Skocz do zawartości

Pretensje Hogiego


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

Już drugi raz w ciągu paru dni pojawiają się zastrzeżenia co do obiektywności WRC Fana, nie wiem czy słuszne,

skoro to juz kolejny raz w ciągu paru dni to coś w tym jest right? Daje do myslenia. :)

Ninja, jeżeli jest taki problem (a osobiście twierdzę, że nie ma - jestem na forum codziennie i nie zauważyłem zmiany stosunku Wurca do forumowiczów) należy zgłosić to do osób reprezentujących właściciela forum (przypominam, że nie jest to forum prywatne - tak jak twoje na przykład - tylko własność SIP) - czyli do Aza albo Flippera.

 

SIP jest jedyną instancją, moim zdaniem, która może rozważać takie wnioski - bicie piany na forum do niczego dobrego nie prowadzi i jedynie psuje IMHO atmosferę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie traktujcie tego jako "modowskiej solidarności", ale twierdzę, że WRC fan bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków. Przypominam, że został wybrany Modem przez wielu z nas właśnie za ogólną postawę na forum: bezkonfliktową, rzeczową, a jednocześnie - kiedy trzeba/można - wesołą i wpisującą się w atomsferę "The Forum". Według mnie nadal tę postawę reprezentuje.

 

To, że część Forumowiczów jest pod większym nadzorem, jest według mnie zrozumiałe - jak ktoś (nie mówię tu konkretnie o hogim) notorycznie sprawdza, gdzie leży granica, w którymś momencie się o tym dowiaduje :twisted:. Również, gdy jacyś forumowicze lekko dobijają do granicy, ale ich ogólna postawa na forum jest właściwa, wówczas raczej nie dostają pasków. I to jest naturalne, bo my jako Modowie nie chcemy być bezwzględnymi i bezmyślnymi robotami, dla których wszystko jest czarne, albo białe. Niestety ta nasza elastyczność i próba mądrego podejścia spotyka się często z zupełnie niedorzecznymi podejrzeniami o faworyzowanie itp.

 

Poza tym zwracam uwagę, że WRC Fan na ten weekend pozostał sam na gospodarstwie, gdy reszta modów pojechała na Plejady i normalnym jest, że tylko on mógł obdzielać paskami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ostatnio przemęczony, nie mam za dużo czasu, a dzisiaj po prostu mam zły dzień więc napiszę wam krótko i bardzo szczerze.

 

Niezależnie od moich sympatii w RL, hogi i adamusmax są nieprawdopodobnymi spamerami, w szczególności na forum technicznym. Cenię sobie klimat tego forum, poza tym obu znam w RL i nie mam nic do nich, a raczej do ich internetowych wersji. Mimo wszystko obaj są pod specjalnym nadzorem modów na technicznym za MOJĄ sugestią jakiś czas temu (z pół roku?).

 

Jednym spam przeszkadza innych cieszy - bądźcie tolerancyjni i macie tez litość dla ludzi którzy chcieliuby się czegoś dowiedzieć a nie mają czasu. Wiem że masa osób nie bywa/nie pisze na forum bo uważa że jest tu sam spam, ich opinia tez boli.

 

Ja widzę to tak że na forum musi się znaleźc miejsce dla obu frakcji i to takie żeby mogły się one ze sobą integrować. Jeżlei ktoś ma inną wizję to proszę o odpowiednią ankiete ewentualnie wniosek do Ojca Dyrektora o usunięcie mnie z funkcji i po sprawie.

 

Co do WRCFana to jestem pewien że postąpił słusznie (nie wiem o co chodziło nadal), oczywiście gdyby zrobił coś nie tak to również on może dostać np. ostrzeżenie, które z resztąniedawno ode mnie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wurcek, czy mógłbyś podlinkować uzasadnienie drugiego paska Hogiego? Myślę, że to rozwiązałoby problem.

 

http://www.forum.subaru.pl/warnings.php?mod ... serid=3024

 

Hm. Chodziło mi o to, żeby w miejscu "Powód" były podane konkretne przykłady, linki do odpowiednich wątków. Bo Hogiemu nie pasuje właśnie to, że został ukarany "za całokształt". Tak rozumiem te "Pretensje Hogiego" :mrgreen:

 

PS. Osobiście nie mam zastrzeżeń do pracy Moderatorni i jak już kiedyś napisałam przy okazji afery Hubeeertowej - "reklamacji nie uwzględnia się".

PS2. Vert, upał tak na mnie działa. No i.. nikt z Nas nie staje się młodszy :mrgreen: A nudziarstwo podobno przychodzi z wiekiem właśnie.

 

 

PEACE :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas twierdzę, że dostałem pasek słusznie, tak pierwszy jak i drugi.

To pierwszy:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... ht=#444374

Nie tylko ja spamowałem ale tylko ja dostałem pasek.

Przeczytajcie wątek.

 

To drugi:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p= ... ht=#458176

Podobno wielokrotny, bo w innych wątkach na technicznym się wtedy nie udzielałem.

Tu razem z Adamusem- w końcu sprawiedliwie choć jeszcze nigdy mnie nikt przed paskiem nie ostrzegał.

Chodzi mi tylko o równe traktowanie wszystkich...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego właśnie "Techniczny" miał być spam-free.

A więc niech wszyscy będą traktowani za spam w technicznym tak samo.

Jak dla mnie po sprawie i cały czas podkreślam, że wiem za co mam paski i tego nie neguję.

Dostałem je na własną prośbę.

Rozumiem, że muszę najwięcej uważać na to co piszę na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wchrzanię dla porządku wyjaśniając:

czym jest spam

a czym off topic

Za spam należą się bęcki, wryj i tym podobne. Za OT najwyżej pasek.

Tak uważam, toteż rzekłam.

:mrgreen:

 

no wlasnie - nikogo nie napastuje co najwyzej lubie popieprzyc bezsensu - taka moja natura :razz:

 

zmieniam opis pod avatarem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizorze nudy, w wiadomościach nudy - a tu zawsze coś się dzieje - nawet jak większość na Plejadach :twisted:

 

No co ty, nudy, ciągle to samo, jedni że pasek dostał sprawiedliwie, drudzy że nie. Jakby nie było można sądu powołać, prokuratorów, adwokatów.... :mrgreen:

 

Ciekawie to się robiło gdy wpadał Zbyszek B. Ciekawe też, że dotąd nie wyjasniono pod kogo się podszywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...