Skocz do zawartości

Subarowa choroba postępuje


rosaskc

Rekomendowane odpowiedzi

Michał wygrał. Lewa po nałożeniu ceramiki :) Różnica praktycznie nie do wyłapania. Felga "po" jest minimalnie ciemniejsza, trochę bardziej szklista, a mikrofibra lepiej się po niej ślizga. Powłoka teraz się utwardza, do weekendu felgi będą na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosaskc napisał:

Felga "po" jest minimalnie ciemniejsza, trochę bardziej szklista, a mikrofibra lepiej się po niej ślizga. Powłoka teraz się utwardza, do weekendu felgi będą na aucie.

Prawie takie ładne jak moje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rosaskc napisał:

Oprócz wulkanizatora, odwiedziłem dziś jeszcze @Oktana. Pozazdrościłem mu niebieskiego koloru, więc coś niebieskiego wrzuciliśmy pod maskę mojego :P

 

Taaa rozpórałeczka to bardzo ważny mod ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Oktan napisał:

Taaa rozpórałeczka to bardzo ważny mod ;)

A tak całkiem poważnie, to taka rozpórka cokolwiek daje co dałoby się wyczuć przy naszej amatorskiej jeździe? Miałem w hawku, ale w STI nie zakładałem lekko powątpiewając w ten mod. A dociążać jeszcze bardziej przód mi jakoś nie po drodze.

 

PS. Bardzo ładny ten nowy wózek @Oktana. A jeszcze nie tak dawno taki był radykalny co do STI 2007+ ;)

Edytowane przez Simon WRC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak całkiem poważnie, to taka rozpórka cokolwiek daje co dałoby się wyczuć przy naszej amatorskiej jeździe? Miałem w hawku, ale w STI nie zakładałem lekko powątpiewając w ten mod. A dociążać jeszcze bardziej przód mi jakoś nie po drodze.
 
PS. Bardzo ładny ten nowy wózek @Oktana. A jeszcze nie tak dawno taki był radykalny co do STI 2007+ 
Da sie wyczuc lepsza reakcje na szybki skret kierownica, przod jest bardziej sztywny. Skoro montowali do spec-c to chyba cos tam jednak daje:) Nie zwazylem swojej cusco przed zalozeniem ale byla na prawde lekka jak na inne z ktorymi mialem stycznosc. Wg mnie wlasciwe pytanie to nie "czy dziala" a czy stosunek efektu do ceny nam odpowiada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Simon WRC napisał:

Bardzo ładny ten nowy wózek @Oktana. A jeszcze nie tak dawno taki był radykalny co do STI 2007+ ;)

Przyznaj że się czepiasz bo zazdrościsz :P

Radykalny nie radykalny, podejścia nie zmieniłem, powodów było wiele, np do Hawka by mi było szkoda gaz zakładać a do takiego padła już mniej szkoda :D

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ptasi0r napisał:

Da sie wyczuc lepsza reakcje na szybki skret kierownica, przod jest bardziej sztywny. Skoro montowali do spec-c to chyba cos tam jednak daje:) Nie zwazylem swojej cusco przed zalozeniem ale byla na prawde lekka jak na inne z ktorymi mialem stycznosc. Wg mnie wlasciwe pytanie to nie "czy dziala" a czy stosunek efektu do ceny nam odpowiada.

Sens na pewno ma, bo coś tam usztywni, mi bardziej chodzi czy ja jako amator cokolwiek odczuję i poprawie się w jeździe na czas - tu nie sądzę. Powiem szczerze, że w hawku po zamontowaniu klatki nie bardzo byłem w stanie odczuć i wykorzystać większą sztywność nadwozia a co dopiero jakieś tam rozpórki :biglol:.

 

3 godziny temu, Oktan napisał:

Przyznaj że się czepiasz bo zazdrościsz :P

Nie chodzi o to, bo to żaden wydatek ;). Przemkowi najbardziej zazdroszczę, że on dzisiaj jeździł w Kielcach a ja siedzę w domu :facepalm:.

 

3 godziny temu, Oktan napisał:

Radykalny nie radykalny, podejścia nie zmieniłem, powodów było wiele, np do Hawka by mi było szkoda gaz zakładać a do takiego padła już mniej szkoda :D

Zrozumiałe, do hawka gaz to patologia by była :biglol:. Ale naprawdę ładne autko, niech długo służy, nawet na tym gazie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Simon WRC napisał:

Pzemkowi najbardziej zazdroszczę, że on dzisiaj jeździł w Kielcach a ja siedzę w domu :facepalm:.

 

Niby tak, ale pogoda dała popis jak nigdy. 

Pojechałem na drogowych Falkenach, a na pace Michelin 21.

 

20200711_193513.thumb.jpg.f4bbdd644e6ea92821e4c711dc630c41.jpg

 

Przyjechałem punkt ósma, było sucho, to wrzucam semislicki. Przecież średnia mieszanka idealna na tę temperaturę.

 

20200711_193613.thumb.jpg.d7652afd1e92d219810d6ce6a9a3668a.jpg

 

Zanim jakiekolwiek jeżdżenie miało miejsce, to zaczęło padać. Nie, nie padać. Lać zaczęło. Także po zapoznaniu oraz pierwszym treningowym kółku stwierdziłem, że to nie ma trakcji, nie skręca, nie ma sensu i zmieniam opony na drogowe. Szkoda, że w rzęsistym deszczu je przekładałem. Szczęście, że miałem kurtkę przeciwdeszczową, ale odnoszę wrażenie, że moje spodnie do tej pory nie wyschły...

 

Generalnie, chłopcy na oponach deszczowych (kto miał), to się bawili, a ja się umordowałem. Tyle mojego, że miałem drugi numer startowy i mogłem sobie często patrzeć na piękne, szare S204 z numerem 1. Oczywiście, kiedy tylko skończyliśmy jeździć, na torze przestało padać.

 

20200711_193848.thumb.jpg.0e2a10a231479be229087f13c5cc7c3e.jpg

 

Skończyło się jak zawsze - kolega @marcinwrxsti był najszybszy na pięciu przejazdach (jeszcze raz gratulacje).

 

Jeśli ktoś nie zauważył na drugiej fotce, miałem okazję ponownie zobaczyć mojego byłego Hawka :wub: @chris_air, miło było znowu Cię spotkać :)

 

20200711_193703.thumb.jpg.00aadfb3e524717b7c63c7cf1c29304c.jpg

 

Powrót minął miło w towarzystwie @kowal (jednak jazda S7 również w deszczu).

 

Pozdro dla wszystkich, z którymi miałem okazję pogodnie porozmawiać przy tej paskudne aurze ;)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P.S. STI GH jest zajebiste.

 

20200711_152600.thumb.jpg.45b847227ab6193955d210b2e6f1b8d1.jpg

  • Super! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rosaskc napisał:

 

Ty czasem miałeś przed sobą pusto, ja miałem ciągły prysznic spod Twoich kół :biglol:

Teraz masz sponsora na wymianę szyby:biglol:

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...