Skocz do zawartości

Jakie autko do 6000zł -dla kobitki :)


GTddz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Jak w temacie :) Najlepiej jakby miało klimę i wspomaganie ale za tą cenę chyba nie można za dużo wymagać . Dobrze gdyby jeszcze było mało awaryjne i szybkie :lol:

Więc proszę Panowie o jakąś poradę.

Aktualnie z wyglądu podoba sie Civic 95r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś porównanie z innym samochodem? Bo jestem ciekaw :cool:

 

Ale w jakiej kwestii ? Spalania, osiągów, komfortu, bezawaryjności ? Mój wujek po długich bojach kupił wreszcie (szukał od listopada) Civica 1.4iS '00r więc teraz będę mógł na bieżąco porównać te kompakty, zwłaszcza, że mają podobny przebieg i są podobnie użytkowane.

 

Na razie w Angolu najbardziej zaczynają mnie drażnić fotele - nie to, że są nie wygodne, ale brak im trzymania bocznego i w szybciej przejeżdżanych zakrętach czasem podpieram się kolanem o deskę rozdzielczą. W Civicowych siedzeniach jeszcze nie siedziałem, ale już na pierwszy rzut oka widać, że mają bardziej rozbudowane boczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie autko do 6000zł -dla kobitki :)

 

Proszę uprzejmie (z: http://www.militarni.com.pl/gielda/oglsprz.php ):

Sprzedam: Sprzedam wojskowy polowy zestaw piekarski ukompletowany i w pełni sprawy, składajacy się z ciastowni (na Starze 660 z 1966 r.z wyposarzeniem:agregat 4Kv380,przesiewaczka do mąki,dzieża itd.)i polowego pieca piekarskiego.Mozliwość pieczenia chleba podczas jazdy ,jak i w trybie stacjonarnym.54 podwójne foremki a 1,60 kg.Jednorazowy wsad do 172.8 kg.Wydajność do 3.000,kg na dobę.Kontakt :daniel.lipski@wp.pl

Ideał dla kobiety :mrgreen: Albo to:

Sprzedam: Sprzedamy wieksza ilosc czolgow T34/85 (po remoncie , na chodzie),

Jeśli chce się kobiecie zapewnić za małe pieniądze w pełni bezpieczną podróż po mieście - IMO optymalna opcja. A klimę jakoś od biedy można dołożyć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o:)

 

Micra nawet nie przyszła mi do głowy :) ale teraz to sie rozejrze za Nissankiem :)

 

Czołg odpada , za duże mogą być straty dla innych :lol:

 

Micra to jeden z najlepszych samochodów w tej klasie. Bardzo mocny i bezawaryjny samochód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...