Skocz do zawartości

KMH - nowe czasopismo


michal

Rekomendowane odpowiedzi

A STi 04 nie były też w wersjach z DCCD?

 

Byly, ale te z USA.

 

Oświadczam oficjalnie: więcej z Michalem nie piję.

 

Ja tez nie :mrgreen:

 

PS. Miałem wczoraj w rękach pierwszy numer nowego magazynu wydawanego przez michala . Powiem Wam, że ogarnia i to bardzo (magazyn, nie Michał ). Czerpie on z najlepszych brytyjskich wzorców. Tym, którzy wiedzą, o czym mówię na pewno się ten magazyn spodoba.

 

Ale milo :) Ja niestety juz widze wiele elementow do dopieszczenia.

 

A - michal[ zadbał o to, by w pierwszym numerze było coś na temat subaru. A co to jest - nie powiem.

 

Bialas :)

 

W sumie - czy można się było czegoś innego spodziewać? Jak zobaczyłem okładkę, to już wiedziałem - że będzie szacun.

 

Co Was napadlo. Zaraz sie spale ze wstydu :)

 

Teraz czekamy na pierwszy numer...

 

11.05.2007, ale moze byc wczesniej w niektorych salonikach (krypcioch poszedl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

okładeczka fajna. cena już mniej :wink:

 

Bo to kawiorowy magazyn :mrgreen:.

 

A tak na poważniej: jakość wydania broni tej ceny. Magazyn WRC wydany duuuuużo gorzej kosztuje prawie dychę, to dwunastak za taki kawiorowy magazyn to racjonalna cena :cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okładeczka fajna. cena już mniej :wink:

 

A pierwszy numer zazwyczaj ma promocyjną cene :mrgreen:

 

 

Drogie jakieś (w porównaniu z innymi magazynami), ale może wreszcie będzie to coś co będzie dało się czytać?

 

Auto motor i sport, już od wielu lat kosztuje 6,99 zł, a zawartość całkiem niezła. ( według mnie jeden z lepszych na rynku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto motor i sport, już od wielu lat kosztuje 6,99 zł, a zawartość całkiem niezła.

Szkoda tylko, że zawartość i ilość tak mocno odbiega od np. niemieckiego odpowiednika. Ostatnie ciuchowe wstawki mnie poraziły, jak to politycy mawiają.... :mrgreen: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto motor i sport, już od wielu lat kosztuje 6,99 zł, a zawartość całkiem niezła. ( według mnie jeden z lepszych na rynku )

 

Coraz gorsza.

 

Szczytem chały był jakiś czas temu autorski "test" Kii Cee'd, który po bliższych oględzinach okazywał się mieć ok. 90% tekstu identycznego z firmowym materiałem reklamowym ze strony Kia Motors. :mrgreen:

 

Rozważam obrażenie się na nich - Michal, masz więc szansę mieć we mnie czytelnika :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...