Skocz do zawartości

fooooruuuum zaaaamuuuuuulaaaaaa


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tautaze, nigdy nie byly w kojarzone z wysoka kultura, a raczej z dolami spolecznymi i to w wydaniu lekko penitencjarnym.

No jo. O tym mniej więcej żeśmy gaworzyli.

Ale młode teraz uważają, że tatoo jest cool i do przodu.

Oni nie kumają, że wyglądają jak gity.

Teraz to jest oki i panienka bez trybala traci na atrakcyjności seksualnej. Tak im się wydaje.

No i może jest to prawda, że w czasach kiedy oni będą CEO, albo będą się pokazywać na plaży w towarzystwie CEO, to trybal będzie mus.

Jedne noszą płytki w dolnej wardze. Inne, obręcze na szyi. Jeszcze inne robią sobie sznyty na twarzy by udowodnić przynależność do szczepu.

Młodzież z grubsza Europejska, postanowiła se wzorki na skórze dziergać.

 

Nie kumają, że za lat dziesięć po tych wzorkach się będą rozpoznawać.

 

Chirurgia plastyczna ma wielką przyszłość. Po wzorkach zostaną tylko blizny. Zawsze można powiedzieć, że to oparzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój Stary

Wiesz. Nigdy o swoim Ojcu tak nie powiedziałem :oops: . Mimo, że od 1987 roku nie żyje.....

Jak zauważyłeś napisałem to przez duże S, niektórzy uważają, że słowo Matka nie jest odpowiednie tylko Mama.

Szacunek rodzicom wyrażam na co dzień a nie w pompatycznych wypowiedziach, mówię również do nich Staruszkowie- to też jest be?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak to jest, pisanie bez czytania, nie pozwala na rozwoj warsztatu tworczego.

Ale kazden sobie piorem, pisarzem, pokretlem.

Pokrecisz sie troche, zrozumiesz.

 

Swego czasu cos czyalem.

Potem mi zaczeli pisac, ze pisze glupoty.

 

To zem doszedl do wniosku, ze czytalem glupoty.

 

Stad przestalem czyatac, a pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arno, Gal, tak sobie poczytałem wikipedię, coby się dokształcić w sprawie słowa git i... i się z panami nie zgadzam. O! Tam napisali, że git to ktoś, co nie jest nie cwel, nie frajer. Zawsze tak było, że jedni z pokolenia na pokolenie byli kimś, a inni też chcieli, więc kupowali tytuły, a że nie wszystkich stać na rodowód, to sobie kupują tatuaż.

 

Tak sobie jeszcze myślę, że w dzisiejszych czasach tatuaże, żeby być gitami, powinni w pierwszej kolejności zrobić sobie lekarze i prawnicy, wydatek dla nich mały, a i na stare lata rozpoznają się w drugim domu, i nowi znajomi większą estymą darzyć będą.

 

 

Wiesz, jak to jest, pisanie bez czytania, nie pozwala na rozwoj warsztatu tworczego.

Ale kazden sobie piorem, pisarzem, pokretlem.

Pokrecisz sie troche, zrozumiesz.

 

Piękne. :lol: Choć dzisiaj tak ponoć trzeba sobie być samemu różnymi rzeczami, a nie na innych liczyć, że oni piórami i pokrętłami będą. No chyba, że ktoś politikierem jest.

 

EDIT: Poprawa literówek. Tak to jest jak się pisze zaraz z samego rana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITEK - kurde balans, nie poznaje obywatela - DRUGI DOM?

:)))

Niestety smutne.

A co do definicji GIT. No coz, historycy socjologii mogliby sie precyzyjnie wypowiadac.

Jedno to git ludzie z osiedla, ktorzy chcieliby byc TACY jak grypserzy z pierdla, a drugie to co, ktorzy sie naprawde przesiedzieli: ( 15 lat, ale bede sie odwolywal).

I to samo dzis jest z blockersami, lub podobnymi podkulturami - powtorze slowo, lupmenproletariackimi. Jeden czlowiek szczyci sie tym, ze nigdy dwukrotnie nie mowil tego samego. taki rezyser od filmu co sie na rzece Wisle dzieje.

Mam corke, 16 lat ale ksztalcona w filozofii, to teraz mi powiedzcie, ktora scen w Rejsie jej sie najbardziej podoba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Zaraz ponownie wyczyszczę bazę postów nieczytanych i stąd mała prośba, jeżeli po tym zabiegu forum przyspieszy - dajcie znać, zostały zablokowane boty, poleciało już ponad 300 martwych duszyczek a i jeszcze ich troszkę poleci. Wszytko po to, żeby przyjemniej się przeglądało foruma ;) (w planach jest jeszcze włączenie kompresji postów, wtedy skok jakościowy będzie BARDZO widoczny, ale to za jakiś czas)

Pozdrawiam i przepraszam za utrudnienia ale na dzień dzisiejszy nie mam innych instrumentów w łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, a sprawdzales czy moze provider neta w ramach walki konkurencyjnej nie zwiekszyl Ci parametrow łącza? :mrgreen:

 

Subaryta - moze konkurs? ilu uzytkownikow zostanie z obecnych 4470 po przeczyszczeniu bazy? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta - moze konkurs? ilu uzytkownikow zostanie z obecnych 4470 po przeczyszczeniu bazy?

Na moje oko nie więcej niż 2000... "Martwiaków" jest kilkadziesiąt stron a część nie zalogowała się od 2002 roku ;)

Na mój gust i tak forum ostatnio sporego kopa dostało.

Znaczy moja praca nie idzie na darmo ;) To dobrze, bo przyznaję, że mi łapska opadają ostatnio ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Subaryta - moze konkurs? ilu uzytkownikow zostanie z obecnych 4470 po przeczyszczeniu bazy?

 

Do dwóch odlicz? :lol:

 

W temacie to ja żadnej różnicy nie odczułem jeżeli chodzi o szybkość działania forum przed i po wyczyszczeniu nieczytanych (tzn dzisiaj rano i teraz)

 

edit: tzn. działa dość sprawnie, bez przestojów dłuższych niż 1 sek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aflinta, a sprawdzales czy moze provider neta w ramach walki konkurencyjnej nie zwiekszyl Ci parametrow łącza? :mrgreen:

Ja nie piszę o porównaniu z dzisiejszym czyszczeniem tylko tym jak było miesiąc temu a jak jest dzisiaj. Prędkość łącza nic tu do tego nie ma, bo parametry połączenia do forum mam bardzo dobre, tylko czekam na reakcję serwera :) No i kwestia względna co znaczy szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko nie więcej niż 2000... "Martwiaków" jest kilkadziesiąt stron a część nie zalogowała się od 2002 roku ;)

 

Subaryta, a nie latwiej byloby jednym cieciem usunac martwych uzytkownikow, ktorzy nie zalogowali sie od jakiejs zadanej daty. Forum stoi na bazie danych wiec, powinno sie dac zalatwic taki problem w jakies 0.043s :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że adminem jest Flipper? Jeśli tak to Subaryta, chyba mniej czasu by Ci zajęło pojechanie do Krakowa przyduszenie go siłą do szybkiego usunięcia martwych i powrót do domu, niż tak po jednym te tysiące przerzucać.

 

 

Forum chodzi tak jak tydzień temu (to nie znaczy, że źle). Różnicy nie zauważyłem. Chyba można przestać z "kasowaniem" nieprzeczytaniach wiadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...