Skocz do zawartości

Rajdowe dyskusje 2023


turdziGT

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię Sokoła, zresztą kto nie, jednak nie mam pewności, czy osoba nieco z zewnątrz poradzi sobie z tematem WRC.

Doskonale zna świat F1, jego kulisy i przede wszystkim historie. Podczas komentarza niezbędne są nawiązania, smaczki, niuanse. A tymi może posługiwać się tylko ten, kto im towarzyszył, a nie się ich nauczył.

Przypomina mi się właśnie w tej roli Grzegorz Jędrzejewski. Wcisnęli go na siłę, dobrze że tylko na chwilę do WRC. I ręce opadały, jak się odzywał. Stałe wymienianie kolejności i teksty z pauzami w stylu: zawodnik jedzie bardzo szybko, ponieważ zależy mu na dobrym miejscu....

Oczywiście nie porównuje powyższego do Sokoła, to inna liga, ale mam obawy.

 

I cieszę się, że biorą się za relacje,  jak można się spodziewać po tym wpisie, z rozmachem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lappi mowi ze w jego odczuciu różnicę w prowadzeniu miedzy Hyundaiem a Yarisem sa minimalne i ze jeszcxe nie uwolnili całego potencjału z Hyundaia. Bardzo jestem ciekaw co Hyundai zrobil w przerwie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2023 o 11:43, Adi napisał(a):

Lubię Sokoła, zresztą kto nie, jednak nie mam pewności, czy osoba nieco z zewnątrz poradzi sobie z tematem WRC.

Doskonale zna świat F1, jego kulisy i przede wszystkim historie. Podczas komentarza niezbędne są nawiązania, smaczki, niuanse. A tymi może posługiwać się tylko ten, kto im towarzyszył, a nie się ich nauczył.

Przypomina mi się właśnie w tej roli Grzegorz Jędrzejewski. Wcisnęli go na siłę, dobrze że tylko na chwilę do WRC. I ręce opadały, jak się odzywał. Stałe wymienianie kolejności i teksty z pauzami w stylu: zawodnik jedzie bardzo szybko, ponieważ zależy mu na dobrym miejscu....

Oczywiście nie porównuje powyższego do Sokoła, to inna liga, ale mam obawy.

 

I cieszę się, że biorą się za relacje,  jak można się spodziewać po tym wpisie, z rozmachem.

Poza Sokołem będą też inni komentatorzy, m.in. Grzegorz Gac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, przymar napisał(a):

Fajnie jakby można było przełączyć audio na angielski z WRC All Live. Tam to jednak klasa sama w sobie, a sama myśl o G. Gacu po tym co słyszę na Dakarze przyprawia mnie o mdłości.

To prawda WRC+ jest w tej chwili koks. Tak to prezentują ze kompletnie mnie się osniechcialo na rajdy jeździć bo więcej i bardziej ekscytujaco w telewizji zobaczę z profesjonalnym komentarzem ludzi którzy żyją i oddychają ta paja do tego sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jumpman napisał(a):

Kiedyś to były zapoznania... aż się micha cieszy :)

Na samym zapoznaniu można sobie było pooglądać jak na rajdzie. 

 

Co ciekawe Tomi i Burns dali rade obrócić seryjnego Lancera na recznym czego w Nie nie dało sie zrobić. Podejzewam ze przez rajdowe opony i pospinane dyfry w Nce ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...