Skocz do zawartości

Potrzebny pilot


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Mam namiary na dwóch kolegów z Białegostoku. Jeden stary wymiatacz KJSów. Interesuje go tylko samochód z kierowcą co walczy o pudło. Wiec Az jak znalazł !

 

Te, proszę mi drivera nie ciśnieniować za nadto !

 

 

:wink:

 

Wojna psychologiczna już zaczęta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

... zgadza się, to Alex złożył propozycję nie do odrzucenia :mrgreen: .... a myślałem, że w końcu te plejady będą zupełnie fińsko- relaksacyjne a tu będzie jeszcze większa presja niż dotychczas :twisted: .... ja ze swojej strony moge powiedziec ze dam z siebie wszystko .... kierowca zobowiązuje :cool: .... dobrze, że już kilka raz jeździlismy razem na jakiś kręciołach, bo tak to bym musiał relanium wziąć przed startem :razz: .....

 

natomiast chciałbym w tym miejscu pozdrowić Śmiecha, którego jest mi szkoda, bo jeszcze długo, długo przed tym wątkiem był plan, że jedziemy razem ale niestety z przyczyn niezależnych od niego nie będzie miał czym wystartować :???: .....

 

pozdr. matt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MlodyRally

Witam serdecznie.

jestem Robert, dla znajomych młody

kto był na www.rajdowy.bialystok.pl to mnie kojarzy ;) jestem tam adminem

ale do konkretów, słyszałem że trasy będą podobne do tych z ostatniego rajdu, to z miła chęcią mogę po pilotować ponownie te same szlaki ;))

jestem z Białegostoku, więc nie powinno być problemu.

kontaktować się najlepiej na kom: 503-702-886

z miłą chęcią pojadę ;]

i jak już mówiłem, niech zachętą będzie że dobrze znam trasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika. Lubi ostrą jazdę jak mało kto i nie piszczy. Na mapie się zna. Teren Supraśla też jej dobrze jest znany. A jak każda lalska lubi kwiaty o ile będzie w co wstawić.

Gdybym nie miał wytrawnego kierowcy/pilota.....nawet bym się nie zastanawiał :!: ...I kwiaty bym kupił! A co ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA. szczepa = potyczka dwóch kobiet

 

 

Aga jest całkiem sympatyczna, ale między kobietami to nigdy nic nie wiadomo.

 

 

 

Jak tą pilotką bo tak zaciekawiłeś i nic dalej? ;-) W szczególności czy ma jakieś doświadczenie i czy rzeczywiście chce startować - jest zaangażowanie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma taakie długie uszy, to czasem sie łapie jakiś szum zamiast sygnału :P

 

Racja, ale już nad korektami pracuję, na razie przeszlifowałem sobie o alejką przód twarzy, następnym razem postaram się tak wyp… na tym rowerze, żeby z boków zebrało! :mrgreen:

 

 

 

A Ty przypadkiem nie zepsuj tylko tego Silvera, bo może się okazać, że na Finkę będzie potrzebny. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...