Jump to content

Jakie autko do 6000zł -dla kobitki :)

GTddz

Recommended Posts

Witam

Jak w temacie :) Najlepiej jakby miało klimę i wspomaganie ale za tą cenę chyba nie można za dużo wymagać . Dobrze gdyby jeszcze było mało awaryjne i szybkie :lol:

Więc proszę Panowie o jakąś poradę.

Aktualnie z wyglądu podoba sie Civic 95r.

Aktualnie z wyglądu podoba sie Civic 95r.

Życzę powodzenia w znalezieniu ładnego egzemplarza za takie pieniądze. Nie mówię, że się nie da, ale ja dla siebie szukałem trochę młodszego Civica (97-98) i skończyło się na tym, że dziś jeżdżę Roverem.

ostatnio oglądełm Micrę 1,3 z klima chyba z 96r. za 6000 przywieziona z AUSTRI, bardzo ładny egzemplarz.

A masz jakieś porównanie z innym samochodem? Bo jestem ciekaw :cool:

Ale w jakiej kwestii ? Spalania, osiągów, komfortu, bezawaryjności ? Mój wujek po długich bojach kupił wreszcie (szukał od listopada) Civica 1.4iS '00r więc teraz będę mógł na bieżąco porównać te kompakty, zwłaszcza, że mają podobny przebieg i są podobnie użytkowane.

Na razie w Angolu najbardziej zaczynają mnie drażnić fotele - nie to, że są nie wygodne, ale brak im trzymania bocznego i w szybciej przejeżdżanych zakrętach czasem podpieram się kolanem o deskę rozdzielczą. W Civicowych siedzeniach jeszcze nie siedziałem, ale już na pierwszy rzut oka widać, że mają bardziej rozbudowane boczki.

Jakie autko do 6000zł -dla kobitki :)

Proszę uprzejmie (z: http://www.militarni.com.pl/gielda/oglsprz.php ):

Sprzedam: Sprzedam wojskowy polowy zestaw piekarski ukompletowany i w pełni sprawy, składajacy się z ciastowni (na Starze 660 z 1966 r.z wyposarzeniem:agregat 4Kv380,przesiewaczka do mąki,dzieża itd.)i polowego pieca piekarskiego.Mozliwość pieczenia chleba podczas jazdy ,jak i w trybie stacjonarnym.54 podwójne foremki a 1,60 kg.Jednorazowy wsad do 172.8 kg.Wydajność do 3.000,kg na dobę.Kontakt :daniel.lipski@wp.pl

Ideał dla kobiety :mrgreen: Albo to:

Sprzedam: Sprzedamy wieksza ilosc czolgow T34/85 (po remoncie , na chodzie),

Jeśli chce się kobiecie zapewnić za małe pieniądze w pełni bezpieczną podróż po mieście - IMO optymalna opcja. A klimę jakoś od biedy można dołożyć :roll:

o:)

Micra nawet nie przyszła mi do głowy :) ale teraz to sie rozejrze za Nissankiem :)

Czołg odpada , za duże mogą być straty dla innych :lol:

Micra to jeden z najlepszych samochodów w tej klasie. Bardzo mocny i bezawaryjny samochód

Toyota Starlet i to nawet nie ma sie nad czym zastanawiac.

problem jest jeden - znalezienie egzemplarza w podanym przedziale cenowym i dobrym stanie jednocześnie - wiem, bo niedawno przerabiałam ten temat

ale poza tym - dobry wybór :mrgreen:

lukciosti napisał/a:

Właśnie moja konkubina

pisz "kocia lapka", konkubina jakos tak dziwnie brzmi

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Nic się od czasów Boya w polszczyźnie nie zmienia.. wciąż ten sam dylemat :cool: