Skocz do zawartości

Pretensje Hogiego


Hogi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 91
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mod to nie Bog

 

a czasami mam wrażenie, że jednak...

 

wszyscy macie w ryj :mrgreen:

 

będziesz najprawdopodobniej zbanowany :mrgreen:

 

ludzie, to jest forum, nie lekcja religii, więcej luzu :grin:

 

ps. w razie czego, do zobaczenia za 40 dni... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mod przegnie pałe to traci stołek i sam osobiscie go odwołam. Jest równość i nie ma zadym. Wszyscy są życzliwi i nikt do nikogo nie ma pretensji. Jakbys sie nauczyl prowadzic forum to bys wiedzial o czym mowie. Ja prowadze juz od kilku lat.

 

 

Byłem (status mam dalej, ale już nie bywam) modem na forum większym od Twojego z profilu i forum.subaru.pl razem wziętych.

 

 

Ty chyba nie bywasz na wielu forach co?

Oświece Cie.

 

No, fakt - mam ciekawsze zajęcia niż szukanie zaczepki na każdym forum i wykazywania chęci spotykania się z każdym w "realu" w celu wyjaśnienia :roll:.

 

Jesli ktos juz został wyróżniony jako mod to niech dba by ludzie widzieli w nim autorytet a nie tyrana.

 

 

Wg mnie - na tym konkretnym forum - to mizerne wyróżnienie, a raczej ciężka praca.

 

 

Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, wzruszyla mnie twoja historia...

http://www.flashzone.pl ???

Byles modem a nie adminem. To roznica. Nie prowadziles forum. Poza tym co z tego ze na wiekszym? Dla mnie nie ma różnicy. Mod to mod. Powinien dawac przyklad a nie sie wywyższac i traktować wybiórczo.

 

Nadal nie czaisz o czym mowie. Mniejsza o to.

Poza tym powiedz szczerze - czepiasz sie mnie czy bronisz WRCFana?

Umiesz dyskutować bez sarkazmu? Czy juz masz to we krwi? W takim razie zrób transfuzje. Dyskusja bedzie zdrowsza.

Poza tym...jakbym sie nie mylił...Mialem przeczucie ze Ty bedziesz pierwszy...

Nie chcialbym tez zobaczyć od razu sarkazmu po moim poscie. Bedzie to tylko swiadczylo i autorze i potwierdzi jedynie to o czym mowie.
:roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owoc666, wzruszyla mnie twoja historia...

 

Nie miała tego na celu.

 

http://www.flashzone.pl ???

Byles modem a nie adminem. To roznica. Nie prowadziles forum. Poza tym co z tego ze na wiekszym? Dla mnie nie ma różnicy. Mod to mod. Powinien dawac przyklad a nie sie wywyższac i traktować wybiórczo.

 

 

Widzę, że lekcje odrobiłeś. Ale WRCfan też jest modem, a nie adminem.

 

 

Umiesz dyskutować bez sarkazmu? Czy juz masz to we krwi?

 

Mam we krwi, ale umiem.

 

W takim razie zrób transfuzje. Dyskusja bedzie zdrowsza.

 

 

Tia... :roll:

 

 

Poza tym powiedz szczerze - czepiasz sie mnie czy bronisz WRCFana?

 

Bronię WRCfana.

 

 

BTW:

 

4. Nie jesteś tu po to, żeby Cię kochano, a po to żeby dbać o porządek. To, że ktoś się obrazi jeśli dasz mu warna nie jest argumentem i świadczy jedynie o złej postawie osoby ktora dostała ostrzeżenie(o ile powód kary jest oczywisty, sprawiedliwy, uzasadniony itd.).

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam we krwi, ale umiem.

to dyskutuj normalnie a nie pajacujesz. EOT

 

BTW:

2. Nie patrz na innych z góry i nie traktuj ich tak, bo mimo, że obowiązuje Cię ten regulamin i masz wpiasne coś innego w rangę nadal jesteś użytkownikiem forum. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

3. Bądź sprawiedliwy i obiektywny .To że kogoś lubisz nie znaczy, że możesz mu nie dać ostrzeżenia mimo przewinień. Bo jeśli nie zrobisz tego Ty, to zrobi to ktoś inny.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem (status mam dalej, ale już nie bywam) modem

 

Byles modem a nie adminem

 

I tak własnie napisał, że był modem.

Mój staż na forum w porónwaniu z wami jest bardzo krótki. Jestem raczej czytelnikiem niż bardzo aktywnym uczestnikiem i być może dlatego mam troche inne spojrzenie na sprawę ostrzeżeń za posty. Należe do tych osób ktorym OT nie przeszkadza. Bardzo lubie poczytać złośliwe i dowcipne ( wiem że nie mają nikogo urazić i patrze na to z dużym dystansem) dopiski nawet w temacie technicznym. Od pierwszego posta spodobała mi sie ta inność. Luzik w wypowiedziach, nie straszenie od początku regulaminem i karaniu za byle co. Osobiście niemam zastrzeżeń do żadnego z moderatorów i uważam że dobrze spełniają swoją role. Lista użytkowników z ostrzeżeniami jest naprawdę krótka. Czy rzeczywiście jest tak że WRCfan nie daję ostrzeżeń za OT znajomym ?? hmmmm nie wydaje mi się. Zresztą czy pasek to coś tak strasznego ? Mysle że można go przyjać z pokorą lub żartem i odczekać te 40 dni.

 

Pozdrawiam wszystkich

Tomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja! Zmień trochę charakter pisania, mniej agresji.

 

Uważam, że Twój regulamin jest całkiem, całkiem - ze względu na to, że jest uniwersalny. Ale też nie widzę, żeby tutaj go nie przestrzegano.

 

 

Jest trzech modów i jeden admin (Az, bo o Flipperze nie mówię). I oni wszyscy mają jednakowych ulubieńców? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem (status mam dalej, ale już nie bywam) modem

 

Byles modem a nie adminem

 

I tak własnie napisał, że był modem.

Mój staż na forum w porónwaniu z wami jest bardzo krótki. Jestem raczej czytelnikiem niż bardzo aktywnym uczestnikiem i być może dlatego mam troche inne spojrzenie na sprawę ostrzeżeń za posty. Należe do tych osób ktorym OT nie przeszkadza. Bardzo lubie poczytać złośliwe i dowcipne ( wiem że nie mają nikogo urazić i patrze na to z dużym dystansem) dopiski nawet w temacie technicznym. Od pierwszego posta spodobała mi sie ta inność. Luzik w wypowiedziach, nie straszenie od początku regulaminem i karaniu za byle co. Osobiście niemam zastrzeżeń do żadnego z moderatorów i uważam że dobrze spełniają swoją role. Lista użytkowników z ostrzeżeniami jest naprawdę krótka. Czy rzeczywiście jest tak że WRCfan nie daję ostrzeżeń za OT znajomym ?? hmmmm nie wydaje mi się. Zresztą

czy pasek to coś tak strasznego ? Mysle że można go przyjać z pokorą lub żartem i odczekać te 40 dni.

 

Pozdrawiam wszystkich

:mrgreen: Tomir

Nie żalę się, że dostałem pasek, tylko chciałbym być traktowany tak samo jak inni.

Chciałbym chociaż raz dostać ostrzeżenie przed ostrzeżeniami :wink: tak jak co poniektórzy.

Nie na tym to chyba polega, żeby forum nas dzieliło, tylko wręcz odwrotnie.

Z mojej strony powiedziałem już wszystko w tym temacie.

Podkreślam jeszcze raz- dostałem pasek i fajnie :mrgreen: tylko szkoda, że kolejny raz bez ostrzeżenia. A OT takie jak ja "uprawiają" wszyscy z modami włącznie.

Jak dla mnie WRC fan możesz zamykać.

Atmosfera się zrobiła trochę jak w "Kaczogrodzie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chodzi mi o to żeby poznawać nowych ludzi, fanów marki i żeby to forum ułatwiało takie sprawy bo ja nieśmiały bardzo jestem :oops: Jednak takie tematy moim zdaniem raczej powodują kłótnie. Rozumiem Cię, bo też źle bym się czuł jakbym miał wrażenie że inaczej jestem traktowany, ale lepszym sposobem moim zdaniem jest rozmowa na PW czy GG i tam wyjaśnienie.

 

Tomir

 

qwa czemu zwyczajnie imienia nie napisałem w nicku :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W telewizorze nudy, w wiadomościach nudy - a tu zawsze coś się dzieje - nawet jak większość na Plejadach :twisted:

 

Dzięki chłopaki za pomoc w rekonwalescencji po chorobie :mrgreen:

 

A tak poważnie - to o ile zasady przyznawania pasków za wulgaryzmy są jasne - o tyle paski za OT - trudno jest zapewne rozdzielać:

Rozumiem, że hogi mógł poczuć się urażony brakiem ostrzeżenia ale rozumiem też powód przyznania paska - wyraźnie jest napisane, że każdy OT w Technicznym będzie karany.

 

A czy każdy jest karany? No cóż...praca moda jest trudna i nie zazdroszczę nikomu, kto podejmuje się tej fuchy... :roll:

 

Już drugi raz w ciągu paru dni pojawiają się zastrzeżenia co do obiektywności WRC Fana, nie wiem czy słuszne, nie śledzę jego pracy jak niektórzy "pokrzywdzeni". Sam Wurc musi sobie odpowiedzieć na to pytanie.

Mam wrażenie, że zawsze znajdą się tacy, którzy nie będą zadowoleni z kary - tak to już jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że zawsze znajdą się tacy, którzy nie będą zadowoleni z kary - tak to już jest...

a powiedz kto przy zdrowych zmyslach bylby zadowolony z jakiejkolwiek kary? Zadowolonym mozna byc ale z nagrody :mrgreen:

Już drugi raz w ciągu paru dni pojawiają się zastrzeżenia co do obiektywności WRC Fana, nie wiem czy słuszne,

skoro to juz kolejny raz w ciągu paru dni to coś w tym jest right? Daje do myslenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...