Skocz do zawartości

Trzy zywioly 15 sierpnia w ....oczywiscie Krakowie


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

Delikatnie mówiąc miejsca dla publiczności z tych mapek to nieporozumienie mała, bo raczej wykluczają one zobaczenie wszystkich 3 atrakcji jednocześnie. Ten hostel - a szczególnie balkon będzie super :) Ja się chętnie piszę - oczywiście oby pogoda dopisała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mamy zaklepane 12 miejsc, wysłałem jeszcze zapytanie, czy jakby co to 1-2 osoby więcej mogą wejść. Zaliczki nie trzeba płacić.Płacimy na miejscu -29 zł/osobę Napisałem, że będziemy ok godziny 13.00 na miejscu. Weźcie ze sobą jakiś dowód osobisty, bo nie zdziwię się jak będziemy się musieli normalnie zameldować w hostelu :mrgreen:

 

Aha - i zapewniłem, że będziemy się w miarę kulturalnie zachowywać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna mapka tym razem ze strony Hostelu:

 

 

mapa.gif

 

Jeśli ktoś planuje przyjechać autobusem/tramwajem to polecam zapoznać się komunikatem MPK :

 

KOMUNIKAT MPK

(komunikat 141/2007 z dnia 10.08.2007r.)

 

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie informuje, że

 

w dniu 15.08.2007r. (środa)

 

planowane jest przeprowadzenie imprezy sportowo - rekreacyjnej Red Bull.

 

Impreza będzie prowadzona na ul. Konopnickiej (na odcinku od ronda Grunwaldzkiego do mostu Dębnickiego), na moście Dębnickim oraz na al. Krasińskiego (od mostu Dębnickiego do skrzyżowania z ul. Piłsudskiego i al. Focha).

 

W związku z powyższym od godz. 13:30 do 16:00 zostanie wyłączony ruch kołowy na ww. ulicach.

 

W tym czasie autobusy linii 103, 114, 124, 144, 164, 173, 179, 194, 424 i T1 będą kursować na trasach objazdowych, tj. od ronda Grunwaldzkiego: ul. Dietla, Stradomską, św. Idziego, Podzamcze, Straszewskiego i Piłsudskiego (uwaga! linie 124 i 424 jadą w ul. Podwale z pominięciem ul. Piłsudskiego i przystanku Uniwersytet Jagielloński).

 

Na trasie objazdowej autobusy linii 103, 114, 124, 144, 164, 173, 179, 194, 424 i T1 będą się zatrzymywać na przystankach: Filharmonia (w obu kierunkach) oraz Uniwersytet Jagielloński tylko w kierunku ul. Straszewskiego i Filharmonii.

 

Zostaną wprowadzone czasowe zmiany w funkcjonowaniu przystanków.

 

* Przystanek Most Grunwaldzki w kierunku Jubilatu dla linii 103, 144, 164, 173 i 179 zostanie tymczasowo przeniesiony i zlokalizowany przed wjazdem na rondo Grunwaldzkie i skrętem w most Grunwaldzki (jest to istniejący przystanek dla linii 184)

* Przystanek Most Grunwaldzki dla linii 124, 194, 424 i T1 w kierunku Jubilatu znajdujący się na ul. Konopnickiej, na pasie wyjazdowym z ronda Grunw. będzie zawieszony

* przystanek Uniwersytet Jagielloński w obu kier. dla linii 124 i (424) będzie zawieszony

* Przystanki Konopnickiej i Jubilat w obu kierunkach oraz Cracovia na al. Krasińskiego w kierunku Jubilatu dla wszystkich ww. linii będą zawieszone

 

Ponadto od godz. 13:30 do 15:30 zostanie zamknięty przejazd z ul. Zwierzynieckiej w ul. Kościuszki (w obu kierunkach). W tym czasie tramwaje linii 1, 2 i 36 będą kursować do pętli w Cichym Kąciku. Na zmienionej trasie, tramwaje zatrzymywać się będą na wszystkich istniejących przystankach.

Linie autobusowe kończące trasę na pętli w Salwatorze w momencie wyłączenia ruchu tramwajowego do Salwatora skierowane będą na dworzec autobusowy rondo Grunwaldzkie. Dla tych linii przystanek Malczewskiego będzie tymczasowo przeniesiony do zatoki zlokalizowanej przed wjazdem na most Zwierzyniecki (jak dla linii 100). Ponadto na trasie objazdowej będą zatrzymywały się na przystankach tramwajowo-autobusowych: Szwedzka w obu kierunkach oraz Most Grunwaldzki tylko w kierunku ul. Zielińskiego.

 

*** Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. ***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex Ty + 2 os. daje 13 ;)

 

parking? hehe szukać trzeba będzie w przecznicach w okolicy, jak przyjedziesz o 12 to powinieneś postawić na smoleńskiej, ale jak później się stamtąd wydostać... tego nie wiem ;)

Fakt...nie zuważyłem,że Aflinta będzie z osoba towarzyszącą.

P.S.Czy Organizator upchnie gdzieś jeszcze jedną dodatkową osobę...tzn. ALEX + 3? :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.Czy Organizator upchnie gdzieś jeszcze jedną dodatkową osobę...tzn. ALEX + 3? :oops: :roll:

 

Ja tu nie mam nic do upychania - będziemy mieli do dyspozycji 3 może 4 okna - trzeba pomysleć czy damy radę się pomieścić (trzeba wziąć poprawkę na to, że np obsługa hostelu też będzie chciała to zobaczyć).

Wejść możemy w kilka osób więcej, tylko trzeba będzie zapłacić za każdą osobę tak czy siak, no ale jeszcze jest kwestia tego czy ogarniemy się z miejscem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.Czy Organizator upchnie gdzieś jeszcze jedną dodatkową osobę...tzn. ALEX + 3? :oops: :roll:

 

Ja tu nie mam nic do upychania - będziemy mieli do dyspozycji 3 może 4 okna - trzeba pomysleć czy damy radę się pomieścić (trzeba wziąć poprawkę na to, że np obsługa hostelu też będzie chciała to zobaczyć).

Ok.Czyli jk odstapię swoje miejsce w 1 rzędzie to nie będzie siary?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...