Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Miejscowka grillowa "jozefowka" super - momentami wymagajaca: od piachow po bloto. Jednak dosyc ciasna i z utrudniona widocznoscia przy zjazdach/podjazdach. Dlatego w trosce o bezpieczenstwo moze zostanmy przy palczewie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GRILL INFO:

 

Ponieważ nie ma wyraźnych sprzeciwów co do miejsca, proponuje pozostać przy pałczewie, sobota 18go, 16:00-23:00 :)

 

Na początku tygodnia powysyłam PW do tych, którzy byli w zeszłym roku na grillu, wszystkie szczegóły pojawią się tutaj wt/sr.

 

powstał jeszcze dodatkowo event na fb, ale wiem ze nie wszyscy tam bywają: http://www.facebook.com/events/479428988795875/#

 

to tyle na dziś :) poprosiłbym wszystkich zainteresowanych o rozpropagowanie wydarzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem uprzejmie podziękować @@Pan Dziedzic, i @@cybel, za wizytę w Krakowie, jednocześnie przepraszam za...yyyyyy :rolleyes: no sami wiecie za kogo :unsure: Mam nadzieje że efekt końcowy wynagradza stracony czas :)

Przepraszam także Mariana i Roz za przedłużoną pielgrzymkę chłopaków :) Do zobaczenia za nieco ponad dwa tygodnie :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Marcin,

 

VIN: JF1SF63502H748971

Марка: FORESTER (S10) Регион: USA Руль: LHD Дата: 2001/11/23

Модельный год: E ('02MY) Код компл.: SF9EY3R Код назн.: U1 Главн. опц.код.: QA

Внешн цв.: DEEP BLUE MICA/GLAY (9R7) Внутр цв.: DARK GRAY (810) BODY: WAGON (W)

ENGINE: 2500CC SOHC NA (EJ251) TRAIN: FULLTIME 4WD (F4WD)

MISSION: AUTOMATIC TRANSMISSION (AT) GRADE: L (L) SUS: NORMAL SUSPENSION (N/S)

 

chyba tylko tyle potrafie..

 

pozdr

P

Edytowane przez piotr13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

My tym razem nie damy rady. Impreza rodzinna w Warszawie. Chyba, że zabawicie dłużej to może dołączymy ok. 18-19 przetestować nowe ogumienie :) .

 

 

P.S. Kto jest ciekaw smaczków dźwiękowych - polecam wizytę u Pana Dziedzica na audiofilski odsłuch nowej wersji wydechu w legasiu. Ja zdębiałem. Nie sądziłem, że można coś takiego wycisnąć z wolnego ssaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...