Skocz do zawartości

Legacy Wagon by Danko


Danko

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, The_Sickness napisał:

@Danko Jak już porobiłeś wszystkie te detale detaliki, emblematy, naklejki, cienie i tusz do rzęs to teraz czas na konkretne mody, dawaj SWAP silnika :)

Nie wymawiaj tych słów przy mnie :biglol:

Powiem tylko tyle.... 

Są pewne pomysły i plany.. :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas nie zaglądałem do twojego wątku (zresztą w ogóle na forum) i muszę przyznać że miło mi się czytało/oglądało  twoje nowości.

podsumowując:

Podoba mi się ten Gacek, to naprawdę ładny Gacek.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Dj Brabus napisał:

:dance:@Danko wiem! :dance:Zastanawiałem się, na co szybciej zareagujesz - czy, że to Legacy, czy, że ma fajniejsze koła. :biglol:

 

No ale skoro uzgodniliśmy, że to Omega (nawet podpisałeś), więc przyznałeś mi rację, że ma fajniejsze koła. :biglol:

A mnie dziadyga pod włos wziął :biglol:

Szerokość/głębokość ich na pewno robi. Z przodu 9,5, a z tyłu z tego co pamiętam 10,5. Buda poszerzona specjalnie pod nie :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

W związku z awarią telefonu cicho tu ostatnio... a przy Suruburubaru coś tam dalej się dzieje.

Przy 295k wpadł olej Luqui Molli 5w30, autko dobije z nim 300k więc niech ma!

Jednocześnie Legwan trochę klęka i na przyszły miesiąc potrzebna będzie pompa paliwa - pierwsze odpalenia po postoju są trudne i nieco daje benką niekiedy. Po takim odpaleniu każde następne jest już leciutkie.

Dalej cos piszczy przy niektórych odpaleniach.. moze pompa wlasnie, ale bedzie ponowna rewizja pasków i rolek.

Lewy drążek kierowniczy konczy swój żywot, pojawiły się na nim luzy.

Poza tym wnętrze doczeka się paru modów, na które bardzo czekam, ale które powinny poczekać na fotki, więc za sprawą @Oczkoo15 widzimy się wkrótce!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wleciała pierdoła, o której długo myślałem i której nie mogłem się doczekać.. 

Chyba nie muszę powtarzać, że mam te cudo od @Oczkoo15:faja:

Jak zrobi wlepy firmowe sobie, to zamówię w pierwszej turze :thumbup:

Jakby ktoś był zainteresowany starym - PW. 

20201020_215554.jpg

  • Super! 2
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No dobra.. Mamy listopad. W poniedziałek założyłem koła zimowe. Oficjalnie sezon można uznać za zakończony... Więc można go podsumować! 

Był to mój pierwszy, pełnoprawny sezon, w którym udzielałem się gdziekolwiek, jeździłem gdzieś ze swoim autem. A jeździło się trochę, sezon był owocny zarówno pod względem imprez, jak i modów. 

Na sezon 2020 udało się bowiem dopiąć koła, co nie było takie oczywiste. Decyzja o zakupie kół padła dość późno, nie chcąc wracać do kompletnej serii w średnim stanie. @Oczkoo15tu fachowo pomógł, więc udało się znaleźć moje kochane Raysy. Przy okazji, bo przecież po co oszczędzać, dałem się namówić na grill Corazon, który - niby jako detal - kompletnie zmienił front auta.. Kola jednak nie przyszły w idealnym stanie, a że nie ma co iść w półśrodki - poszły do pełnej regeneracji, pozostając jedynie przy złotym (NO PRZECIEŻ) kolorze. Zachwycały mnie  cały sezon i z bólem ściągałem je z auta.. Szukanie, dopasowywanie, ściągnięcie, zregenerowanie i założenie całych kół na auto trwało.. Dobre 2 miesiące, jak nie więcej. Pierwszym warunkiem było dobre spasowanie do auta, drugim wykorzystanie posiadanych już przeze mnie dystansow 20 i 30mm. Rozpoczęło się więc przeglądanie propozycji od Oczka i jednoczesne zabawy z kalkulatorem, coby się nie chowały ale i nie świeciły bieżnikiem. Udało się. Koło świetne. Zastanawiałem się mega krótko, przyklepane! Potem mega długi miesiąc oczekiwania i przyszły! Fajnie, ale nieco obdrapane.. Poszły więc na odnowę.. Kolejny miesiąc czekania na termin... Znów długi. Jest info. Kola gotowe. Wyglądają świetnie, to jest to czego mi trzeba na ten sezon. Opony zamówione, nowiutkie, lecimy na grubo. Tylko te otwory na śruby jakieś takie wąskie.. I głębokie.. No coś nie gra. Szybkie sprawdzenie i No przecież. Wąskie to, głębokie, szkoda uszkodzić nowe felgi. Trzeba było znaleźć nakrętki.. I jedne z dwóch, jak nie jedyne pasujące to D1 spece, portfel płacze, micha się cieszy bo i wyglądają nieźle. No dobra! Koła założone, auto fajnie wygląda, jedziemy. Niby tylko koła, a cały esej napisałem, trudno :mrgreen:

Troche się to przeciągnęło, był już czerwiec, czas zgłoszeń na japfest. Kola były, auto jako tako wyglądało, nic tylko się zgłaszać. Zdjęcia poszły... I jednocześnie kolejne zakupy. Tym razem rozpórka i front lip. Gdzieś tam w międzyczasie do wymiany poszły też gumy z przodu na czerwony poliure, który w zeszłym roku wleciał też na tył. Odbywały się w międzyczasie spoty, rolowanie nadkoli, smutne, epidemiczne lato, ale słoneczne. Przyszły kolejne zabawki, rozpórka założona od razu, dokładka na przód do złożenia i pomalowania. Na zdjęciach tego nie widać, ale jest to czarny półmat z odrobiną brokatu. Bo tak, ładne wykończenie. Odmalowane także zostały plastikowe osłony halogenów, ponownie - bo tak. Wyglądają świeżo, choć nie rzuca się to w oczy. Relację jakaś tam z japfestu pisałem, było świetnie, ze świetną ekipą, którą podarował mi ten sezon:puchar:

Auto nabierało jakiegoś tam charakteru, pojawiły się detale w postaci złotych klaksonów, kilku wlep na boku... No przyjemne daily. Drugą "zgłaszaną" impreza było West Horizon w Gorzowie, które również zakończyło się mini-sukcesem w postaci dostania się tam. Dziwi mnie to o tyle, że tak naprawdę, ten samochód w ogóle nie jest zrobiony. Ot - parę pierdół. 

Jednocześnie rozwijana jest lokalna ekipa, z którą udało się zrobić kilka mega eventow, jak spoty charytatywne, kino samochodowe czy w pełni legalne treningi driftu. I taki to sezon. Niby nic, a ciągle coś się działo, dzieje. Pochłonęło mnie to wszystko totalnie, planów więcej niż możliwości, chciałoby się wszystko na już! :clapping: Ale jak wiadomo, to tak nie działa. Są i więc plany na KOLEJNY sezon... 

Może wrdsxxie zrobię bulgot. Legwan nie brzmi źle, ale wiem, że to nie to. Wy też wiecie doskonale. Jednocześnie w ciągu ostatnich dni wygasają moje plany doładowania czy też swapa. Powód? Staram się ochłonąć. Nie robić na siłę. To świetne daily, za każdym razem jak do niego wsiadam to czuję się świetnie. Lubię nim jeździć. Ale jednocześnie musi pozostać równie niezawodny jak dotychczasowo. Plany zatem pojawiają się, ale na mega zadbanie o Gacka, żeby służył drugie tyle, co przejechał (w tym roku będzie magiczna 300tka). A od przyszłego roku zacznie się żmudny proces zbierania, na konkretną turbo-plejadę. Legacy lub Imprezę. I to będzie projekt, w którym mogę się zatracać bez rozsądku. A srebrny Wagonik zostanie i będzie dzielnie woził mnie jako daily:hi:

Na koniec lub początek, zależy jak, kto i czy ktokolwiek spojrzy/dotrwa - kilka randomowych fotek. Dzięki też wam tutaj wszystkim za wiele podpowiedzi i porad, wszystkie sobie bardzo cenię. 

PS. Czas na zmianę wątku, na jakąś ciekawszą :mrgreen:

received_606924033527031.jpeg

received_3214361821978728.jpeg

received_3214361821978728.jpeg

received_821066552057975.jpeg

received_357057472021863.jpeg

received_350200182788449.jpeg

20201017_190712.jpg

SmartSelect_20201030-181531_Instagram.jpg

IMG-20200702-WA0000.jpeg

DSC07885.jpg

IMG-20200702-WA0000.jpeg

IMG_20201106_173109_354.jpg

IMG_20201106_173035_639.jpg

IMG_20201106_172827_433.jpg

IMG_20201106_173009_993.jpg

Edytowane przez Danko
  • Super! 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Danko zmienił(a) tytuł na Glebacy - ssak, a jak!
18 minut temu, skrzypekQ4 napisał:

tez bym sie nia jaral ale niestety, nie pasowala do wolnossaka :-(

No coś Ty? U mnie jak ulał, bezproblemowo. Zakładam, że wiesz, że do założenia rozpórki podnosi się przód/tył samochodu? 

@thomson0073 a żaden to offtop. Ja do mojej się slinie pod maską :biglol:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Danko napisał:

No coś Ty? U mnie jak ulał, bezproblemowo. Zakładam, że wiesz, że do założenia rozpórki podnosi się przód/tył samochodu? 

@thomson0073 a żaden to offtop. Ja do mojej się slinie pod maską :biglol:

Jak nie masz żony to pół biedy... moja jest pierońsko zazdrosna :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Danko napisał:

No coś Ty? U mnie jak ulał, bezproblemowo. Zakładam, że wiesz, że do założenia rozpórki podnosi się przód/tył samochodu? 

@thomson0073 a żaden to offtop. Ja do mojej się slinie pod maską :biglol:

piszesz o dolnej, czy gornej? z gorna nie ma problemu, problem byl z dolna, o ktorej chyba pisal @thomson0073, nie miescila sie pomiedzy belka/sankami, a wydechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.11.2020 o 17:31, Danko napisał:

A od przyszłego roku zacznie się żmudny proces zbierania, na konkretną turbo-plejadę. Legacy lub Imprezę. I to będzie projekt, w którym mogę się zatracać bez rozsądku. A srebrny Wagonik zostanie i będzie dzielnie woził mnie jako daily:hi:

 

SWAP SWAP SWAP ! Dużo zrobiłeś z Legasiem ale można jeszcze tak wiele pod względem mechanicznym. Jest jeszcze tyle kasy to utopienia :) Kupić jakiś stary silnik, zrobić go od zera, jakiś z górnej półki wydech, kompa z kilkoma programami, anilagi etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, skrzypekQ4 napisał:

piszesz o dolnej, czy gornej? z gorna nie ma problemu, problem byl z dolna, o ktorej chyba pisal @thomson0073, nie miescila sie pomiedzy belka/sankami, a wydechem.

Dokładnie. :D

Mam górną i dolną.  :) U mnie spasowała bez problemu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...