Skocz do zawartości

Majówka - trzeba się pośpieszyć z rez. hoteli


JOY

Rekomendowane odpowiedzi

Morsko

Właśnie dzwoniłem do rezerwacji: 32/673 76 31 i okazuje się że nie ma już pokoji 2osobowych i zostały resztki czegokolwiek. Tak więc pośpiech wskazany. Proponuję dogadać się dwójkami i brać domki do spółki.

 

Ojciec krzestny organizacyjny :wink: JOY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sie kurna nastawiłem na dwójkę "Hydro"( bo w domu jak kce mieć hydro to musze bąka puścić w wannie) , a tu ni cholery, tyko jakieś sale koedukacyjne zostały. Ja se zarezerwowałem ....stół bilardowy i majo mi co dzień pościel zmieniać, bo sie brudzi od bil. Jak mi bedzie twardo, to myśle że mię kto przytulu, choćby w namiocie. Obiecywuje myć nogi co dzień rano.

 

Matka chrzesna po pedikirze ( pedicurze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiechu - luuuuuzik.... wytaszczy sie krzyneczke piffa tudziez czegos mocniejszego, przy ognisku cieplo bedzie - po co Ci hotel :D

Pozdraffka

Szymon

P.S. to ja na tej liscie do tej skrzynki i ogniska sie zapisuje - czy musze to zglosic notarialnie? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael szczerze mowiac to ja tez sie nad wysłaniem formularza bo poki co to nie mam zbytnio duzej ekipy mozna by sie zgadac w pare osob i skoczyc jednym autem ....a ze spaniem to ja to dałbym rade we wozie a jezeli nie to moze jacys okoliczni mieszkanicy wynajeliby za grosze swe domostwa.......trza pomyslec :D pozdrawiam

 

Junior Subaru Legacy 2.0T :P :P :P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael szczerze mowiac to ja tez sie nad wysłaniem formularza bo poki co to nie mam zbytnio duzej ekipy mozna by sie zgadac w pare osob i skoczyc jednym autem ....a ze spaniem to ja to dałbym rade we wozie a jezeli nie to moze jacys okoliczni mieszkanicy wynajeliby za grosze swe domostwa.......trza pomyslec :D pozdrawiam

 

Junior Subaru Legacy 2.0T :P :P :P :P

 

to są moje rodzinne strony wierzcie mi że w promieniu 3km od ośrodka gdzie jest zlot nie ma żadnego domostwa - same lasy, dalej są i owszem jakieś 10-15 domostw ale na tym terenie to bida aż piszczy....

ale ten ośrodek jest naprawde duży wiec z namiotem nie powinno byc problemu(nie wiem co na to organizator?) - zresztą w okolice domków nie wpuszczają samochodów.

no pozatym to chyba villa verde zostaje lub szukać czegoś w zawierciu(pare kilosów od zlotu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...