Skocz do zawartości

GRubo przesadzony Yaris


FilipeK

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, carfit napisał:

Co tu dużo pisać, każde z tych aut, moim zdaniem jest zupełnie inne mimo zbliżonych osiągów, GR z pewnoscią jeździ sie (przynajmniej dla mnie zwyczajnie łatwiej) i jest bardziej precyzyjne, STI ma swój klimat i jak jest się świeże i nie zmęczone ( co raz mniej takich :( ) to super auto ! Szczególnie jak się zmieni wydech, dla mnie to must have , podobnie jak w GR zresztą. 

Fotka z dziś, firma vs dom :)

IMG_9352.JPG

IMG_9349.jpg

niektórzy to się starzeją skokami :biglol::biglol::biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten drugi tez perła czy akryl?  bo na foto wyglada jak akryl

Akryl, spora różnica między perła na minus.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2021 o 07:33, vexus napisał:

Sprawdziłem dokładnie, nie wyłączą się funkcja sygnalizacji zmiany pasa ruchu, jak pisałem wcześniej można ją tylko "złagodzić". Może ten interfejs da radę ;) 

Jak przytrzymasz guzik na kierownicy dlugo to nie wyłącza Ci się totalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.06.2021 o 09:25, Korton napisał:

Dźwięk robi robotę, chodź tych koni mechanicznych nie czuć, że jest ich 460:)

te konie czuć ale przy naprawdę wysokich obrotach. Zeby szybko wyprzedzic czasem trzeba z 6biegu na 3 bieg rzucić, ktory konczy sie i tak dopiero przy 195kmh:lol: Zobacz te obroty

6B536257-50D5-4139-B92E-AB04F50E4FD3.jpeg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, FilipeK napisał:

te konie czuć ale przy naprawdę wysokich obrotach. Zeby szybko wyprzedzic czasem trzeba z 6biegu na 3 bieg rzucić, ktory konczy sie i tak dopiero przy 195kmh:lol: Zobacz te obroty

6B536257-50D5-4139-B92E-AB04F50E4FD3.jpeg

Przy 3K obrotów na najzszym biegu o ja mam grubo ponad 200 tyle ze ja mam ich 8 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, -=nikon=- napisał:

Ale za to jakie ładne spalanie masz :D 

moj ojciec tym jezdzi. Mi sie to tylko wizualnie podoba i gang v8mki. Prowadzi się to fajnie ale na autostradzie. Jednak mając swiadomosc ile to wazy i ze ma 460km na tyl, boje sie tym szybko w łuk wejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj ojciec tym jezdzi. Mi sie to tylko wizualnie podoba i gang v8mki. Prowadzi się to fajnie ale na autostradzie. Jednak mając swiadomosc ile to wazy i ze ma 460km na tyl, boje sie tym szybko w łuk wejść.

No właśnie dlatego nie mam mustanga , chociaż bardzo mi się podoba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2021 o 13:34, FilipeK napisał:

te konie czuć ale przy naprawdę wysokich obrotach. Zeby szybko wyprzedzic czasem trzeba z 6biegu na 3 bieg rzucić, ktory konczy sie i tak dopiero przy 195kmh:lol: Zobacz te obroty

6B536257-50D5-4139-B92E-AB04F50E4FD3.jpeg

Czyli norma w wolnossaku :) moc w górnych obrotach....skoro moc to Nm x obroty/min * (jakiś stały wspolczynnik). Jedzie to, ale przesiadając się z 300KM turbo benzyny nie odczułem jakiegoś dużego przeskoku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Korton napisał:

Jedzie to, ale przesiadając się z 300KM turbo benzyny nie odczułem jakiegoś dużego przeskoku.

kiedyś z bracholem sprawdaliśmy moje e46 330ci cabrio 231 km R6 vs mustang z miejsca, to mustang przez problemy z trakcja nie odchodził jakoś super bardzo na pierwszych biegach. Jak dotrę yarisa to zrobie test :D 

Edytowane przez FilipeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Korton napisał:

Do 100km/h wynik przesądzony, ale 0-200km/h....i raczej na mustanga bym obstawił :)

to na pewno :) o 0-100 Mustanga mozna duzo poczytać w necie, ze ten katalogowy czas 4.6 ma sie nijak bo bardzo ciężko zejść poniżej 5 sekund. 

7 godzin temu, Fyrkes napisał:

Jak ma być konkretny test to proponuje z GC8 STI albo GD STI (2.0) i obydwa RA. Nie RWD, który spali laki na stracie :biglol:

od takich testów to amerykański YT :D skąd tu teraz wziac gc8 sti ra :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, FilipeK napisał:

to na pewno :) o 0-100 Mustanga mozna duzo poczytać w necie, ze ten katalogowy czas 4.6 ma sie nijak bo bardzo ciężko zejść poniżej 5 sekund. 

 

Pamiętam jak kiedyś w Automaniaku Mikiciuk walczył kilka ładnych razy aby zblizyc się do katalogowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, FilipeK napisał:

pierwsze mody wjezdżają :) cdn

 

Te szerokie "biodra" nawet na podnośniku wygląda kozacko. Kiedy pierwsza wymiana oleju i kolejne według serwisu ? Mam nadzieję, że nie jakieś LONG LIFE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...