Skocz do zawartości

Wyniki ALT 28.10.2007


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

...

Intak chyba postawil auto do mapteka ...

 

Moje Subaru jest tylko podregulowane przez Mapteka od nowości i nie ja to robiłem. Reszta seria zwłaszcza zawias co powoli już boli :( a hamulce to masakra-szajs i tyle :( Na tor to się już nie nadaje. Miałem wyczynowe klocki i się skończyły po 130 Km.... Nie ma co marudzić czas poprawiony, fura cała :) był wspaniale ! No i gratulacje dla Matiego za znaczną poprawę czasu :)

Podziękowanie dla Mapteka za zdiagnozowanie i naprawienie Subaraka przed ALTem

Podziękowanie dla nie-ASO.pl za szybką zmianę zagotowanego płynu.

Podziękowanie dla Azraela za to że jak zwykle był pomocny i służył radą.

 

Podziękowania przede wszystkim dla moich Kibiców Graży, Jumpman, Chojnego, BaRego i Dembola. Za przybycie i wspieranie duchowe :)

 

Szczegółowe wyniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no panowie.... jezeli nie bedzie padac to bedziecie mieli nie mala konkurencje w postaci CTRow Chyba z dwa beda na kompresorach, nie wiem tylko jak z umiejetnosciami kierowcow. Jedno jest pewne, te Hondy sa naprawde szybkie

 

 

Są szybkie, na szczeście Lancery są bardzo szybkie i Hondy jeżdżą w innej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi tam JDM K20 lekko dlubniete... a moze i nawet seryjne? Nie jestem pewien

 

Wcale nie lekko i to auto Karola, a nie żadnego tunera.

 

myslalem, ze jest tylko jeden Lotus K20 w Polsce a jezeli jest to K20 JDM i ma ~260KM to jest wlasnie lekko dlubniete bez zadnych fajerwerkow. Te silniki znosza duzo duzo wieksze moce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radekk, dobre zdjecia :)

Dzięki, jeszcze jutro przejrzę dokładnie to może jeszcze coś powrzucam. i może jeszcze gdzieś powrzucam w oryginalnej rozdzielczości, bo te zmniejszyłem żeby szybko poszło.

 

Jak tam Gokarty z nami się podobały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój czas to 1:58.708

 

seryjny hamulec i syrejna opona, takze wstydu nie bylo

 

Przywiozle auto na lewacie zatankowane do pelna, pakujac na lawete pierwszy raz w zyciu zobaczylem kontrolke paliwa w subaru :mrgreen: po 96km

 

dzieki za super spotkanie i zabawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Intak, mati i reszta forumowiczów gratulacje za niezły czas. Ci co nie byli niech żałują, ścigający się lotus z GT2 to było naprawdę coś. Oba auta niesamowicie wymiatały. Następnym razem na pewno się decyduje :grin:

 

Cały dzień robiłem mnóstwo zdjęć i filmików z kilku zakrętów (jak Pan w nissanie się bawił wchodząc bokami w zakręty) i na koniec dnia zgubiłem kartę :evil: zły jestem niesamowicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super. Tor Poznań rządzi :cool:

 

Gratuluje Tomo, Marcinowi i Jurkowi świetnych czasów :grin:

 

Wielkie dzięki dla Azraela i ekipy nie-ASO za pomoc z samochodem, i wielkie dzięki dla Gracowego za dotrzymanie towarzystwa w trasie.

 

radekk, super foty. To jak mnie wyprzedać GT2 mam jako pulpit :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój czas to 1:58.708

 

seryjny hamulec i syrejna opona, takze wstydu nie bylo

 

Przywiozle auto na lewacie zatankowane do pelna, pakujac na lawete pierwszy raz w zyciu zobaczylem kontrolke paliwa w subaru :mrgreen: po 96km

 

dzieki za super spotkanie i zabawe

 

Zacny czas :) Gratulacje, widziałem Twoje auto, nawet z twoimi kibicami zagadałem ale Ciebie wtedy przy nim nie było :( No ale na pewno na tor jeszcze wpadniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super. Tor Poznań rządzi :cool:

 

Gratuluje Tomo, Marcinowi i Jurkowi świetnych czasów :grin:

 

Wielkie dzięki dla Azraela i ekipy nie-ASO za pomoc z samochodem, i wielkie dzięki dla Gracowego za dotrzymanie towarzystwa w trasie.

 

radekk, super foty. To jak mnie wyprzedać GT2 mam jako pulpit :wink: :mrgreen:

 

Twoj czas tez na prawde dobry

 

wielkie gratulacje dla Jurka P :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój czas to 1:58.708

 

seryjny hamulec i syrejna opona, takze wstydu nie bylo

 

Przywiozle auto na lewacie zatankowane do pelna, pakujac na lawete pierwszy raz w zyciu zobaczylem kontrolke paliwa w subaru :mrgreen: po 96km

 

dzieki za super spotkanie i zabawe

 

Zacny czas :) Gratulacje, widziałem Twoje auto, nawet z twoimi kibicami zagadałem ale Ciebie wtedy przy nim nie było :( No ale na pewno na tor jeszcze wpadniesz :)

 

to jest pewne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...