Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku witam łódzkich fanów subaru :) . Nie udzielałem się, bo auto było w odbudowie, a od piątku wróciło oficjalnie do "żywych" i została tylko rejestracja. Na wstępnie mam do Was prośbę, czy ktoś z Was ma może namiary na jakiś sensowny zakład montujący szyberdachy? W mojej coupecie mam nie otwierane okna w drzwiach (drzwi z laminatu i nie było możliwości zrobić mechanizmu, zresztą takiego nie posiadam) i jedyny sposób żeby się nie ugotować, to właśnie jakiś wlot powietrza. Wloty z Type R i Type RA są średnio dostępne i raczej niewielkich rozmiarów, stąd pomysł na szyber najprostszy z możliwych mechaniczny (bo z wiązki też dużo mi w aucie nie zostało...). Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak chcesz oryginalny (używany) ale w bardzo dobrym stanie szyberdach to zapraszam do Zgierza. Ja i tak go nie założę, a dorzucę Ci jeszcze podsufitkę z Subaru Imprezy 1998 kombi ;-)

 

Pozdrawiam

Skolo

 

P.S.

 

Wystarczy znaleźć kogoś kto Co go zamontuje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SonnyRS, magicy od szyber. na Łuczniczej sie znajdują.Firma Areo-dach.
Dzięki za info, przedzwonię do nich.

Witam

 

Jak chcesz oryginalny (używany) ale w bardzo dobrym stanie szyberdach to zapraszam do Zgierza. Ja i tak go nie założę, a dorzucę Ci jeszcze podsufitkę z Subaru Imprezy 1998 kombi ;-)

 

Pozdrawiam

Skolo

 

P.S.

 

Wystarczy znaleźć kogoś kto Co go zamontuje ;-)

Dzięki Skolo za ofertę ;) Niestety taka opcja nie wchodzi w grę, bo jest klatka w środku i wyleciała cała instalacja elektryczna od szyb, lusterek, ABS, centralnego itd. a i tak impreza utyła do 1090 kg bez paliwa. Mogę założyć tylko mechaniczny najprostszy z najprostszych, tylko nie miałem żadnego rozeznania gdzie takie zabawki montują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego nie wiedziałem. Dzięki za opinie. Wydawało mi się, że są średnio wydajne właśnie przez wielkość. W takim razie temat do ponownego przemyślenia. Największy problem wlotów z RA i R to ich dostępność i cena. Zwykły szyber jest tutaj lepszą opcją, stad pomysł na takie właśnie rozwiązanie. Jedno jest pewne, że coś muszę zamontować, bo na chwilę obecną, to tylko się mogę ugotować w czasie jazdy.

Edytowane przez SonnyRS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrzę na ceny i zadecyduję. Jakbym nie znalazł oryginalnego wlotu Type R lub RA , to wezmę pod uwagę zamiennik z tomson motorsport http://www.tomson.com.pl/product-pol-1140-Karbonowy-wlot-powietrza-na-dach.html W każdym razie dzięki Cybel za pomoc i opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypada dac znac wcześniej :)

 

 

X Wielka Jubileuszowa Ustawka Piwna - będzie organizowana przeze mnie :D

 

 

gwarantuję:

- kaca

- zaniki pamięcie

- zakwasy od gibania

- uhahahaną gębę

 

 

na zakończenie wakacji - Carlos , organizuje X Łódzką Ustawkę Piwną

 

 

 

Bójta się :D

 

szczegóły po Plejadach - będziecie zaskoczeni :D

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...