Skocz do zawartości

Trzy zywioly 15 sierpnia w ....oczywiscie Krakowie


Korton

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

600 m od środka Dębnickiego... hmm pasowałoby zmierzyć czy to skrzyżowanie przy Cracovii czy nawrotka przy Muzeum Narodowym wypada, bo dalej już chyba nie (jakoś nie pasuje mi, żeby jechał w drugą stronę po super nawierzchni i nawracał na Grunwaldzkim), tak się tylko zastanawiam... ile to będzie trwało biorąc pod uwagę dystans i rozwijane prędkości? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy mapke i wiecej szczegolow, kurcze nie za daleko f1 pojedzie, do kijowa z tego wynika nie dotrze :)

 

rozpoczecie godz. 14

 

http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosc ... cig,957555

 

Moze by tu tak zasiasc, fajna knajpa przy wisle, bedzie wszystko slychac (widac nic).

Jakos SMILEYS czy jakos tak sie zwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie wydaje mi się, że ze środka mostu do przełączki koło teatru Stu jest 600m.

 

To samo dotyczy odleglosci most - przystan kajakow, moze to taka skrotowa mapka, albo wczesniejsze dane nieprawdziwe...Ha wlasnie wymyslilem to jest wyscig 3D na 1/4mili :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest bardzo uproszczona mapka, bo wynikałoby z niej, że most ma jakieś 500m :mrgreen: gdyby to miała być dokładnie trasa bolidu, ktoś z Was na pewno tamtędy jeździ to niech sprawdzi jaka jest odległość

mnie ciekawi to podbicie, o którym wspomniała depi, ciekawe czy brali je pod uwagę i jeśli pojedzie pod prąd to czy będzie łagdniej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Magda wypatrzyła, że przy Alejach, przy trasie przejazdu jest Yellow Hostel ( http://hostelyellow.com/oferta.html ) - może zrobimy zrzutę na pokój z dużym oknem ? :twisted:

 

... myślałem o tym samym tylko w bardziej hardcorowej wersji, przejść się jakoś teraz do jakiegoś mieszkania prywatnego i zaproponować zapłatę za udostępnienie miejsca widokowego :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś Magda wypatrzyła, że przy Alejach, przy trasie przejazdu jest Yellow Hostel ( http://hostelyellow.com/oferta.html ) - może zrobimy zrzutę na pokój z dużym oknem ? :twisted:

 

Jestem za, bardzo dobry pomysl, + tego jeszcze taki ze bedziemy w izolacji od tego dziekiego tlumu. Jesli tak, to juz trzeba to organizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokój 4 osobowy (50 zł) pokoje 3 osobowe (75 zł) pokój 14 osobowy (29 zł) to są pokoje z widokiem an aleje. Poza tym mamy balkon w salonie z widokiem na całe aleje od jubilata do muzeum narodowego i jeden pokój zaadoptowany na suszarnie z której może Pan za naszym przyzwoleniem oglądnąc sobie wyścig.Także w takiej sytuacji położenie pokoju nie gra roli.Pozdrawiam.Paweł

 

Ceny od osoby.

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...