Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

Afterek ? Jeśli wieczorem to temat do ogarnięcia 8)

 

Dzięki za wspólną "biesiadkę". Lokal fajny, stek chyba najlepszy jaki jadłem, ale będę musiał to potwierdzić na trzeźwo :roll: . Carlos szkoda mi Cię trochę było na początku imprezy, pilnowanie organizacji nie sprzyja zabawie, ale później już poszło :wink: Gratulacje dla Ciebie i całej ekipy organizacyjnej ligi :!: :)

Szkoda, że musiałem się zawinąć ciut wcześniej niż na zamknięciu, ale chciałem się zachować jak dżentelmen więc skoro z żoną przyszłem to i z żoną wyszłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos no Piotrek mordo ty moja :mrgreen: należy Ci się chóralne łubu dubu łubu dubu.....

odśpiewane na stojąco od nas wszystkich.

Imprezka jak zwykle udana,towarzystwo doborowe i liczne :shock:

Chyba tak licznej Ustawki to jescze nie było,w liczebności uczestników to tylko Plejady nas biją. 8)

Pozdrawiam wszystkich obecnych,zamiejscowych również :mrgreen:bęben niezwykle miło było Cię zobaczyć,ale mina po wejściu do lokalu na widok tylu osób bezcenna. :mrgreen:

Do zabaczenia na Plejadach i mam nadzieję na kolejnej Ustawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carlos no Piotrek mordo ty moja :mrgreen: należy Ci się chóralne łubu dubu łubu dubu.....

odśpiewane na stojąco od nas wszystkich.

Imprezka jak zwykle udana,towarzystwo doborowe i liczne :shock:

Chyba tak licznej Ustawki to jescze nie było,w liczebności uczestników to tylko Plejady nas biją. 8)

Pozdrawiam wszystkich obecnych,zamiejscowych również :mrgreen:bęben niezwykle miło było Cię zobaczyć,ale mina po wejściu do lokalu na widok tylu osób bezcenna. :mrgreen:

Do zabaczenia na Plejadach i mam nadzieję na kolejnej Ustawce.

 

 

Dziekuję wszystkim za słowa uznania :oops::)

 

ledwo bo ledwo ale zaczynam dochodzić do siebie :D - ale Ustawka była zacna, tylko danców brakowało , ale to też się da załatwić :D Jeżeli lokal przypadł Wam do gustu, to powakacyjną Ustawkę możemy ponownie tam zrobić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawki przechodzą do historii Subaru :mrgreen: Za często nie można bo się znudzą, ale zawsze można się spotkać w jakimś miłym miejscu już mniej "oficjalnie" :twisted: Carlos jesteś super, Mega organizator i przy najbliższej okazji znów na Ciebie zagłosuję "Kozaku" :twisted: Dla wszystkich przybyłych podziękowania za miły wieczór i do zobaczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę późno, ale co tu dużo pisać - mega impra. Lokal pierwsza klasa, a żarcie??? Moje żeberka były wprost niesamowicie, niebiańsko, rewelacyjnie przepyszne!

Carlos, powtórzę to co mówiłem w piątek - organizacja sezonu, leaderowanie, itp - najwyższe słowa uznania!

.

.

.

.

.

...ale nie popadaj w samouwielbienie ;) - zacznij już przygotowania ligi jesiennej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...