Skocz do zawartości

Potrzebny pilot


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... kuba, jakbyś mnie widział u siebie na prawym to ja bardzo chętnie, tylko na 100% będę mógł potwierdzić jutro jak mi pewna osoba da odpowiedz czy jade u niej czy też nie.... aha i jestem ekonomiczny, już mam opłacone wszystko :razz:

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan, przestań, bo cisnienie za duże się zrobi :twisted: ...... wole jeździć, wiesz o tym ale jak mam siedzieć bezczynnie to lepiej spożytkować pozytywnie energię :cool: .... umiejętnosciami ani wagą sie nie mam co do Ciebie porównywać, nie mówiąc już o naszym guru pilotażu panu kopku .... także Az musi być świadom i gotów na "zmianę otoczenia" :razz: .....

 

pozdr. matt

 

P.S. a janek- dzanek, będzie na zlocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umiejętnosciami ani wagą sie nie mam co do Ciebie porównywać

 

Co do wagi to się zgadzam :cool: Z umiejętnościami nie przesadzaj - w końcu masz więcej KJSów na koncie niż ja i to jako driver, więc wiesz czym to się je :wink:

 

nie mówiąc już o naszym guru pilotażu panu kopku

 

Kopek rulezzz :twisted: Szanuj Kopka swego bo nie będziesz miał drugiego :mrgreen:

 

 

Jedźcie i przywieźcie jakiś "wazon" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma być. Pewnie udzieli paru wskazówek. Ale sie przestraszyl potwora.

 

... o to super, musze z nim pogadać na pewne nurtujące mnie sprawy :cool:.... ale nie wierze ze jakikolwiek potwór jest w stanie przestraszyć Janka :cool:

 

WRC fan, drugi kopek jest w razie czego :twisted: ....... ale woli fotki robić, i to jakie !!!!!! mają chłopaki talenty ..... także team już mam skompletowany..... jedyne czego nie ma to auta :lol:

 

pozdr.matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilotkę nie mnie. Nie wiem jakie znowu będą wymagania, czy cała załoga żeńska, czy tylko kierowca. Ja tam szybko jeździć nie umiem i najchętniej nic bardziej odpowiedzialnego od mycia szyb bym nie robił

 

 

na pewno bedzie grubo. az do byle czego nie wsiada

 

Nie bedzie, bo mnie zdyskwalifikowal!;)

 

Eeee..... to do czego (kogo?) on w końcu wsiada? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... kuba, jakbyś mnie widział u siebie na prawym to ja bardzo chętnie, tylko na 100% będę mógł potwierdzić jutro jak mi pewna osoba da odpowiedz czy jade u niej czy też nie.... aha i jestem ekonomiczny, już mam opłacone wszystko :razz:

 

pozdr. matt

 

No tak.... Lucek jedzie turystyczną.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...