Skocz do zawartości

Trzy zywioly 15 sierpnia w ....oczywiscie Krakowie


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie zuważyłem,że Aflinta będzie z osoba towarzyszącą

ktoś tu chyba jest jeszcze troszkę wczorajszy :mrgreen:, bo ja widzę Kortona z towarzyszącą :)

 

skoro zajmujemy im pokój na 2-3h, a nie na dobę to nie powinni robić problemów, bo to korzyść dla nich dodatkowa, że dadzą nam pokój 12-os. i suszarnię której nie wynajmą ;) a kasę dostaną za więcej osób, więc skoro klient płaci to ma pierwszeństwo przed obsługą (tak to idzie?), więc powinniśmy mieć pierwsze rzędy, oni drugie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym, jak plan z hotelem nie wypalił zająłem miejsce nad Wisłą, koło Jubilat'a.

F1 moglem podziwiać w ten sposób :evil::mrgreen:

 

 

Obrazek

 

 

mmm, nu Alex , po tej fotce to rzeczywiście żałuje że nie byłem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm, nu Alex , po tej fotce to rzeczywiście żałuje że nie byłem

:mrgreen: ...Żałuj....Czekałem prawie dwie godziny. Wkońcu ruszyli i zanim się zorientowałem było już po wyścigu :!: Jak zawsze w Ułężu po piątkowej biesiadzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem szczerze spodziewałem się czegoś lepszego, więc po zakończeniu imprezy odchodziłem z lekkim niedoborem wrażeń, mimo to uważam że dla samego dźwięku F1 warto było stać te 3 godziny w słońcu. Inna sprawa że dzięki tłumom gapiów i bardzo gęsto rozstawionym służbom porządkowym i ochronie, nie mam ani jednego zdjęcia bolidu F1 :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dzięki tłumom gapiów i bardzo gęsto rozstawionym służbom porządkowym i ochronie, nie mam ani jednego zdjęcia bolidu F1 :mad:

 

ja nie mam zdjęć bolidu w akcji, tylko filmiki :sad:

 

resztę Twoich uwag podzielam...

 

a no i ten dowcip Zientarskiego: jako, że bolid jest z włókna węglowego, więc można nim palić w piecu by się ogrzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no i ten dowcip Zientarskiego: jako, że bolid jest z włókna węglowego, więc można nim palić w piecu by się ogrzać...

 

To i tak chyba lepsze niz komentarze Tadzia Sznuka na wszelakich lotniczych imprezach. Kazdorazowo jak go na nich slysze to pojawiaja mi sie w glowie pierowtne wizje mordów... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo miałem przewyborne :D

Przejazd bolidu już niestety marny był :( Dźwiękowo super, ale tempo spacerowe. I do tego ta beznadziejna organizacja imprezy :(

Pozdrowienia dla całej grupki Forumowej :D

 

Tutaj jest relacja z imprezy Red Bull'a: http://www.f1ultra.pl/news-Red-Bull-3D- ... 51,40.html

 

Link do galerii: http://www.f1ultra.pl/news-Red-Bull-3D- ... 0,128.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu dotarłem do domku ;) nie żebym zabłądził po Red Bullu ;)

 

organizacja - porażka... miało się zacząć o 14 pokazami umiejętności, no więc 14:20 umiejętnie się "sterownicy" pojawili na scenie przy Jubilacie. Telebimy ustawiał jakiś inteligent więc oczywiście były skierowane tam gdzie prawie nikt nie mógł na nie patrzeć jeśli chciał zobaczyć bolid, no chyba, że chciał sobie pobiegać

 

kupa czasu czekania w słońcu bez żadnych atrakcji, 2 przejazdy zapoznawcze i dłuuuga cisza, do tego stopnia, że Zientarski i ten drugi zorientowali się, że wyścig się zaczął jak bolid mijał już Jubilat, a samolot był wysoko nad Wisłą (motorówki z naszej pozycji dziwnym trafem nie było widać :mrgreen: )

 

ogólnie, niech Wam będzie, fajnie było posłuchać F1, ale jak bym wiedział, że to tak wyjdzie to by mnie tam nie było, zgodnie z mattem uważamy, że jednak rajdy to jest TO.

 

moja bardzo mini galeryjka wraz z filmikami tam gdzie zwykle:

3D Red Bull

 

Towarzystwo miałem przewyborne :D

ja również :)

 

P.S. na podstawie mojego filmiku będę się upierał, że wyniki są fałszywe i wygrał bolid :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...