Skocz do zawartości

Wyniki ALT 28.10.2007


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

http://pl.youtube.com/watch?v=4lAH2PoW0Ig

http://pl.youtube.com/watch?v=tnWqaPJ2dy0

 

Znalazłem jeszcze 2 bardzo krótkie filmiki :cool:

 

A to zeszło roczny ALT warto sobie przypomnieć :smile:

http://pl.youtube.com/watch?v=iXI2D8uP2g4

 

 

a no wlasnie dalem je na youtube i zapomnialem dac linki na forum (nowy jestem, "swieżak" )mam jeszcze taki dlugi co ma 200 MB tylko nie wiem jak go wrzucic...... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 313
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaka jest różnica między Twiom Lancerem a Autem Toma? Nie chodzi o kolor

 

 

Silnik to samo

Tomo miał rajdowe opony

Tomo - stabilizatory Cusco i rozpórka Cusco z tyłu

Marcin - stabilizatory Whiteline, łacnziki whiteline, końcówki drazków i swożnie wahaczy whiteline, mocownaia wahaczy zbieżności z tyłu whiteline

Tomo - hamulce AP przód i tył

Marcin - pływające tarcze AP pod seryjne zaciski - klocki DS2500

Tomo - szpera płytkowa ralliart z przodu

Tomo nie ma wykładziny w bagażniku :lol:

 

A w kilku słowach - auto Tomo ma lepsze hamulce, szperę z przodu i lepszego kierowcę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały filmik :)

 

 

Film rewelacyjny ! Szczególnie ostatnie ujęcie ! :grin:

 

Szkoda że właściciel kamery mi nie powiedział że na taśmie jest tylko 7 minut miejsca :( I z tych 7 minut wyłuskałem ujecie wcale nie najlepsze... :P

 

Przed ostatnie ujęcie to moje w Subaraku skromne 260 KM przeciwko EVO 350 KM :P obydwa pedał w podłodze :P

 

Rebel Twoja Skodzina po modyfikacjach to zupełnie inne auto :) ładnie szła :)

 

Jak dlamnie to wyniki co mnie zaskoczyły:

Rebel - Skoda kombi i czas 2:04 ! - no ale już zdradziłeś tajemnice tego wyczynu :)

mati - zrobił lepszy czas niż ja, jakoś tak bez wysiłku i pokazał że za pierwszy razem trzeba rozsądnie żeby potem dać czadu, liczyłem że mu jeszcze trochę rozrywki dostarczę :P

Gracowy - No wyglądasz na wymiatacza i jesteś wymiatacz :)

BMW E30 - Czas poniżej 2 mniut ! O włos by mnie objechało !

 

Zawiodły:

Lotus ... liczyłem że coś wreszcie Prosiaki objedzie.

Moje hamulce - liczyłem ze na więcej starczą

Moje teorie o ciśnieniu w oponach - teorie do weryfikacji azot w oponach to naciąganie i tyle sprawdzone empirycznie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały filmik :)

 

 

Film rewelacyjny ! Szczególnie ostatnie ujęcie ! :grin:

 

Szkoda że właściciel kamery mi nie powiedział że na taśmie jest tylko 7 minut miejsca :( I z tych 7 minut wyłuskałem ujecie wcale nie najlepsze... :P

 

Przed ostatnie ujęcie to moje w Subaraku skromne 260 KM przeciwko EVO 350 KM :P obydwa pedał w podłodze :P

 

Rebel Twoja Skodzina po modyfikacjach to zupełnie inne auto :) ładnie szła :)

 

Jak wczoraj zmieniałem opony, to pan w serwisie zrobił takie oczy :shock: - prawie cały bieżnik zostawiłem na torze .... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelacyjne czasy, GRATKI :!:

:!: :!: żaden subarak nie pojechał powyzej 2 min, niezła ekipa sie zebrała :twisted:

 

moze i mnie kiedys bedzie dane poganiac na Alcie :roll: , do tej pory na przeszkodzie staje głównie brak czasu i cholerne seryjne hamulce które gotują mi sie na standardowej trasie a co dopiero by było po kilku kółkach Poznania. Czy opony nówki schodzą całe po 20 kółkach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy opony nówki schodzą całe po 20 kółkach ?

 

Raczej tak, zwykłe cywilne nie dadzą rady 20 kółek

 

Mnie moje pasztetowe slicki co nie zwiodło :) Jeszcze dadzą rade na Super OES za 2 tygodnie jechać :P Maja za sobą 35 okrążeń toru Poznań i Plejady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania przede wszystkim dla moich Kibiców Graży, Jumpman, Chojnego, BaRego i Dembola. Za przybycie i wspieranie duchowe :)

 

Jak na koniec jechałem aby przewieść BaRego to na łuku zabrakło mi przez ułamek paliwa i powiem było nie ciekawie bo ułamek sekundy ujęcia gazu powodował ustawienie auta bokiem, więc nie zalecam jechać na prawie pustym baku :!:

 

Dzięki Intak za przewózkę, ja sie cieszę, że już wtedy nie miałeś sprawnych hamulców bo inaczej trzeba by mi pieluszkę zmienić. :roll: :lol:

 

Na kartingach też było zajefajnie ale muszę więcej potrenować i oduczyć się driftowania. ;)

 

Pzdro dla wszystkich spotkanych forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mati - zrobił lepszy czas niż ja, jakoś tak bez wysiłku i pokazał że za pierwszy razem trzeba rozsądnie żeby potem dać czadu, liczyłem że mu jeszcze trochę rozrywki dostarczę :P

 

Intakwrx, między nami bylo 0,5sek rożnicy :wink: więc szliśmy łeb w łeb :mrgreen: Myśle że jescze kilka sekund mógłbym urwać, mój samochód w dalszym ciągu przerasta moje umiejętności, ale niestety tradycyjnie na ALT miałem problemy techniczne :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mati - zrobił lepszy czas niż ja, jakoś tak bez wysiłku i pokazał że za pierwszy razem trzeba rozsądnie żeby potem dać czadu, liczyłem że mu jeszcze trochę rozrywki dostarczę :P

 

Intakwrx, między nami bylo 0,5sek rożnicy :wink: więc szliśmy łeb w łeb :mrgreen: Myśle że jescze kilka sekund mógłbym urwać, mój samochód w dalszym ciągu przerasta moje umiejętności, ale niestety tradycyjnie na ALT miałem problemy techniczne :roll: :mrgreen:

 

Najważniejsze że sie dobrze bawiliśmy :) Fury całe i to się liczy. Ja bez D2 z przodu i sztywnych stabilizatorów nic już chyba na Torze Nie wymyślę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...