Skocz do zawartości

Modelarstwo


Blixten

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, stefanekmac napisał(a):

Ciekawe czy jakiś most nad wodą będzie...

nie planowałem - makieta nie jest duża 1,5x3,0m i wszystkiego się nie da upchnąć co człowiek by chciał i w taki sposób żeby nie było przesytu. U mnie będzie klimat dolnośląskich małych miasteczek przełomu lat 70-tych i  80-tych. Poniemieckie zabudowania i cmentarz, wiadukt w stylu niemieckim etc. Tabor z epoki, plakat nowinki z FSO itd. Centralny punkt zajmować będzie bocznica z magazynami i składem budowlanym żeby było uzasadnienie dla bocznicy. A bocznica musi byc żeby było więcej torów. Do tego 2,5 pętli po obwodzie do jazdy i dworzec.

Ale mimo, że z tym projektem jeszcze sporo się zejdzie to mam juz plany w głowie na rozbudowę więc może i mostek nad rzeczką się znajdzie kiedyś.

 

15 godzin temu, Blixten napisał(a):

Mapa Polski z 49 wojewodztwami, Polonez, co za klimat i jaka szczegółowość ! :ok:

dzięki - choć mój kumpel, półzawodowy modelarz (wystawy, konkursy, figórki do gier na zamówienie etc.) - skwitował to nieco inaczej odnosząc się do stanu mojego umysłu :) Dodam tylko, że to wnętrze jest na powierzchni ok. 3,5 x 9.0cm ale będzie na pierwszym planie więc z oświetleniem wnętrza będzie można wszystko podziwiać przez okienka. Drewniana balsową podłoge bejcowaną na brąz również

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.11.2023 o 13:13, STIFF napisał(a):

U mnie będzie klimat dolnośląskich małych miasteczek przełomu lat 70-tych i  80-tych. Poniemieckie zabudowania i cmentarz, wiadukt w stylu niemieckim etc. Tabor z epoki,

 

Tunele już masz, więc może Złoty Pociąg też będzie ? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...