Skocz do zawartości

Klipsy mocujące do nadkola


Czarny1975

Rekomendowane odpowiedzi

Czy orientuje się ktoś może w numerze części klipsów mocujących nadkole - powinny być wciśnięte w otwory na załączonym zdjęciu?

Zauważyłem, że gdzieś je wytrzęsło i chciałbym uzupełnić, bo nie lubię jak coś jest niekompletne. 

Zauważyłem też brak klipsu mocującego plastiki we wnęce na nogi po stronie pasażera - jest tam jeden widoczny klips. Foto wrzucę w najbliższym czasie dla lepszej orientacji.

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Czarny1975 napisał(a):

Czy orientuje się ktoś może w numerze części klipsów mocujących nadkole - powinny być wciśnięte w otwory na załączonym zdjęciu?

Zauważyłem, że gdzieś je wytrzęsło i chciałbym uzupełnić, bo nie lubię jak coś jest niekompletne. 

Zauważyłem też brak klipsu mocującego plastiki we wnęce na nogi po stronie pasażera - jest tam jeden widoczny klips. Foto wrzucę w najbliższym czasie dla lepszej orientacji.

image.jpeg

 

z tego co pamiętam, to w tym miejscu nie ma żadnych kołków

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, fakt, jeszcze się nie przymierzałem do ich montażu - pewnie problem by się sam rozwiązał. 

 

@Karas faktycznie, mój tok rozumowania był taki - skoro jest dziura to coś w niej pewnie było wcześniej :D Ale nie pomyślałem o jednym - dziwne, żeby zgodnie wypadły wszystkie klipsy w każdym nadkolu. 

 

Plus jest taki, że przy montażu chlapaczy nie trzeba będzie wydłubywać klipsów tylko wcisnąć te w komplecie z chlapaczami.

 

Tak czy inaczej dzięki wszystkim trzeźwo myślącym, inaczej wywarzałbym otwarte drzwi.

Edytowane przez Czarny1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Czarny1975 napisał(a):

 

Tak czy inaczej dzięki wszystkim trzeźwo myślącym, inaczej wywarzałbym otwarte drzwi.

Eee tam, poprostu wepchnąłbyś coś w dziurę gdzie nic być nie musi;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...