Skocz do zawartości

Cierpienia Młodego Wertera


Fido__

Rekomendowane odpowiedzi

Po drugie w Dawoju w Łomiankach stoi do wzięcia używany Outback 3.0 w full wersji z automatem i przebiegiem około 100k w kolorze zielonym z jasną skórą. Nie pamiętam niestety rocznika (2004?). Cena to chyba mniej niż 100k.

Dawoj twierdzi, że to sprawdzona i pewna fura. Wygląda moim zdaniem pięknie.

Gdyby nie fakt że Outback jest dla mnie za duży, to chyba już bym go kupił. Gdybyś reflektował jednak na używany, to jak się pospieszysz...

 

Dzięki za info. Proces decyzyjny jest zaawansowany i o wynikach poinformuję w swoim czasie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

8 godzin na słońcu w Szwecji? :wink: :twisted::mrgreen: Ale dzięki za radę. :mrgreen:

 

Tez myslalem ze zalozyli nowe reflektory na parkingu pod SonyEricsson ale nie, bo na autobahnie miedzy Lund a Malmoe tez bylo jasno...w miare. To chyba bylo slonce. Raz widzialem w ksiazce, wszystko sie zgadza. Takie zoltawe, okragle i oczy lzawia jak sie na to patrzysz.

 

Wlasnie wrocilem z 2-dniowej wyprawy na kajaku. Forys z reduktorem wymiatal na mokradlach, kamieniach i krzaczorach. Dzisiaj jedzie do znajomego lakiernika na polerowanie i konserwacje lakieru :-D.

 

A...Forys nie plywal kajakiem, on robil za zaplecze logistyczne. Zdjec nie ma, aparat sie utopil niestety :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido - dwie informacje dla Ciebie. Po pierwsze możesz odpuścić Outlandera Turbo, którego Ci proponowałem. Niestety prawie nie można go już znaleźć, ekstremalnie trudno umówić się na jazdę, a dealerom zostało już dosłownie po sztuce, więc nie ma mowy o żadnej dyskusji np.: o wyposażeniu. Dodatkowo cała para idzie w sprzedaż nowego modelu więc ten traktują trochę na zasadzie "zepchnąć i zapomnieć". Samochód nie jest też aż tak dobrze wykończony jak Foryś (użyli nieco słabszych materiałów). Konkludując, w tej chwili Outek Turbo byłby dobrym wyborem ale za 80k - 85k PLN. A mnie krzykneli 108k i to bez radia. :cry: Oczywiście można się targować ale w tej sytuacji po co.

 

Tu są dwa. Nie nówki, ale źródło raczej pewne: http://www.autoreduta.pl/index.php?inne=auto&kat=7

 

PS. Witam kolejnego usera MSS :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu są dwa. Nie nówki, ale źródło raczej pewne: http://www.autoreduta.pl/...inne=auto&kat=7

 

Piszcie co chcecie ale mnie się te Outlandery Turbo podobają. Fajne, proste furki. No i mam sentyment do marki. :mrgreen:

 

Natomiast, tak jak już pisałem wcześniej, w tej chwili Foryś to IMHO lepszy wybór.

A po jazdach testowych muszę powiedzieć, że to baaaardzo fajna furka. Także zbieram do świnki skarbonki i zobaczymy.

 

Ps.

Witam kolejnego usera MSS

To jest nas tu więcej :?: MSS to naprawdę fajna furka była. Będzie mi się bardzo trudno z nim rozstać. Może to głupie ale przywiązuję się emocjonalnie do samochodów. :oops:

 

Życzę miłego weekendu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja swój zatrzymałem i żona jeździ :mrgreen:

 

Poprzedni Outlander, w odróżnieniu od obecnego, wyglądał mi na solidną furę. Przede wszystkim była solidnie wykończona w środku. Była też brzydka jak noc w środku, ale to rzecz gustu oczywiście. Na zewnątrz za to ładna i classy.

 

Co do różnic z Forkiem wolnym ssakiem, to przede wszystkim silnik. Misiek jak dawał ognia to szedł jak ta lala. Forek niestety nie. Duży plus dla Forka to wnętrze. W obu przypadkach bagażniki mikroskopijne :-(

 

Ale, w sumie, pomiędzy tymi dwoma nie można źle wybrać.

 

BTW ja też miałem dylemat pomiędzy Forkiem i Outlanderem, a skończyło się na Outbacku :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba też zatrzymam swojego i przekażę teściowi. :mrgreen:

 

minimus - zgadzam się z Tobą a propos Outlandera. Ten starszy mi się bardzo podoba (choć zdaję sobie sprawę, że może budzić kontrowersje), a ta nowa wersja już nie. Szczególnie jak zobaczyłem, że będzie taki sam Peugeot i Cytryna. :evil: Po prostu nie lubię całej tej globalizacji samochodowej. Rozumiem cięcie kosztów ale wszystko zaczyna wyglądać tak samo. Nawet Subaru zaczyna odpuszczać, vide nowa Impreza. Fatalna historia niestety.

 

Ja, póki co, przychylam się do Forysia wolnego ssaka (niestety trzeba też myśleć o budżecie domowym :mrgreen: ). Jakkolwiek Outek to też piękna fura.

Ciekawe co ostatecznie wybierze Fido :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiek Forek nie różnica

Jak sie spieszysz do wypicia

 

Misiek Forek ktoś zapyta

jak trza ruchnąś się z kopyta

 

Misiek Forek ktoś zapyta

Bite z innego kopyta

 

Misiek Forek Nie róznica?

Rzepak przecie nie pszenica

 

Misiek Forek nie różnica?

Wiertarka nie poziomica

 

Wierszyki te są bez sensu

Ale coś sie tu rymuje

Idę tera do kredensu

Bo mnie wino coś się psuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek lepszy jest i basta

Bo to fura jest kanciasta

Forest lepszy jest i gleba

Bez Foresta to się nie da

 

Foryś lepszy jest i szlus

Nie ma o czym gadać już

 

Foryś lepszy jest do kata

W nim dwa lata jak dla brata

 

Foryś lepszy faka mada

Bez Foresia dupa blada

 

Foreś lepszy mada faka

Bez Foresia czcza padaka

 

Foreś lepszy koniec pieśni

Rzekł se szpaczek na czereśni

 

Foreś lepszy pieśni koniec

Rzekła Katarzyna Groniec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem zauwazyc

Ze na tym Forumie

Zakupu Outlandra

Raczej nie zrozumie

 

Wlasciciel klekota

Czy innej landary

Bo poza miloscia

Sa inne wymiary.

 

Nie ma co sie spierac

Czym sie lepiej wozic

W napedach jest przepasc

Ktos sie z tym nie zgodzi?

 

Lece bo sie spiesze

Piwko juz sie chlodzi

Obfite spozycie

Napiecie zlagodzi.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, trzeba jakoś spuentować wątek. Dziś zamówiłem forysia 2.0 SPE w kolorze 45A :grin: Wiecie jak jest. Lansik, ksenony, skórka... Za jakiś czas zainstaluje się neonki i będzie git. Nie wiem tylko czy da się na te fele założyć takie obrotowe chromowane kołpaczki. Czy ktoś ma doświadczenie w temacie? :wink:

 

A poza tym szczęście żony ponad wszystko :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc jednak Forester. :mrgreen: Gratuluję wyboru. :mrgreen:

 

Chyba w tej chwili to najlepsza opcja i JSF :mrgreen:

 

Z ciekawości - ile się teraz czeka na realizację takiego zamówienia?

 

Ja wciąż zbieram $ i zastanawiam się nad wyborem.

 

Pozdrawiam i życzę szybkiego odbioru i szerokiej drogi. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cieszyć się niczym nie ograniczoną wolnością osobistą?

Obawiam się, że nie w tym przypadku ;)

Z ciekawości - ile się teraz czeka na realizację takiego zamówienia?

Zależnie od modelu ale od kilku dni po 2 tygodnie. Taki jak kolegi Fido_

dostępny jest w tym krótszym terminie ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...