Skocz do zawartości

28 kwiecien TRENING NA SZUTRACH


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vert, dopisz i mnie.

Pozdro

 

to nie jedziesz na ulez :?:

 

W sytuacji, gdy przez ostatni miesiac upalam Ułęż, wolę wybrać szutry :mrgreen:

W koncu zima tez nas nie rozpieszczała śniegiem, a szutry to przecież esencja...

 

trzeba bylo wiedziec gdzie pojezdzic ;) patrz zdjecie ponizej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex u mnie.

Wiesz co piszesz? :razz:

Jeżeli ktoś miał doświadczenia z tym torem nie odpowie na moje wcześniejsze pytanie: Czy na betonowym obnizonym zawiasie można sie tam pobawić?Oczywiście za kierownicą :wink:

Pozostaję nadal na liście rezerwowej rezerwowych na imprezie Ułężowej, bo muszą znać odpowiedź na moje pytanie.Widze,że mocna ekipa się zbiera :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vert, dopisz i mnie.

Pozdro

 

to nie jedziesz na ulez :?:

 

W sytuacji, gdy przez ostatni miesiac upalam Ułęż, wolę wybrać szutry :mrgreen:

W koncu zima tez nas nie rozpieszczała śniegiem, a szutry to przecież esencja...

 

trzeba bylo wiedziec gdzie pojezdzic ;) patrz zdjecie ponizej ;)

 

przestań, skończyłem z zabawami w zaspach jak miałem 6 lat :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eżeli ktoś miał doświadczenia z tym torem nie odpowie na moje wcześniejsze pytanie: Czy na betonowym obnizonym zawiasie można sie tam pobawić?Oczywiście za kierownicą :wink:

szczerze? wolałbym założyć seryjny zawias.

po pierwsze. nawet jeśli właściciel się mocno postara i z toru zrobi stół to śmiem twierdzić, że po kilkugodzinnym upalaniu kilkunastu subaraków zrobi się tam koleina, a wtedy nie pojeździsz (a już na pewno zapomnij o torze jazdy - pojedziesz tam gdzie koleina poniesie)

po drugie. jeśli właściciel do równania się tak mocno nie przyłoży albo spadnie deszcz dzień przed spotem to w nawierzchni może być trochę dziur. seryjne auto pojedzie po tym bez problemu, ale niskie i twarde? bez płyty zapomnij. zerknij na fotki w tej galerii (tak wygląda nawierzchnia) :arrow: http://www.rallyonline.pl/g.php?1&pg_[desc]=+DESC&pg_[ex_path]=1&pg_[go]=40&modex=pokaz&T[id]=1895

 

nie zrozumcie mnie źle. ja nie chce nikogo zniechęcać ale pamiętajcie, że jedziecie poganiać po szutrze. nie oczekujcie, że przez cały dzień jeżdżenia nawierzchnia się nie zniszczy bo to niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex u mnie.

Wiesz co piszesz? :razz:

Jeżeli ktoś miał doświadczenia z tym torem nie odpowie na moje wcześniejsze pytanie: Czy na betonowym obnizonym zawiasie można sie tam pobawić?Oczywiście za kierownicą :wink:

Pozostaję nadal na liście rezerwowej rezerwowych na imprezie Ułężowej, bo muszą znać odpowiedź na moje pytanie.Widze,że mocna ekipa się zbiera :mrgreen:

ALEX oczywiscie ze wiem co pisze.jedzonko i spanko masz u mnie zawsze.odpowiednie ilosci wody rowniez.co do toru.nie powiem ci ze jest super max bo nawet nie mam pojecia gdzie to jest dokladnie.jedyne co wiem ze pan ludwiczak zobowiazal sie do wyrownania toru.ale sam wiesz co moze byc po paru przejazdach subarakow.a zapowiedzialy sie 3 legacy KJSowe.jade tam za pare dni to zdam relacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę spytać Carfita ile liczy sobie za zmiane sprężyn na szutrowe (mam takie z Imprezy wolnossącej) :mrgreen: Tor wygląda zaje....Chlapacze raczej wskazane widzę...

Żeby przed Plejadami nie zrobić czegoś takiego jak poniżej...Ostatnio nie mam farta :oops:

 

 

1017201tg6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby przed Plejadami nie zrobić czegoś takiego jak poniżej...Ostatnio nie mam farta :oops:

te chłopaki wpadli w dziurę i puścił sworzeń dolny wahacza. moim zdaniem głównym powodem tej awarii był nie wymieniony na czas sworzeń, a nie sam tor :wink:

Mam pytanie, nie znam sie... szuter jest porównywalny do sniegu?

na amatorskich oponach jest trochę bardziej przyczepny od śniegu. na długim kolcu ponoć odwrotnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chce
na sniegu sie nie podobało? :mrgreen:

 

 

Jeżeli będzie padało to wam wspolczuje .Opony szutrowe i plyta raczej zdecydowanie.

 

az tak zle? to chyba musze płyty poszukac w trybie pilnym bo inaczej sie pojawie jeszcze przed planowanym serwisem :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chce
na sniegu sie nie podobało? :mrgreen:
Patrz podpis :wink: Na śniegu było mistrzowsko, w życiu tak sie cieszyłem ale o tym już pisałem w innym temacie. Chodzi o to ze śniegu nie ma :sad: a jak cos moze choc troche przypominac to co sie dzieje na sniegu to ja chce jechac :mrgreen::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill we wlasnym zakresie.

.

 

Tak tylko zapytam, naprawdę niezłośliwie, ale jak się to ma do wczorajszej deklaracji " Będę również zawsze pamiętał o tym aby imprezy były na odpowiednim poziomie wypasienia ponieważ ze względu na swój wiek i wątrobęnie mogę sie schylać i jeść konserw turystycznych.". Czyżbyś odmłodniał i wyleczył wątróbkę? :wink: (czego z całego serca życzę) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...