Skocz do zawartości

Łódzkie spotkania, może by tak jakąś tradycję wprowadzić???


Han Skolo

Rekomendowane odpowiedzi

ok.... dosyć pierdoluchy... ;)

 

teraz konkrety... :mrgreen:

 

 

1 Eliminacja - ŁÓDZKIEJ Gokartowej Ligi Plejad

 

19.01godzina 19:30 PORT ŁÓDŹ - TOR GOKARTOWY LE MANS

 

logo.jpg?1326197285

 

 

patronat branżowy nad imprezą -www.SUBARAK.COM.PL

 

 

 

 

produkcje_01.jpg

 

 

patronat medialny obejmie - PEMSTUDIO www.pemstudio.pl/

 

 

 

 

oraz portal... :!:

 

 

d3037ae1de39c432.jpg

 

 

www.srmm.com.pl

 

 

 

 

 

 

 

lista aktualnie zgłoszonych osób...

1. carlos-wrx

2. slesz

3. graczu

4. -=nikon=-

5. cybel

6. AMI-klasa Gość

7. Skolo

8. Apacz

9. Pan Dziedzic

10. Chomik

11. bmarcin

12. micha_pl

13. zizi

14. GÓRAL z Łodzi

15. piter

16. Rafcio78

17. miszozon

18. ptk-tryb (Niebo)

 

w niedługim czasie, najprawdopodobniej powstanie strona www, na której będzie można śledzić aktualne wyniki i klasyfikację, bez przebijania się przez gąszcz wiadomości na forum... co oczywiście nie oznacza, iż na forum nie będzie aktualnych informacji ;)

 

ze względów logistycznych - ograniczamy liczbę osób chętnych na 1 eliminację do max25-30 osób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. teraz dograjmy terminarz...

 

1 eliminacja - 19.01

2 eliminacja - 02.02

 

tutaj, aby wyjść nieco naprzeciw osób, dla których spotkania co 2 tyg. są mało możliwe do zrealizowania...

spróbujmy co dwie eliminacje , robić odstęp nie 2 tygodniowy, ale 3 tygodniowy

 

3 eliminacja 23.02

4 eliminacja 08.03

 

5 eliminacja 29.03

6 eliminacja 12.04 (Wielkanoc wypada w niedzielę 08.04 - mam nadzieję iż do czwartku większość z Nas już będzie po świętach? :) jeśli nie , ten termin będziemy mogli jeszcze przesunąć tydzień do przodu lub tyłu, wedle ogólnego porozumienia)

 

finał i rozdanie nagród odbędzie się na VI Ustawce Piwnej w piątek 20.kwietnia.2012 :D

 

...ahoj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wziąłem 22 minuty 8) .

 

:shock: Jesteś hardkorem :twisted:

 

Raczej debilem :roll: :)

 

ok. teraz dograjmy terminarz...

 

02.02 na pewno mnie nie będzie - to okres ferii w naszym województwie więc wyjeżdżam z dzieciakami. Myślę jednak, że nie ma co się oglądać na wszystkich (w tym na mnie) bo na pewno nie uda się każdemu przypasować. Ja każdy termin zaakceptuję, najwyżej pojadę tylko raz, ustalę punkt odniesienia czyli rekord toru :wink: a nagrodę sam sobie kupię :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02.02 na pewno mnie nie będzie - to okres ferii w naszym województwie więc wyjeżdżam z dzieciakami. Myślę jednak, że nie ma co się oglądać na wszystkich (w tym na mnie) bo na pewno nie uda się każdemu przypasować. Ja każdy termin zaakceptuję, najwyżej pojadę tylko raz, ustalę punkt odniesienia czyli rekord toru :wink: a nagrodę sam sobie kupię :mrgreen:

 

bardzo bym chciał , aby wszystkim terminarz pasował, ale wiadomo - nie jesteśmy już uczniakami z liceum, gdzie prawdopodobieństwo nie posiadania wolnego czasu, było mało realne...

 

Apacz dobrze mówi, ciężko będzie aby każdemu zgrało , jeszcze sam nie wiem czy mi wszystkie terminy "podejdą" :roll: :D

 

...ale nie ma co - jak to mówi pewien celebryta z Torunia "...alleluja i do przodu..." :D

 

 

słuchajcie - to ma być fun , przede wszystkim fun i głównie spotykamy się dla funu - rywalizacja w postaci "ligi" i nagród - ma tylko wnieść nieco pozytywnych emocji...

 

Szczerze na to liczę, iż tak jak w przypadku "Ustawek", które stają się powoli czymś tradycyjnym w kalendarzu, uda się Nam stworzyć kolejny zwyczaj - - tworzymy już zgraną grupę, czemu z tego nie korzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo wstępnych wątpliwości wygląda że oprócz pierwszej eliminacji, reszta powinna podpasować :) . Przynajmniej na razie :roll:

 

to ma być fun , przede wszystkim fun i głównie spotykamy się dla funu - rywalizacja w postaci "ligi" i nagród - ma tylko wnieść nieco pozytywnych emocji...

 

taaa jasne :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja cież .............mamusiu,co to się porobiło. :mrgreen:

Miało być dla zabawy,rozrywki,a tu pany strony www,kamerki,zaraz się pojawią sponsorzy i modelki. :twisted:

Gitarrrrrrrrrra,fajnie że nam się chce coś wspólnie zrobić. 8)

ptk-tryb, witamy,zacne autko kupiłeś,gratki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luuudzie, nie było mnie kilka chwil a tu pińcet stron do czytania. oj działo się w tej Łodzi!

piter, pozdrówki, widziany byłeś na Pabianickiej, jechałeś (chyba z całą rodzinką) od strony Pabianic (sobota?)

spocik się odbył, jakaś liga czy cuś? ;)

o boszzz, jak ja bym chciał na bieżąco śledzić te wszystkie informacje!

niemniej, zapisuję się i trza będzie w outlookowy kalendarz te spoty wpisywać ;):

 

1. carlos-wrx

2. slesz

3. graczu

4. -=nikon=-

5. cybel

6. AMI-klasa Gość

7. Skolo

8. Apacz

9. Pan Dziedzic

10. Chomik

11. bmarcin

12. micha_pl

13. zizi

14. GÓRAL z Łodzi

15. piter

16. Rafcio78

17. miszozon

18. ptk-tryb (Niebo)

19. woyt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na potrzeby tworzonej właśnie strony www / oraz mini forum dot. naszej zabawy , zostałem poproszony o stworzenie takiego mini regulaminu...

 

nie wiem czy wszystko zostało zawarte, a skoro zasady ustalalismy wspólnie, to zaprezentuję to co powstało i oczywiście liczę że wszelkie braki wspólnie wylapiemy i doprecyzujemy :)

 

 

 

1. ŁÓDZKA Gokartowa Liga Plejad - składa się z 6 eliminacji, przeprowadzanych w odstepach nie mniejszych jak 14 dni.

 

1a. Na wynik końcowy składa się suma czasów z 5 eliminacji

 

1b. Jezeli uczestnik będzie brał udział w 6 eliminacjach, wynik najsłabszego dnia, nie zostanie wzięty pod uwagę, przy ogłaszaniu wyników końcowych.

 

2. Pierwszy etap odbędzie się 19.01.2012 , w tym dniu zostaną przeprowadzone pierwsze zawody zaliczane do klasyfikacji ogólnej.

 

3. Eliminacja składa się z jednego przejazdu 10 minutowego na wytyczonej trasie.

 

4. Przejazdy będą odbywały się w możliwie małych grupach uczestników

 

5. Nie przewiduje się startów solowych

 

6. Na klasyfikację dnia każdego uczestnika, składa się suma 8 najlepszych czasów, z łącznej ilości okrążeń pokonanych wciągu 10 minut.

 

7. Absencja w większej ilości eliminacji, aniżeli przewiduje to regulamin, skutkuje naliczeniem taryfy

 

7a. Taryfa to 150% czasu, najlepszego przejazdu dnia, liczonego do klasyfikacji.

 

8. Koszt uczestnictwa w zawodach, każdy pokrywa z własnych środków.

 

9. Przystępując do ŁGLP , pobrane zostanie wpisowe w wysokości 25 zł - które po zakończeniu rywalizacji, zostanie w CAŁOŚCI przekazane na zakup nagród dla uczestników.

 

10. Nagrody zostały przewidziane za miejsca 1 do 4

 

11. Istnieje mozliwość późniejszej decyzji o przyznaniu nagrody / nagród specjalnych dla uczestników.

 

12. Planowane zakończenie I Etapu ŁGLP nastąpi 20.04.2012, wręczeniem nagród, oraz wypiciem za zdrowie wszystkich uczestników, podczas VI Ustawki Piwnej

 

 

 

trochę tak "oficjalnie" to brzmi , wiem że się wszyscy znamy i prawde mówiąc żaden regulamin nie byłby Nam potrzebny - ale jak się bawić , to na "bogato" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tylko 10 minut, ledwo się opony nagrzeją w tym czasie. Jednak to tylko moja opinia.

 

nie każdy będzie kondycyjnie , wstanie jechać 22min jednym rzutem - a jazda ma być przyjemna... zresztą logistycznie, zbytnio wydłużyłoby to czas trwania i oczekiwania...

 

-- 11 sty 2012, o 01:16 --

 

...jeszcze dodam , iż swoją obecność zapowiedział Dominik "Małolacik" [zwycięzca I Edycji Wydaje Ci się że umiesz jeździć]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...