Skocz do zawartości

28 kwiecien TRENING NA SZUTRACH


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Ja pewnie z mojej wiochy dojadę gdzieś około 10-11. Też przygotowuje od wczorajszego wieczora jakieś mięsko w różnych sosach + skrzydełka i kiełbaski. Zeby starczyło dla niespodziewanych gości :smile: Miło będzie was w końcu poznać :mrgreen:

 

Pozdrawiam Tomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

vert jak warunki na torze ? jest szansa wrocic cało? :mrgreen: :wink:

vert dzwonił dziś do mnie i marudził, że są dziury :wink:

właściciel po moim telefonie ok 16 obiecał, że wyrówna ale ok 19 ciągle nic nie było ruszone. ale luzik. ekipa vertowa i ja będziemy na miejscu przed 9. jak będzie lipa na torze to podepniemy równiarkę po któreś auto i zrobimy z nią kilka kółek. damy radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było miło, piasek w zębach, skarpetkach, du...żej torbie z napojami. :twisted:

 

 

a teraz poproszę o fotki dzielnego wolnego ssaka

 

Zaraz wrzucę fotki Sebastianowego GLa

 

 

 

:twisted:

 

 

Mam jeszcze fotki takiego niebieskiego kombi, tylko nie wiem co to za marka, ale też wrzucę... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super :grin:

 

Wielkie dzięki Vert za organizację i ogarnięcie wszystkiego. Cieszę się że miałem zaszczyt poznać was wszystkich osobiście. Dzięki za kolumnadę i doprowadzenie nie przez las do Gdańska dla Sebastiana, Niumena, Bergena i Bartka :smile: Pablonas pokazałeś wolne ssaki z najlepszej strony, gratulacje

 

Bardzo dziękuje Beben za najlepsza jazdę w życiu, mega boki na szutrach, które sprawiły baaardzo dużo frajdy i banana z piachem miedzy zębami :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Specjalne podziękowania dla Praktikera za grilla :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje Beben za najlepsza jazdę w życiu, mega boki na szutrach, które sprawiły baaardzo dużo frajdy i banana z piachem miedzy zębami

Zaluje ze nie bylem, ale Ty zaluj ze nie byles z Bebnem na sniegu :twisted: To dopiero byly boki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrociłem do domu maxymalnie zadowolony, dzieki dla verta i norvega za organizacje imprezy w super miejscu :!: . Tor bardzo ciekawy, choc po pewnym czasie mocno sie zdefasonował :twisted: . obyło sie bez wiekszych strat wiec to juz mega tegesik (nie wierzyłem ze mi sie to uda bo tor zdradliwy jest) Pozdrawim wszystkich znanych mi i nowo poznanych forumowiczów było bardzo miło Szkoda tylko ze tyle osób nie dotarło, byłaby wieksza mozliwosc porównania czasów, szczególnie załuje ze nie dotarł (awaria) JurekP, byłem bardzo ciekaw ile bym dostawał i moze os by sie udało podpatrzec i skorzystac :twisted:

 

 

Bardzo dziękuje Beben za najlepsza jazdę w życiu, mega boki na szutrach, które sprawiły baaardzo dużo frajdy i banana z piachem miedzy zębami

 

drobiazg polecam sie na kolejnych spotkaniach :twisted: , ciesze sie ze sie podobało :mrgreen:

 

Ps. BOV zainstalowany? Bo cos przepieknie syczy jak zmieniasz bieg

 

tak jest działa jak nalezy :mrgreen: , juz stawiam sznyty na desce za kazdą babcie na pasach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivanek napisał/a:

Ps. BOV zainstalowany? Bo cos przepieknie syczy jak zmieniasz bieg

 

 

 

tak jest działa jak nalezy , juz stawiam sznyty na desce za kazdą babcie na pasach

Widziałem Cie koło kościoła i kompletnie zakochałem sie w Twojej subarynce :twisted: Czy ten pan, lezący na tylnej kanapie to Śmiechu :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...