Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak - było fajnie.

Z radością zobaczyłem nowe twarze oraz dzielnie na klatę przyjąłem zestaw żarcików pod adresem mojego "błękitnego groma" - tak go będę nazywać, go jest przy nim od groma roboty :)

Nie przesadzaj, fura w spoko stanie, raczej kosmetyka.A nasza szydera, no musisz się przyzwyczaić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządnego anglika kupił ;):biglol:

ekstra pospawany, prawie nie widać z ilu przystanków go polepili :D

 

Dziś w "Błękitnym gromie" wymiana płynu hamulcowego i walka z tylną wycieraczką (która jak powszechnie wiadomo, jest od żuka :) )

wyginasz w drugą stronę ? czy pasujesz od skody ;):D

 

PS. forek fajny, wolny ssak w automacie .. nie ma się co zepsuć ... dobry wybór !

Edytowane przez piter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki również wszystkim za przybycie, grillowanie, wypychanie i takie tam :) Do następnego !

 

grylls_02.jpg

 

grylls_14.jpg

 

grylls_17.jpg

 

grylls_19.jpg

 

grylls_22.jpg

 

grylls_24.jpg

 

grylls_25.jpg

 

grylls_34.jpg

 

grylls_35.jpg

 

i filmik :

 

aaaaa... plejady przeczytane? :)

Edytowane przez odrobina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

czy ktoś z obecnych na forum zamierza pozostawić dzieci w przedszkolu podczas wieczornej imprezy sobotniej. Okazało się, że "przechowalnia" ;) jest czynna tyko do 24 (podobnie jak w zeszłym roku). Dla osób mających nocleg poza biurem zlotu robi się problem (trzeba odebrać dzieci przed 24 i niestety ewakuować się na kwatery) :(. Gdyby ktoś zgłosił jeszcze chęć pozostawienia dzieci dłużej np do 2.00 to może SIP "zlitowałby" się nad nami rodzicami i przedłużyłby pobyt dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

czy ktoś z obecnych na forum zamierza pozostawić dzieci w przedszkolu podczas wieczornej imprezy sobotniej. Okazało się, że "przechowalnia" ;) jest czynna tyko do 24 (podobnie jak w zeszłym roku). Dla osób mających nocleg poza biurem zlotu robi się problem (trzeba odebrać dzieci przed 24 i niestety ewakuować się na kwatery) :(. Gdyby ktoś zgłosił jeszcze chęć pozostawienia dzieci dłużej np do 2.00 to może SIP "zlitowałby" się nad nami rodzicami i przedłużyłby pobyt dzieciaków.

 

Dla nas też jest to ważny temat, podejrzewam, że dla sebekiana też. Jeśli to może coś pomóc to możemy napisać wspólną petycję w odpowiednim wątku oraz mailem, tudzież wiele pojedynczych maili do biura zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

czy ktoś z obecnych na forum zamierza pozostawić dzieci w przedszkolu podczas wieczornej imprezy sobotniej. Okazało się, że "przechowalnia" ;) jest czynna tyko do 24 (podobnie jak w zeszłym roku). Dla osób mających nocleg poza biurem zlotu robi się problem (trzeba odebrać dzieci przed 24 i niestety ewakuować się na kwatery) :(. Gdyby ktoś zgłosił jeszcze chęć pozostawienia dzieci dłużej np do 2.00 to może SIP "zlitowałby" się nad nami rodzicami i przedłużyłby pobyt dzieciaków.

 

Dla nas też jest to ważny temat, podejrzewam, że dla sebekiana też. Jeśli to może coś pomóc to możemy napisać wspólną petycję w odpowiednim wątku oraz mailem, tudzież wiele pojedynczych maili do biura zlotu.

 

Oczywiście, pomysł przedszkola do 24.00 jest półśrodkiem i trzeba pomyśleć o rozwiązaniu dającym nam większe możliwości na pozostawienie dzieci pod opieką do rana. Wyjścia są dwa, albo SIP coś zorganizuje albo będzie trzeba to zrobić na własną rękę. Szczerze liczę jednak że SIP weźmie to pod uwagę i nie będzie problemu z pozostawieniem śpiących dzieci pod opieką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa przedszkola załatwiona :yahoo: dzwoniłam do SIP i zapewniono mnie, że przedszkole będzie działać do 2.00, gdybyśmy chcieli zostawić dzieci dłużej, to możemy o tej sprawie porozmawiać w trakcie zlotu i negocjować.

 

A czy zainteresowani tematem przedszkola, zgłosili chęć pozostawienia pociech w przedszkolu podczas wypełniania formularza :question: bo jeśli nie, to nie wiem, czy nie trzeba zgłosić tego wcześniej żeby przygotowali odpowiednią ilość miejsc do spania...

Edytowane przez MYSZA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...