Skocz do zawartości

Fotogaleria tuningowanych subaraczkow


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ladniutka ta Casa Blanca, calkiem calkiem :D

 

Bozeeeeeeeeee, jak mozna tak spaskudzic subaru, powinno sie takim wlascicielom Imprezy konfiskowac, pozdzierac te plastikowe syfy i przekazac potrzebujacym...................m.in. MNIE :twisted::twisted:

 

 

Pozdrawiam, Filip D.

 

...to nie ten temat filipie 8) ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...thanju: patrzac jakie zdjecia zamieszczasz i czytajac jaki masz stosunek do nich, nasuwa mi sie jedna mysl: TY JESTES MASOCHISTĄ :!: :!: :!:

 

:wink:

mk.si

Pomyslalem dokladnie to samo.Kiedy przez przypadek natrafie w sieci na cóś takiego to najszybciej jak sie da zamykam przegladarke i czyszcze folder z tymczasowych plików internetowych by mi sie to-to nie plątało po dysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladniutka ta Casa Blanca, calkiem calkiem :D

 

Bozeeeeeeeeee, jak mozna tak spaskudzic subaru, powinno sie takim wlascicielom Imprezy konfiskowac, pozdzierac te plastikowe syfy i przekazac potrzebujacym...................m.in. MNIE :twisted::twisted:

 

 

Pozdrawiam, Filip D.

 

...to nie ten temat filipie 8) ........

moja wypowidz odnosila sie do tego, ze po obejrzeniu tych fotek wrzuconych przez TJ'a, spodobala mi sie od razu Casa Blanca :) alw zrobil bym z nich imprezy, tylko musialbym takiego dziwolaga za free dostac 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo, Panowie, slabo. Gdzie sa jaskrawe kolory, zderzaki "drapacze asfaltu", spoilery "drapacze chmur", felgi 30', swiatla stroboskopowe, pulsujace neony, poszerzane o 20cm blotniki, zastepujace kierownice joysticki, kubelkowe fotele z 50-punktowymi pasami, sytem audio 1000W Dolby Digital???

 

MY CHCEMY HARD-CORE!!! :lol: :lol: :lol:

 

(a tak na powaznie, to macie jedne z najporzadniejszych :wink: )

 

TJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slabo, Panowie, slabo. Gdzie sa jaskrawe kolory, zderzaki "drapacze asfaltu", spoilery "drapacze chmur", felgi 30', swiatla stroboskopowe, pulsujace neony, poszerzane o 20cm blotniki, zastepujace kierownice joysticki, kubelkowe fotele z 50-punktowymi pasami, sytem audio 1000W Dolby Digital???

 

MY CHCEMY HARD-CORE!!! :lol: :lol: :lol:

 

 

TJ

 

Chyba za duzo nagrales sie w NFS:U hie hie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thanie Juniorze, kazdy Tjuningowiec wie ze spojler za wysoki nie moze byc bo im wyzej tym powietrze mniejsza ma gestosc, stad np taki siegajacy stratosfery sensu by wielkiego nie mial, wysokosc spoilera to kwestia polaczenia efektu z efektywnocia, stad koncepcje kilkuset metrowe z racji ulomnosci matki fizyki pomimo swej niewatpliwej fajnosci musialy byc pozostawione jedynie w sferze koncepcji.

Podobnie choc bardziej złożenie ma sie sprawa ze spoilerami dolnymi, tutaj tjuningowcy maja prawdziwy orzech do zgryzienia, wiadomo przeciez ze jezeli zmieniac sprezyny to tylko na mniejsze, ale krotsze sprezyny faktycznie obnizaja auto, w efekcie tego mniej mozna spoilerow przyczepic i wtedy jak wiadomo Tjuning optyczny cierpi. Tjunerzy juz dawno sie pogodzili z pogarszaniem osiagow samochodow bo przeciez nie o to chodzi w strojeniu zeby lepiej dzialalo- prawda ?? Dla tego tjunerzy zabrali sie za auta terenowe, na szczescie. Tam gdy nawet sie porzadnie obnizy to itak zostaje miejsce na ladnych wielkosci regal z przodu auta- i o to chodzi :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mi się tylko wydaje czy dach tej Imprezki jest jakoś tak nisko ???

 

To auto nie dla mnie :lol:

 

kazdy Tjuningowiec wie ze spojler za wysoki nie moze byc bo im wyzej tym powietrze mniejsza ma gestosc

 

I co z tego, ja sie pytam? Stefana i Wieska to nie interesuje (i tak tego nie zrozumieja), a Stratospoiler wykrzuzscie wyglonda, no nieeee? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...