Skocz do zawartości

ZLOT SUBARU


ALEX

Rekomendowane odpowiedzi

z przyczyn "niezależnych" zwolniło się miejsce pilota w moim teamie, zainteresowane proszę o kontakt

 

Stara go wywaliła z "teamu" (czyt, domu) na zbito morde. Zwracam Koledze uwagię, że ogłoszenia "towarzyskie" so w innym dziele. Na zlocie w Morsku, pilotów bez przydziałowych, chentnych bedzie do nagły krwi z chakiem. Co prawda nie które bedo po przejściach, a niektóre po wielokrotnym dachowaniu, co ma sie rozumieć w niczym nie przeszkadza. Co jednych brzydzi, inne ze smakiem zkonsumujo.

 

Matka doświadczona wielokrotnie zlotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sznowni Forumowicze z Krakowa! Informuję, że z przyczyn "niezależnych" zwolniło się miejsce pilota w moim teamie. Zainteresownych lub zainteresowane proszę o kontakt tel 0-606-420-877 :)

jak nikogo nie znajdziesz to na zlocie się możemy zgadać bo ja jade ale moje autko nie bierze udziału w rajdzie..

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę się pożalić, iż będę na zlocie jedynie duchem (nie specjalnie świętym), ponieważ wlazły mi w paradę matury, które wypadają właśnie w piątek... Jednocześnie mam wielką prośbę do osób, które będą na miejscu posiadać wszelkiego rodzaju sprzęt rejestrujący o ewentualne udostępnienie materiałów. W przypadku zdjęć np. z "cyfrówek" prosiłbym na przesłanie ich mailem CracowDragon@poczta.fm. Za wszelkie materiały serdecznie dziękuję.

 

PS. Jeżeli ktoś z szanownych forumowiczów będzie posiadał zdjęcia skanowane na komputer a nie będą one zbyt osobiste, to również będę niezmiernie wdzięczny...

 

Pozdrawiam

Nieobecny maturzysta :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze ja od razu poprosze o przeslanie wszystkiego do mnie.... mysle, ze FTPa udostepnimy. Materialy pojawia sie publicznie na serwisie Klubowym....

 

Cracow Dragon - jestem z Toba.... siedze w łikend w pracy... na posterunku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do fotek to juz uzgodnilem tu na forum ze kilka osob przeprowadzi obszerną relacje fotograficzną :wink: i mysle ze jak bedzie juz po zlocie to bedzie mozna spokojnie załozyc topic "Foto-Zlot" :D tez jestem zainteresowany bo w terminie zlotu zalewam robala na Słowacji 8)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... oj zdjec to ja planuje mase zrobic :twisted: , cyfrowke ustawiam na najmniejsza rozdzielczosc (idealna na forum) i moge robic 300 zdjec :D ......

 

pozdr. mk.si - subaromaniak z aparatem (fotograficznym :wink: )

AVE :!: :twisted: masz u mnie browarka...albo KAC-yka na spotkaniu kiełbasianym jeśli wiek niepełnoletni :P 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oznacza najmniejsza rozdzielczość?? Czy bedzie to przynajmniej 640-480?? To chyba najmniejsza dostępna w cyfróweczkach... Obawiam się ze ten topic bedzie weeeeeeele miejsca na serverku zajmował, ale moze to i lepij. Ja osobiście jestem maniakiem fotografowania. Kiedyś przez 7dzni "zielonej szkoły" w lutym potrafiłem wyrobić 12klisz, więdz przypuszczam ze jezeli pojawie sie na kolejnym zlocie to napewno będzie co oglądać bo zdjęć narobie co nie miara :twisted: 8) :D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udostepniony FTP (o ile uda sie to czasowo) bedzie bardziej wskazany!!!

Nie chcialbym zobaczyc na forum 1k fotek...... wszystkim utrudni to ogladanie.

 

Fotki wrzucone na serwer beda przygotowane i pokatalogowane dla potomnych :-) ........ o ile oczywiscie uda sie przygotowac system do szybkiego wyswietlania fotek ..... :?

 

Informacja dla udostepniajacych zdjecia pojawi sie na Forum SIP niebawem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........ o ile oczywiscie uda sie przygotowac system do szybkiego wyswietlania fotek ..... :?

 

Kolega szanowny porozmawia z kolega RafalW, ktory to posiada w stanie surowym, modul, z tego co widzialem PHP, to tworzena galerii, mysle ze moze byc to przydatne i raczej OpenLicense :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety muszę się pożalić, iż będę na zlocie jedynie duchem (nie specjalnie świętym), ponieważ wlazły mi w paradę matury, które wypadają właśnie w piątek...

 

Ja dolaczam sie do pozdrowien kolegi Flippera :-) ja nie dosc ze w pracy to nawet gdybym mial czas, odleglosc i koszty podrozy wykluczaja moja obecnosc na zlocie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daro WRX obawiam się, że jesteś troszeczkę spóźniony. Zlot jest 21-23maj na pustyni Błędowskiej, ale noclegów już nie ma. Jak mogłeś ten zlot przegapić to nie wiem biorąc jeszcze pod uwagę, że całe forum żyje tym tematem od chyba miesiąca, albo i lepij...

 

 

Pozrdawiam....

Dragon z 60% MATURKI w kieszeni (a mam nadzieje, że będzie lepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...