Skocz do zawartości

Mialem sie pochwalic


Azazel

Rekomendowane odpowiedzi

To moj nowy samochod :-)

 

Fabrycznie nowa :-) Rocznik 2004 2.5L N/A przynajmniej na razie, ale juz bylem wczoraj u dealera i gadalem o malej podmiance na WRX :-))

 

A jakby ktos chial moja stara to:

http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=100470

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi tu w Stanach sa robione z mieszanki betonu i asfaltu, w betonie jest zwir, ktory wypada spod kol samochodow przedemna, zaklada sie to w celu ochrony przodu samochodu przed uszkodzeniami. :-) Ja codzinnie jade po autostradzie 65 km do pracy i drugie tyle spowrotem wiec, nie chce zeby mi samochod sie za szybko zniszczyl. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie zastanawialo po co takie "fartuchu" na niektorych autak sprowadzonych a USA, teraz juz wiem, ale wyglada to conajmniej nieladnie 8)

Z Imprezka bardzo ladna, poza tym "fartuchem" 8), szkoda ze bez Turbo :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym fartuchem jest wg mnie podobnie jak z pokrowcami na fotele, najpierw w salonie wybiera sie kolor, material, a pózniej sru pokrowce na to aby sie nie zniszczyly i w efekcie wybrana tapicerke oglada sie ponownie przy sprzedazy auta w momecie pokazywania przyszlemu klientowi w jaim super stanie sie uchowala :shock:

ale to jest tylko moje skromne zdanie

subarak super pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym fartuchem jest wg mnie podobnie jak z pokrowcami na fotele, najpierw w salonie wybiera sie kolor, material, a pózniej sru pokrowce na to aby sie nie zniszczyly i w efekcie wybrana tapicerke oglada sie ponownie przy sprzedazy auta w momecie pokazywania przyszlemu klientowi w jaim super stanie sie uchowala :shock:

ale to jest tylko moje skromne zdanie

subarak super pozdr

 

Ja tez tak uwazam, od razu bym ten p"pokrowiec" zdarl, jak sie lakier zniszczy to sie pomaluje jeszcze raz :) Tak ro mozna by cale auto w takie cos zawinac... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem w jułesej nikt sie nie bawi w malowanie kawalka samochodu, tak samo jak klepanie itd. nie oplaca sie po prostu

 

No to chyba ze tak :)

W takim razie jak sie zniszczy lakier, po dwoch latach sprzedac i kupic nowe auto, Subaru oczywiscie, nie ma co sie w malowanie czesci rozdrabniac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód pierwsa klasa ten pokrowiec moze być moim zdaniem dodaje sportowego desingu samochód wygląda na groźniejszy dzieki temu ale to tylko moje zdanie i nikt nie musi sie z nim zgadzać. Nie ładne co ładne ale co sie komu podoba.

 

Gratuluje dobrego auta !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o celowosc tego ustrojstwa mi chodzilo :-) Latem moze sie mniej przydaje ale za to jesienia i zima kiedy wiecej jest dyfu an ulicach zdaje egzamin na 6tke :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja myśle ze to nie ma na celu być piękne czy nie. Cel ma mieć zupełnie inny, czyli np brak wgnieceń na masce aluminiowej czy odpryski na zderzaku od kamieni :roll:

RS o ile pamiętam nie ma maski aluminiowej. A jeśli chodzi o mnie to nie jesetm aż tak analny jeśli chodzi o mój samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...