Skocz do zawartości

Fotogaleria tuningowanych subaraczkow


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Ołłłłł :roll:

Biedne Subarki. Jak dla mnie Subaru mozna dłubac ale tylko mechanicznie.

 

Masz rację zgadzam się z tobą całkowicie moim zdaniem powinno tylko tuningować w samochodzie silnik itp. A nie obklejać samochód plastikiem itp., Co prawda niektóre małe zmian są ładne np. nie duże spoilery. Wszystko można zrobić. Tylko moim zdaniem z wyczuciem. Możecie albo się zgadzać ze mną albo nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 341
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak na demagoga, dajesz strasznie mało możliwości do wyboru. Som tu takie ludzie co nie lubio oczywistości.

 

Siwy

 

To była tylko moja skromna opinia na ten temat w sensie, że np. mi to się nie podoba, ale ci może się podobać. Ja nie nakazuję ci mówić, że to jest piękne lub nie ty też masz swój rozum i może ci to się podobać lub nie. Są gusta i guściki.

 

Więc to była moja tylko skromna opinia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuning może jeszcze powodować mieszane uczucia, nie koniecznie na tak lub na nie. Czasem coś może się spodobać z czasem, a niekiedy z czasem zbrzydnąć. Są mody które przemijają. najpierw coś jest The best a po pół roku jak już wszystkie ludzie na wsi to zamontują, to sie robi Wieś tuning. O gustach się nie dyskutuje. Nigdy nie mów "nigdy" - mody lubią wracać.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ołłłłł :roll:

Biedne Subarki. Jak dla mnie Subaru mozna dłubac ale tylko mechanicznie.

 

Eeee nie znasz sie :lol:

Dla mnie tuning optyczny jest OK, ale tylko taki ze smakiem, czyli: felgi, wydech, obniżenie zawieszenia, hamulce. Chociaż te dwa ostatnie to można by podciągnąć pod tuning mechaniczny :wink:

 

Ale i tak zawsze bede za prawdziwym tuningiem.

stiker tuning i skszydełka..... bleee :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuning może jeszcze powodować mieszane uczucia, nie koniecznie na tak lub na nie. Czasem coś może się spodobać z czasem, a niekiedy z czasem zbrzydnąć. Są mody które przemijają. najpierw coś jest The best a po pół roku jak już wszystkie ludzie na wsi to zamontują, to sie robi Wieś tuning. O gustach się nie dyskutuje. Nigdy nie mów "nigdy" - mody lubią wracać.

 

Siwy

 

Masz rację muszę się z tobą zgodzić!

Moda lubi powracać!

Masz zdecydowaną rację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos gustowny tuning: po Krakowie ostatnio jezdzi naprawde sliczna Alfa 156 - srebrna, z takimi szarymi (chyba) naklejkami przypominajacymi plomienie na bokach. Alufelgi, minilanie obnizona, swiatla lexus-style, przyciemniane szyby, sportowy wydech i maly gustowny spojlerek na tylnek klapie. No po prostu najpiekniejsza Alfa (z tych nowozytnych) jaka w zyciu widzialem! Wydaje mi sie, ze wlasciciel przedtem jezdzil takim na maksa wytuningowanym czerwonym Mitsu Eclipse, przy ktorym spojler STi-a wydaje sie maciupenki. :lol:

 

Pozdrapampadam,

ThanJu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos gustowny tuning: po Krakowie ostatnio jezdzi naprawde sliczna Alfa 156 - srebrna, z takimi szarymi (chyba) naklejkami przypominajacymi plomienie na bokach. Alufelgi, minilanie obnizona, swiatla lexus-style, przyciemniane szyby, sportowy wydech i maly gustowny spojlerek na tylnek klapie. No po prostu najpiekniejsza Alfa (z tych nowozytnych) jaka w zyciu widzialem! Wydaje mi sie, ze wlasciciel przedtem jezdzil takim na maksa wytuningowanym czerwonym Mitsu Eclipse, przy ktorym spojler STi-a wydaje sie maciupenki. :lol:

 

Pozdrapampadam,

ThanJu

 

Tak, ta alfa jest bardzo ładna.

Ona bardzo czesto stoi przy armii krajowej, a własciciel wcześniej miał Eclipsa czerwonego. I wbił sie pod cieżarówke :wink:

Ps. przy pierwszej okazji zrobie fotki, czesto jestem w tym miejscu gdzie stoi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to kioskarz i np diluje narkotyki ;) A tak serio to piekna jest ta alfa, widuje ja jak jezdze do pracy w przecznicy z Brodowicza, stoi sobie na chodniku...chyba o to Wam chodzi. Bo ta ktora ja widuje jest tez sliczna - grafitowa, duze felgi, troszeczke obnizona i tylne lampy Lexus-Look.

 

 

PZDR, Filip D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...