Skocz do zawartości

Fotogaleria tuningowanych subaraczkow


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

pumexx moze nic ale ja poweim ze towygląda na kazdym samochodzie beznadziejnie. takie chromy to mi nie przeszkadzaja ale jak sa tam gdzie trzeba czyli w łazience :)

 

Czemu na każdym :?: :roll: nie podobają ci się np na linkolnie albo innych amerykańcach limuzynowatych z lat 60-tych i 70-tych :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pumexx moze nic ale ja poweim ze towygląda na kazdym samochodzie beznadziejnie. takie chromy to mi nie przeszkadzaja ale jak sa tam gdzie trzeba czyli w łazience :)

 

Czemu na każdym :?: :roll: nie podobają ci się np na linkolnie albo innych amerykańcach limuzynowatych z lat 60-tych i 70-tych :?:

albo na pierwszych małych i dużych fiatach 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chromowane felgi wygladaj prawie zawsze super, zalezy tez od wzoru oczywiscie :), Ta czerwona Imprezka calkiem fajna, te dwie biale te ujda. Nie toleruje natomiast brewek na reflektorach i innego typu "bad lookow", ale jak do zadnego autka to do WRX'a '00 pasuja takie brewki :D, okragle swiatal nie sa zbyt urodziwe :). Ta zielona Impreza w ciapki jest paskudna, blee 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to wszystko to bardziej lifting niz tuning ale spoko a wracając do ty chromów to nie jestem z tych którzy podziwiają amerykańskich raperów jeżdżących łazienkami po ulicach brooklinu. Alusy to alusy najlepiej matowe i w kolorze złota (srebrne tez mogą być) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy i drugi maja calkiem podobne body-kity. czarna by byla fajna gdyby nie te fele :? :shock: , zolty oblesny, srebrny najbardziej seryjny - moim zdaniem wygral :)

 

 

 

 

__________________________

Z innej beczki: po Krakowie jezdza dwa b ladnie stuningowane autka. Jedno to srebrna Alfa 156 stojaca zawsze przy kiosku na ul. Armii Krajowej, a drugie to fioletowa Toyota Corolla, czesto widywana w okolicach Witkowic Nowych. Jak chcecie to postaram sie pstryknac fotki i wstawic. Sa naprawde b ladne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlote moga byc, ale moim skromnym zdaniem pasuja tylko to jednego modelu samochodu , zgadnijcie jakiego?

Porsche Gt1 :?: :P

 

Do tego moze tez pasuja, ale najlepiej komponuja sie z innym modelem w jednym specyficznym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: po Krakowie jezdza dwa b ladnie stuningowane autka. Jedno to srebrna Alfa 156 stojaca zawsze przy kiosku na ul. Armii Krajowej, a drugie to fioletowa Toyota Corolla, czesto widywana w okolicach Witkowic Nowych. Jak chcecie to postaram sie pstryknac fotki i wstawic. Sa naprawde b ladne.

 

50m od tego kiosku mam garaż, praktycznie stoi tam non stop, wiec jak cos to ze zdjeciami no problemo 8)

 

Zdjecia Corolli mam dzies na dysku. Ładna też jeździ Astra Coupe na turbie, niebieska, na duuuzych felgach. Czasami staje przy srebrnej alfie na Armii krajowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza niczego sobie. B ciekawe rotzwiazanie grila. Druga calkiem spoko, ale szkoda ze nie ma znaczka :(. Biala przypomina N-grupe :roll: Czwarta to, sadzac po naklejce na boku, najszybszy dostawczak firmy kurierskiej Stolica :lol: a ta srebrna to wyglada jakby miala reakcje alergiczna i cala spuchla :)

 

Precz u tuninkiem! :lol: (co nie znaczy, ze macie nie wstawiac zdjec :mrgreen:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...