Skocz do zawartości

Wyniki ALT 28.10.2007


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ponad 20 okrążeń dało się zrobić.

 

SPOKOJNIE MOZNA BYLO WIECEJ. JA ZROBILEM WEDŁUG LICZNIKA 216 KM...DODAM ZE POSZLO 75 LITROW ....ALE CZEGO SIE NIE ROBI DLA PRZYJEMNOSCI JEZDZENIA SUBARU...HEHEH

 

WIEC SPOKOJNIE 40 KOLEK Z PIERWSZYMI TESTOWYMI MOZNA BYLO ZROBIC..

 

NAWET DZIWIA MNIE NIEKTORZY CO TO PO 10 KOLEK ZROBILI I DO DOMU :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NAWET DZIWIA MNIE NIEKTORZY CO TO PO 10 KOLEK ZROBILI I DO DOMU

 

 

Naprawde szybkiej jazdy niektóre auta nie wytrzymywały i nic dziwnego.

 

 

nie no spoko. ja chcialem skorzystac ile sie da z jazdy a auto dzieki nie-ASO-owi dojechalo do konca bez szwanku. Serdeczne dzieki dla Mapteka i Kocar-u !!!!

 

zgadzam sie, ze niektorzy to dawali tak ognia na torze ze nic dziwnego ze auta chciały "odpocząc"

 

a przy okazji to kto jezdzil czarnym lancerem i mijal subaru niebieskie GT z klatka na tej prostej przy wieży ? Bo wydawalo mi sie ze stoje!!!!; co ty masz tam kolego pod maska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

a przy okazji to kto jezdzil czarnym lancerem i mijal subaru niebieskie GT z klatka na tej prostej przy wieży ? Bo wydawalo mi sie ze stoje!!!!; co ty masz tam kolego pod maska ?

 

Ach te 400 prawie konne Miski... no popierd...lają że jasna cholera ... NO! :???: Znowu na prostej sie czułem jak Diesel....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani jedno ani drugie. Byles organizatorem? To moze odpowiesz mi na moje pytanie.

 

Nie, nie bylem organizatorem.

I nadal nie wiem o co Ci chodzi.

 

 

marcin555 - ja jezdzilem czarnym lancerem. Pod maska mam serie z salonu plus zmieniony wydech i zrobiony przez nas remap. Mam 350KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

marcin555 - ja jezdzilem czarnym lancerem. Pod maska mam serie z salonu plus zmieniony wydech i zrobiony przez nas remap. Mam 350KM.

Jaka jest różnica między Twiom Lancerem a Autem Toma? Nie chodzi o kolor :mrgreen: Pozdrawiam cztery turbiny! Fajnie wymiataliście! Aż szkoda, że ten potworek stał na lawecie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te 400 prawie konne Miski... no popierd...lają że jasna cholera ... NO! :???: Znowu na prostej sie czułem jak Diesel....

No, Ty też nieźle dawałeś ognia, aż hamulce wykończyłeś :mrgreen: Miło było poznać kolejnych FORUMowiczów & Ferajnę. Pozdrówka dla wszystkich. Do miłego następnym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jazda i organizacja ALT , super jest pojeżdzić i pogadać z forumowiczami.

Dziękuje Maćkowi Ost.- dobrze posłuchać rad czołowego zawodnika z KIA.

Dziękuje ekipie nie-ASO za pomoc przy ogumieniu , a wyjątkowe podziękowania dla łukasza - elektronika z tej ekipy, to super fachowiec , błyskawicznie i z chęcią zaprogramował mi pilota co wedlug autoryzowanego jednego serwisu i kilku innych fachowców bylo nie możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna jazda i organizacja ALT , super jest pojeżdzić i pogadać z forumowiczami.

Dziękuje Maćkowi Ost.- dobrze posłuchać rad czołowego zawodnika z KIA.

Dziękuje ekipie nie-ASO za pomoc przy ogumieniu , a wyjątkowe podziękowania dla łukasza - elektronika z tej ekipy, to super fachowiec , błyskawicznie i z chęcią zaprogramował mi pilota co wedlug autoryzowanego jednego serwisu i kilku innych fachowców bylo nie możliwe.

 

No Gratulacje czasu !

Tylko nie załamuj nas że ten STI to seria z salonu.... :razz: a opony drogowe... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest różnica między Twiom Lancerem a Autem Toma? Nie chodzi o kolor

 

 

Silnik to samo

Tomo miał rajdowe opony

Tomo - stabilizatory Cusco i rozpórka Cusco z tyłu

Marcin - stabilizatory Whiteline, łacnziki whiteline, końcówki drazków i swożnie wahaczy whiteline, mocownaia wahaczy zbieżności z tyłu whiteline

Tomo - hamulce AP przód i tył

Marcin - pływające tarcze AP pod seryjne zaciski - klocki DS2500

Tomo - szpera płytkowa ralliart z przodu

Tomo nie ma wykładziny w bagażniku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

a przy okazji to kto jezdzil czarnym lancerem i mijal subaru niebieskie GT z klatka na tej prostej przy wieży ? Bo wydawalo mi sie ze stoje!!!!; co ty masz tam kolego pod maska ?

 

Ach te 400 prawie konne Miski... no popierd...lają że jasna cholera ... NO! :???: Znowu na prostej sie czułem jak Diesel....

 

dokladnie tak jak mówisz....!!!!! :!: a wydawalo mie sie ze szybkie mam auto hehehe :wink: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...