roku byliśmy zawaleni King of Europe i Baltic Cup na 1/4 mili, poza tym byłem w szpitalu prawie 5 miesięcy :( , nie było wolnych mocy przerobowych po prostu, w przyszłym roku znajdziemy czas, imprez na torach będzie co najmniej tyle samo co na 1/4 mili,

 

się rozumie :o dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodzik czy miales jakies problemy z zasilaniem paliwa na torze ?

Pisales ze pakujac auto na lawete miales juz pusty bak ...

 

:arrow: Tomo, Marcin i Jurek ( pierwszy raz na torze !!! ) super czasy !!!

 

No a Ty chyba tez ! No i Ci powiem dawałeś radę :!:

 

Jak na koniec jechałem aby przewieść BaRego to na łuku zabrakło mi przez ułamek paliwa i powiem było nie ciekawie bo ułamek sekundy ujęcia gazu powodował ustawienie auta bokiem, więc nie zalecam jechać na prawie pustym baku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochodzik czy miales jakies problemy z zasilaniem paliwa na torze ?

Pisales ze pakujac auto na lawete miales juz pusty bak ...

 

:arrow: Tomo, Marcin i Jurek ( pierwszy raz na torze !!! ) super czasy !!!

 

ostatnie piec kolek, w niektorych zakretach juz przerywalo :evil:

 

i na ostatnim kolku wypadlem...hamulec sie skonczyl :evil:

 

suma sumarum skonczylo sie prawie wszystko bo opony tez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, super foty. To jak mnie wyprzedać GT2 mam jako pulpit :wink: :mrgreen:

Tak myślałem że Ci się spodoba :wink:

No przydałoby się parę takich imprez w ciągu lata, też ciekawsze foty by były, bo jednak o takiej porze wiele zdjęć w ruchu wychodzi rozmazanych.

 

Mati a na słomce 10.11 będziesz? bo Gracowy mówił żebyśmy wpadli. Tylko niewiem jak z transportem będzie bo raczej jeszcze nie dostanę nowego silnika do mojego Forysia :sad: więc jedynie jeśli się z kimś zabiorę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Gracowy mówił żebyśmy wpadli.

wpadac wpadac :twisted:

 

Jak na koniec jechałem aby przewieść BaRego to na łuku zabrakło mi przez ułamek paliwa i powiem było nie ciekawie bo ułamek sekundy ujęcia gazu powodował ustawienie auta bokiem, więc nie zalecam jechać na prawie pustym baku

 

Problem w tym ze mi odcinalo nie dosc ze z 3/4 baku to nie tylko na lukach ale i .... na prostej... :!: :arrow: na glowna prosta wychodzilem koncowka 3ciego biegu , wrzucalem 4rke na chwile i musialem szybko wrzucac 5tke ... w innych przypadku krecac 4ke wysoko silnik odcinal co bylo mega flustrujace :evil:

 

Ktos w depo podszedl do mnie i mowi z usmiechem na twarzy .." ale Ci fajnie z wydechu wali" a ja w glebi duszy #$%&^%^&(*^%% :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...