Skocz do zawartości

CYNA IV 02.06.2007 (SOBOTA)


Andrzej Koper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 547
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

tylko zeby ta ogromna liczb zawodnikow nie spowodowala ogromnych przestojow :!:

 

Ogromna bez przesady :roll: Zeby właśnie te przestoje skrocic start jest z Wa-wy.Zawodnicy maja startowac co 3 lub 4 minuty. Próby sa krótkie a przecietna Wa-wa - Słomczyn to 40km/godz.Jezeli jest tak jak założył AK-Rzemieślnik to jedyne zgrupowanie bedzie przed ostatnia próba na torze ale ona też jest skrócona tzn. przejazd zapoznawczy auta i z marszu start tego auta na czas też 1 okrążenie (niepełne) i zjazd z toru więc 3 lub 4 minuty powinno wystarczyć.Oczywiście jak załogi do Slomczyna na 2 próbe przyjadą wcześniej to muszą czekać na swoj czas jak na PKC :roll:

Przyjazd zawodnikow do biura zawodow bez przypisanej godziny tzn.7.30 do 9.00 może spowodowac pewne zamieszanie ale inaczej to numery startowe i dokumenty należałoby odbierac dzień wczesniej a to niepotrzebna strata czasu.Jak to sie nie sprawdzi to nastepna Cyna tylko Słomczyn a to jak wiecie przestoje gwarantowane :wink: więc trzeba próbować inaczej.

AK

ps.można z pilotem , można bez :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co prawda jakis wyjazd w piatek, ale jesli uda mi sie ogarnac to wpadlbym towarzysko + probuje zorganizowac jakichs dziennikarzy gazetowo - telewizyjnych, coby szalenstwa Kulegow Szanownych rozslawic :cool: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co prawda jakis wyjazd w piatek, ale jesli uda mi sie ogarnac to wpadlbym towarzysko + probuje zorganizowac jakichs dziennikarzy gazetowo - telewizyjnych, coby szalenstwa Kulegow Szanownych rozslawic :cool: :razz:

 

Oooo :!: Wpadaj towarzysko :mrgreen: Dobry pomysł :!: Zapraszam :wink:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wielką ochotę wybrać się na Cynę, ale mam kilka pytań:

 

1. Czy amator ma czego szukać na Cynie? Nie przeszkadza mi to, że zajmę ostatnie miejsce, tylko pytam o stopień trudności w obawie czy nie rozwalę auta na pierwszym zakręcie :oops:

2. słyszałem, że kiedyś nawierzchnia w Słomczynie potrafiła szybko zjadać opony. Czy "nowa" nawierzchnia też to robi? :mrgreen: Czy wciąż na części toru jest żwir?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. słyszałem, że kiedyś nawierzchnia w Słomczynie potrafiła szybko zjadać opony. Czy "nowa" nawierzchnia też to robi? Czy wciąż na części toru jest żwir?

 

 

Zjadać opony? ja w ogóle nie stwierdziłem zużycia.

 

Nigdy nie jeździłem w Słomczynie, tylko słyszałem, że żwir/szuter potrafi szybko zniszczyć opony. Jeśli to plotki nie mające potwierdzenia w rzeczywistości, to OK. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy amator ma czego szukać na Cynie? Nie przeszkadza mi to, że zajmę ostatnie miejsce, tylko pytam o stopień trudności w obawie czy nie rozwalę auta na pierwszym zakręcie :oops:

 

Na imprezach Andrzeja po pierwsze są głównie pełni amatorzy, a liczba domorosłych rajdowców (pozdrawiam kilku Forumowiczów! :mrgreen:) jest zminimalizowana, tak że ciśnienie nie jest takie wysokie.

 

Po drugie na Słomce, jak na każdym torze, można sobie zrobić jakąś tam krzywdę, ale jest to raczej tor dość wolny, czyli maksymalne straty to rzeczy typu urwana plastikowa osłona zderzaka, czy przytarty błotnik. Na forumowych imprezach nie widziałem poważniejszych dzwonów.

 

I niech tak zostanie również w tę sobotę :twisted:.

 

2. słyszałem, że kiedyś nawierzchnia w Słomczynie potrafiła szybko zjadać opony. Czy "nowa" nawierzchnia też to robi? :mrgreen: Czy wciąż na części toru jest żwir?

 

To nie w Słomczynie.

 

Słomczyn może zjadać opony wyłącznie na prawym zakręcie przed prostą start-meta, i to tylko wówczas, gdy chcesz go pokonać pełnym bokiem, a jest sucho i nie ma naniesionego syfu, który ograniczałby efekt zjadania opony.

 

Howgh!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słomczyn może zjadać opony wyłącznie na prawym zakręcie przed prostą start-meta, i to tylko wówczas, gdy chcesz go pokonać pełnym bokiem, a jest sucho i nie ma naniesionego syfu, który ograniczałby efekt zjadania opony.

 

 

 

Nie ma możiwości zeby tam nie było syfu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...