Skocz do zawartości

Modelarstwo


Blixten

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, skwaro napisał(a):

Ja muszę młodego znów zabrać do Kolejkowa we Wrocławiu. Ostatnio aktualizowali makietę :)

 

FB_IMG_1673986424471.jpg

Byłem z dziećmi ciut ponad pół roku temu i trzeba przyznać, że mnogość smaczków na makiecie robi robotę, ale najbardziej bolało jak widziało się ceny na makietowym Orlenie :upside-down-face_1f643-small:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
31 minut temu, makos89 napisał(a):

Na robocie :)

kiedyś dawno temu przerobiłem tą rajdówkę na cywila - w sensie 22B. Zbudowałem cały silnik na podstawie zdjęć w jakiejś gazecie i zrobiłem otwierane drzwi i maskę. A to wszystko w czasach praktycznie bez internetu o super narzędziach nie wspominając i z budżetem licealisty. Aż muszę wyciągnąć go z szafy i zobaczyć jak się teraz prezentuje.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, STIFF napisał(a):

kiedyś dawno temu przerobiłem tą rajdówkę na cywila - w sensie 22B. Zbudowałem cały silnik na podstawie zdjęć w jakiejś gazecie i zrobiłem otwierane drzwi i maskę. A to wszystko w czasach praktycznie bez internetu o super narzędziach nie wspominając i z budżetem licealisty. Aż muszę wyciągnąć go z szafy i zobaczyć jak się teraz prezentuje.

tylko pamiętaj, że :needpics2as1fs:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, STIFF napisał(a):

kiedyś dawno temu przerobiłem tą rajdówkę na cywila - w sensie 22B. Zbudowałem cały silnik na podstawie zdjęć w jakiejś gazecie i zrobiłem otwierane drzwi i maskę. A to wszystko w czasach praktycznie bez internetu.

Wiślak mi mówił że on ma dokumentację rajdową w wersji analogowej czyli papierowej i jak bym chciał to mogę przejechać do Skierniewic i sobie poskanować :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kriskristoffers napisał(a):

Jaki koniec? A te przednie kierunki na błotnikach? Co to za omijaki? :OO:

Racja, zwrócili mi już uwagę na banzaju. Pomalowałem kierunki, poprawiłem zamki na masce i na dachu poprawiłem okrąg na biało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zainteresowanych koleją, modelarstwem i makietami może zainteresuje takie wydarzenie w ten weekend w Sosnowcu. Wystawa makiety modułowej - moduły budowane w jednym standardzie przez wielu modelarzy przez co każdy moduł jest zazwyczaj super dopieszczony i pełen szczegółów. Bez porównania z Kolejkowem. Ja biorę młodego i jedziemy w sobotę.

Zapowiada się wg organizatorów największa jak do tej pory makieta.

 

http://www.festiwal.kmd.pl/index.html?fbclid=IwAR2Uj8NwzDY07U9Wo_ij1Z7gMnTEN_sg7XDXaQpvqmwiSZgxSsPkRE7VHvc

 

Układ ma wyglądać jak poniżej - jeden moduł (te zielone kwadraty) ma 90cm długości

wersja-26-jpg.958523

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...