Skocz do zawartości

Legacy MY08


mess

Rekomendowane odpowiedzi

No własnie co uległo zmianie odnośnie wersji MY07 ?

gdzies na forum natknałem się na stwierdzenie ze silniki maja ulec zmianie ile w tym prawdy ?

 

Nic istotnego zmianie nie uległo . Silniki pozostaja 2.0 i 2.5 niewielka zmiana mocy .Silnik diesla bedzie ale o tym wiadomo od dawna .

AK

ps.więcej informacji pewnie we wrześniu (jak zwykle)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiom, podobno dokopali się do archiwów gdzie był opis jak robiono auta w latach '90 ubiegłego stulecia, jest szansa, że jak zignorują wystrój wnętrza a skopiują prostotę rozwiązań, to i awaryjność będzie na odpowiednim poziomie :mrgreen:

 

Natomiast odnośnie nowego Legacy chodzą słuchy, że ma mieć 150KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiom, podobno dokopali się do archiwów gdzie był opis jak robiono auta w latach '90 ubiegłego stulecia, jest szansa, że jak zignorują wystrój wnętrza a skopiują prostotę rozwiązań, to i awaryjność będzie na odpowiednim poziomie :mrgreen:

Fajnie by bylo, gdyby ksiegowi firm XXI wieku wrocili do strategii produkcji z polowy XX. Do tej pory uzywam intensywnie 24 letni robot kuchenny, 28 letni mlynek zarnowy elektryczny (oba made in DDR), 30 letni czechoslowacki ekspres do kawy, a kumpel ma jeszcze moja 30-letnia lodowke (made in Poland). Pokazcie mi terac tak solidne produkty =(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest możliwe, ale nieopłacalne - szybciej się psuje - szyciej trzeba wymianić coś na nowe, części zamienne tak drogie, że lepiej kupić nową rzecz (np. sprzęt AGD), a jakby samochody się nie psuły, części nie zużywały, to z czego utrzymywałyby się salony - serwisy?

DDR i PRL produkował może trwałe rzeczy, ale jak widać ta filozofia była nieopłacalna ekonomicznie, dziś żyje się wszystim lepiej, producenci produkują coraz więcej i więcej, jest podaż, jest popyt, jest gospodarka rynkowa. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dyrekcja już gdzieś tu o Legacu 08 pisała...

 

Pamiętam, że 2.0 ma mieś mniej osiołków (150 chyba), potem ma być 2.5 trochę mocniejszy, no i 3.0.

 

Przeglądałem kilka dni temu www.subaru-global.com - tam są dane modeli 08. Zaniepokoiła mnie informacja o "nowej nawigacji z ekranem wysokiej rozdzielczości" - może się okazać, że moduł Kenwooda nie podejdzie i znowu kawiorowe Legasie będą bez map... Ma być też nowe audio, z SRS-WOW, ale nie spodziewałbym się rewoliucji w tym zakresie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
co ciekawe, ponoc w stanach wycofuja w ogole legacy kombi z oferty.

 

Tak ma być tylko w sedanie - kombi będzie dostępne tylko jako OBK

 

Kolejny samobój. :roll: :evil:

 

Ja tam nie znam rynku USA tak dobrze, aby wiedzieć, czy tam wycofanie Legacy kombi jest słuszne czy nie. Podziwiam znajomość w/w rynku przez mojego przedmówcę :!:

 

W Europie taki krok nie jest planowany.

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Podziwiam znajomość w/w rynku przez mojego przedmówcę :!:

Przydałby się taki pracownik w SIPie :mrgreen:

 

A pocóż nam znajomość rynku USA :?: :shock:

Żyby takie zminany jak tam (np. likwidacja Legacy kombi) wprowadzić w Polsce :?: :wink:

 

Wielkość kół w Legcy nie ulega zmianom : 18" dla Spec B, pozostałe 17".

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje bardzo, rozjasnia mi sie powoli - jednym slowem dostane lepszej jakosci monitor (co dużą sztukaąnie jest bo obecny to jakiś dowcip :), byc moze lepsze radio i jak zrozumialem ze strony www guziczek start engine :)

 

pozdrawiam

 

(i dziekuję wrc fanie za pamięć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...