Skocz do zawartości

Wolny bugeye


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, The_Sickness napisał:

Zastanawiam się nad usunięciem emblemantów z tyłu. Zawsze lubiłem tunningowane auta bez emblemantów i zrobiłem pierwsze przymiarki w paincie :) na 75% jestem przekonany do tego posunięcia

 

 

dla mnie  na +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, gomis napisał:

A dla mnie raczej dla minus, bo zawsze jak widzę taką klapę bez napisów, to zastanawiam się jak duży był dzwon z tyłu :P Ale to w końcu Tobie ma się podobać :)

jak dzwon był duży to wymienia się całą klapę bo nie ma czego szpachlować ;)

 

jak dla mnie taki myk ttylko eksponuje klamkę na klapie- bez sensu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by to wyglądało ... trochę zaczynam żałować, że nie czarne tarcze, ale zegar boost był jedynie biały, a reszta do wyboru czarne/białe. Wziąłem jeden kolor ale grymaszę teraz. Oprócz boost, temperatura oleju i ciśnienie oleju. Jeżeli chodzi o daszek, jest to kwadratowe, allegrowe tworzywo sztuczne za 70 zł. Czy ktoś montował niededykowane daszki i czy lepiej do deski mocować, czy do "zegara"?

IMG_20200929_111341.jpg

Edytowane przez The_Sickness
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto w dniu dzisiejszym zostawione w warsztacie. Jeszcze przed tym zrobiłem 900 km prawie ciągiem i miałem sporo czasu na rozmyślania, gdzie jestem, skąd pochodzę :) Śmiechem żartem dopadły mnie trochę wątpliwości, że brnę w grubą akcję, gdzie nie znam jeszcze limitu wydatków a i nawet nie jestem w stanie szacować w jakim zakresie może się ten limit zamknąć. Wiem tylko, ile minimum kasy mnie to wyniesie no i zastępuję pancerny, sprawdzony już w bojach silnik na jednostkę "loterię". No ale cóż, trzeba gonić króliczka :) Pewnie po swapie na tym się nie skończy i będę kminił kolejne kroki w co wpierdzielić worek kasy. Bardzo silne uzależnienie, nad którym nie jestem w stanie wykazać nawet krzty asertywności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam auta, ale to nie znaczy, że nic nie można przy nim zrobić :) Przerzuciłem jednosezonowe Laufeny co mi zostały po Mitasubishi na OEM alusy od Subaru, które postanowiłem zachlapać gumą. Wersja na zimę będzie all black

IMG_20201007_085426.jpg

IMG_20201007_123454.jpg

IMG_20201007_124902.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc / poradę w temacie lamp. Otóż jeszcze zanim zostawiłem auto zmagałem się z problemem bardzo słabo świecących świateł drogowych, pomimo nowych żarówek i w miarę czystych kloszy świateł nie ma, odbłyśnik pewnie powiedział papa po 20 latach. Co w tej sytuacji najlepiej zrobić:

a) wymienić odbłyśnik (o ile się da),

b) regeneracja odbłyśników

c) kupić samą soczewkę (jest tego dużo, uniwesalnych)

d) kupić całe lampy (tutaj do wyboru ledy, xenony, ale to już najdroższa z wszystkich opcji)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.10.2020 o 05:48, Sickness napisał:

Proszę o pomoc / poradę w temacie lamp. Otóż jeszcze zanim zostawiłem auto zmagałem się z problemem bardzo słabo świecących świateł drogowych, pomimo nowych żarówek i w miarę czystych kloszy świateł nie ma, odbłyśnik pewnie powiedział papa po 20 latach. Co w tej sytuacji najlepiej zrobić:

a) wymienić odbłyśnik (o ile się da),

b) regeneracja odbłyśników

c) kupić samą soczewkę (jest tego dużo, uniwesalnych)

d) kupić całe lampy (tutaj do wyboru ledy, xenony, ale to już najdroższa z wszystkich opcji)

Jeżeli nie złamie to regulaminu to tutaj masz link REGENERACJA REFLEKTORÓW

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja co tam jak tam. Auta nie mam od niespełna dwóch tygoni, a dopiero od poniedziałku ruszamy z robotą. Byłem umówiony na 5go, ale zeszło się niestety z wysyłką części, bo wszystkie podzespoły i motor kupiłem wysyłkowo. Wyciąganie / pakowanie / wysyłanie zajęło więcej czasu niż sądziłem, a Artur bez posiadania wszystkiego nawet nie zaczynał pracy no i miał też kilka tematów po drodze. Miałem mieć wszystko z dawcy oprócz budy i tapicerki, lecz już na tym etapie wiem, że nie wezmę przynajmniej narazie zacisków (czterotłok, dwutłok), do nich musiałbym dokupić tarcze, klocki, adaptery. Zostanę przy starych hamulcach, większe kupię jak się odrobię. A część budżetu zje mi rewitalizacja silnika, bo wymieniam rozrząd, komplet uszczelek i co tam będzie trzeba oraz musiałem kupić nowy donwnpipe, przelot 3 cale, 2,5 na wyjściu i środkowy OEM z WRX STI a to zjadło ponad 1000 zł z budżetu. Mam nadzieję, nie wyjdą żadne kwiatki po drodze w silniku, tylko tego się boję, bo to że to tyle trwa to już pogodziłem się z tym faktem. Chciałem na zlot 25 pojechać ale chyba się nie uda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie, że najpierw czekałem 2 tygle na części bo tak szła wysyłka, a teraz czekam 1,5 tygla aż ruszymy, bo czekając mech nie czekał i nabrał tematów i teraz ja czekam, bo moje okienko się zamknęło. LOGISTYKA siadła. A tak chciałem wszystko ładnie spiąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Sickness napisał:

Takie, że najpierw czekałem 2 tygle na części bo tak szła wysyłka, a teraz czekam 1,5 tygla aż ruszymy, bo czekając mech nie czekał i nabrał tematów i teraz ja czekam, bo moje okienko się zamknęło. LOGISTYKA siadła. A tak chciałem wszystko ładnie spiąć

Aajxtam, małe potknięcie. Ja, kiedyś czekałem 1,5 miesiąca, aż gość mi silnik wsadzi... Tylko wsadzi, bo już był wyjęty :facepalm:

Bydzie dobrze, pomysl sobie, jaki efekt finalny będzie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Danko napisał:

Aajxtam, małe potknięcie. Ja, kiedyś czekałem 1,5 miesiąca, aż gość mi silnik wsadzi... Tylko wsadzi, bo już był wyjęty :facepalm:

Bydzie dobrze, pomysl sobie, jaki efekt finalny będzie :hi:

 

A wiesz jak jest ... czas się niemiłosiernie wlecze, człowiek tęskni za autem jak za drugim człowiekiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadziem z koksem, auto od wczoraj już na kanale. Miesiąc bez jednego dnia poślizgu, ale w końcu się doczekałem pracy nad autem. Stary silnik powiedział już papa, jutro rusza w drogę na dolny śląsk, gdyż znalazł nowego nabywcę

123540272_368020844399500_5306491992192723364_n.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...