Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2024


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie Grzyb to chyba znow jakies dzialki ogladal przed rajdem i przez przypadek nauczyl sie trasy na pamiętać :biglol: 

Sam nie wiem ale otwarcie raczej sporo poniżej oczekiwań w wykonaniu Miko. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, chojny napisał(a):

Oby to był impuls do przebudzenia na dalszą część sezonu. 

Mam nadzieję bo w ERC też niewiele pokazał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, turdziGT napisał(a):

Mam nadzieję bo w ERC też niewiele pokazał.

 

Nadrabia, szczypie po 2-3 sekundy. Może starczy.

Ale racja, rozczarowujące to, spodziewałem się ponad minuty przewagi na mecie, a tu taka niespodzianka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz docisnął Marczyk, ciekawe czy na pozostałych dwóch odrobi resztę, na dwóch pozostałych poprzedniej na poprzedniej pętli zyskał więcej niż teraz potrzebuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Durbos napisał(a):

Teraz docisnął Marczyk, ciekawe czy na pozostałych dwóch odrobi resztę, na dwóch pozostałych poprzedniej na poprzedniej pętli zyskał więcej niż teraz potrzebuje...

Zawodnik tego kalibru powinien tu nie zrobic nic innego jak zdewastować całą stawkę bo poziom jest marny mimo ze wszyscy znają te odcinki na pamięć.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec końców wytrzymał presję i odebrał zwycięstwo na ostatnim odcinku. Mnie najbardziej cieszy dziś postawa Matulki i Laskowskiego, którzy pokazali, że jakieś perspektywy na dobrych kierowcy mamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, turdziGT napisał(a):

@Adi zabaw sie z nami w typowanie wyników. Na prawdę świetna zabawa którą nie wymaga dużo poświęcenia 

 

Dzięki, uwielbiam rajdy i rzecz jasna kibicuję Waszej zabawie i świetnie czuję się jako jej obserwator ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Adi napisał(a):

 

Dzięki, uwielbiam rajdy i rzecz jasna kibicuję Waszej zabawie i świetnie czuję się jako jej obserwator ;) 

Na pewno ? Kibicowanie nabiera innego wymiaru bo musisz czasem obstawiać innych kierowców niż twój osobisty fawory a jeżeli nie masz czasu to po prostu kopiujesz kogoś typ zmieniasz kolejność i tyle. Minuta roboty a rajd nabiera innego sensu. Spróbuj w ten weekend jest ERC :)

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Pan Dziedzic napisał(a):

6 sek. przewagi.

Sporo czasu by przed metą, zatrzymać, zawrócić i tyłem ją przejechać.


Brawo Miko !!! 

 

Coś czuje że przyjechali testować, z założeniem że objadą resztę z palcem w... tyle że trafiło się kilka błędów, Grzyb miał "Dzień konia", młodzi dali do pieca, bo chcieli pokazać że też są warci pieniędzy sponsorów a jak to pokazać... sklepać tego, który dostaje bardzo dużo. 

 

Było blisko ale się wybronili, choć po wywiadach w trakcie rajdu było widać że chłopaki mieli nerwa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ucztą dla oczu były Węgry- szutrowe, tak jak, mimo że asfaltowa Chorwacja, była uniesieniem niemal duchowym, tak te Kanary nie wzbudzają już u mnie emocji. Tak oglądam bez szybszego oddechu, ot tak.

Czy Wy też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...