Skocz do zawartości

vertowe historie: od kibica po ...kierowce rajdowego :)


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 425
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

siaaaaaaaamaaaaaaano ! :twisted:

 

zyje a to cud jest.wrocilem w nocy.

 

1 miejsce w klasie puchar przywieziony tyle ze ....bylem sam w klasie :twisted:

21 w generalce.no ale po kolei.

 

rano przed wjazdem na pkc sniezyca 2 stopnie.pomimo tego ze mamy opony na snieg jedziemy na deszczach bo snieg sie topi.na os1 okazuje sie ze mamy wolny przejazd bo mgla i lod w gornych partiach.

 

2 odcinek w okolicach szklarskiej poreby jedziemy w pelnej zimowej aurze.po lewym 90 pieknie nas obraca 360 stopni ale szeroko i bezpiecznie wiec fun & go dalej.fajny odcinek bo kupa luda i mozna bylo popis na szosie zrobic :twisted:

 

3 odcinek jedziemy normalnie. kontrolujemy sytuacje pierwsze metry krete i waskie na przemian z autostradami.fajnie bo tylko mokro bez sniegu.zjezdzamy po 1petli na serwis.auto wporzo.

 

2 petla.1 odcinek.odwolany.potezny dzwon na baobabie.jedzie karetka.auto kasacja wyjmowane dzwigiem po rajdzie.zaloga ok.

 

2 odcinek 2 petli w szklarskiej porebie wolny przejazd z powodu balaganu na os 1.

 

3 odcinek a wlasciwie dojazdowka....wspaniala policja stoi na 40 km i lapie dzielnie dojezdzajacych na pkc.stracony czas 10 punktow i 500pln w plecy. zenada...

jade wybity z rytmu ...

 

3 petla.jedziemy wreszcie pierwszy odcinek. szybko rewelacyjnie udaje mi sie wreszcie ustawiac auto do zakretu w miare kontrolowanie mokro ale bez sniegu.bardzo udany odcimek.

 

3 i 4 odcinek 3 petli jedziemy we mgle po sniegu i pelnej mgle.pilot zamiast dyktowac pomagal mi szukac drogi wystawiajac glowe za okno hehe.

 

podsumowujac... hardcore pelen.pokora i niesamowite doswiadczenie jak na 3 rajd w zyciu.auto cale i rewelacyjna atmosfera wsrod pezetmotowiczow.wszyscy ze soba gadaja ,pomagaja nawzajem suuuper.

 

no. a juz za 2 tygodnie rajd tyski.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, gratuluje przede wszystkim wazonu :mrgreen: :wink: , vert twoja slawa po prostu odstrasza juz przy zapisach i stad ta frekwencja :mrgreen: .

 

a tak powaznie to z opisu wyglada ze bylo konkretnie :twisted: , cholera jak ja ci zazdroszcze :roll: ,

 

hehe.malo zalog w klasie bo kolesie juz karty rozdali i miejsca w klasie N2 na koniec sezonu niezaleznie od starow byl z gory przesadzone wiec dlatego olali.ale ja mam to gdzies.jezdze bo lubie a nie ze by zdobywac punkty.przynajmniej na teraz.na pozniej raczej tez nie zamierzam isc na calosc bo pare osob jest na moim garnuszku a i fury odbudowywac by mi sie nie chcialo bo drogo ...natomiast doswiadczenia napewno sie nabiera z kazdym startem.no i zabawa mega mega fajowska.mysle natomiast o zmianie auta na jednak troche wieksze tak wiec saxo moze niedlugo bede sprzedawal.

 

wiec nie zazdrosc tylko wio za kiere.zerowki mozesz jezdzic zawsze kiedy chcesz.da sie zalatwic.checi tylko prosze zglosic.zerowkami tez warto bo poznajesz specyfike rajdow na luzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert WIELKIE GRATULACJE I RESPECT !!!!!!!!

 

 

Sam się troszkę w ten sport bawiłem ( PPZM ) i wiem , że ani łatwa ani tania ta zabawa :)

Osobiście siadywałem na prawym fotelu więc gdybyś kiedyś potrzebował pilota to ...... wal śmiało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super, gratuluje przede wszystkim wazonu :mrgreen: :wink: , vert twoja slawa po prostu odstrasza juz przy zapisach i stad ta frekwencja :mrgreen: .

 

a tak powaznie to z opisu wyglada ze bylo konkretnie :twisted: , cholera jak ja ci zazdroszcze :roll: ,

 

 

wiec nie zazdrosc tylko wio za kiere.zerowki mozesz jezdzic zawsze kiedy chcesz.da sie zalatwic.checi tylko prosze zglosic.zerowkami tez warto bo poznajesz specyfike rajdow na luzie.

 

Dlatego ja jade jako jedno "0" Na rajdzie Kormoran w ta niedzielę . Dzis trenowałem hamowanie z 160 km/h na szutrze , mega fajowo się jezdzi na rasowej Szutruwce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rajd sniezki budget:

wpisowe 1000pln.

benzyna do busa 600pln

benzyna do rajdowki 400pln

hotel(kwatera-pasztet mega) za zaloge od srody do niedzieli spanie tylko 800pln

jedzenie w baro knajpach 600

wynagrodzenie dla ekipy 1500

 

czyli 4 900pln ( a tym razem bylo naprawde oszczednosciowo)

 

koszty same bez olejow,opon,klockow,tarcz etc.bez dzwonow oczywiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rajd sniezki budget:

wpisowe 1000pln.

benzyna do busa 600pln

benzyna do rajdowki 400pln

hotel(kwatera-pasztet mega) za zaloge od srody do niedzieli spanie tylko 800pln

jedzenie w baro knajpach 600

wynagrodzenie dla ekipy 1500

 

czyli 4 900pln ( a tym razem bylo naprawde oszczednosciowo)

 

koszty same bez olejow,opon,klockow,tarcz etc.bez dzwonow oczywiscie...

 

U mnie odpada pozycja nr wynagrodzenie dla ekipy 1500 zł . Chłopaki jadą bo lubią ten sport i w sumie z sympatii . :wink: reszta bez zmian :???: Zabawa kosztowna no ale jak sie chce polatać to taka jest cena .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 miejsce w klasie puchar przywieziony tyle ze ....bylem sam w klasie :twisted:

 

Kurde, znowu mu muszę gratulować... :roll: :evil:

 

 

 

 

:mrgreen:

No, nooo.... Chyba i ja muszę (ale szczerze) pogratulować... W końcu to ziomal... :mrgreen:

 

Ja też muszę. verciu gratulacje. Dojechałeś, wytrzymałeś presję wyniku (wcale nie żartuję!). Nawet najlepsi mają problemy z "tylko dojechać do mety". Ciebie nie poniosła ułańska fantazja . Masz kolejne doświadczenia ( w jakich warunkach!) i możliwości startów (bo auto całe). :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 miejsce w klasie puchar przywieziony tyle ze ....bylem sam w klasie :twisted:

 

Kurde, znowu mu muszę gratulować... :roll: :evil:

 

 

 

 

:mrgreen:

No, nooo.... Chyba i ja muszę (ale szczerze) pogratulować... W końcu to ziomal... :mrgreen:

 

Ja też muszę. verciu gratulacje. Dojechałeś, wytrzymałeś presję wyniku (wcale nie żartuję!). Nawet najlepsi mają problemy z "tylko dojechać do mety". Ciebie nie poniosła ułańska fantazja . Masz kolejne doświadczenia ( w jakich warunkach!) i możliwości startów (bo auto całe). :smile:

 

dzieki Witulka :grin:

 

Nie ukrywam ze na razie (a moze nie na razie tylko mi tak zostanie) jezdze spokojnie bez szalenstw.widok porozbijanych rajdowek po 100 metrach pierwszego oesu zawsze mnie studzi.poznaje dopiero auto opony nawierzchnie i siebie samego w tym dziwnym ekscytujacym swiecie...a jest naprawde to cos niesamowitego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...