Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja projektantów wydaje się być przemyślana....rynek klientów poszerza sie w ten sposób o kierowców z Europy ....może (Impreza)okazać się skutecznym narzędziem marketingowym budującym nową grupę wiernych fanów marki ....Model 2008 jest odważny....rysownicy szkicując go pamiętali o tzw. family lok....przyszedł czas na spokojny,proporcjonalny projekt....zdecydowane linie przetłoczeń maski kreśląsmukłą sportową sylwetkę...." - moim skromnym zdaniem - wypracowanym przez wiele wiele lat pracy zwiazanej z klientem i z producentem to te zdania swiadcza o tym ze decyzja byla pochopna i nieprzemyslana i ze decydenci nie sa pewni sukcesu a z pewnoscia wiedza ze poszli na bezczelna komercje i na kase - z pewnoscia konkurencja to wykorzysta bezlitosnie - i jeszcze jedno - impreza wtopi sie w szary tlum milionow przecietnych bryczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czy to prawda że po publikacji zdjęć nowej imprezy, stara zeszła na pniu (w Polsce)?

 

Plotki ;) Do salonu przychodza wrecz ludzie i pytaja, czy juz jest ta nowa.

 

te zdania swiadcza o tym ze decyzja byla pochopna i nieprzemyslana

 

pamietaj o tym, ze

 

A) samochod zostal zaprojektowany w Japonii przez male zolte ludziki z FHI, bez udzialu Polakow

 

B) tekst zostal napisany w Polsce bez udzialu male zolte ludziki z uwzglednieniem pierwszych reakcji wsrod (glownie) internautow. Bo jakby to wygladalo, jakby to brzmialo: "tak, juz jest! Wreszcie doczekalismy sie wspanialego supersamochodu, na ktory wszyscy z niecierpliwoscia czekali! Na pewno przypadnie do gustu wszystkim klientom" skoro wiekszosc opinii (nawet jesli opieraly sie tylko na zdjeciach) byla negatywna. No to by bylo smieszne przeciez ;)

 

generalnie ja bym to nazwał propagandą

 

przeczytaj calosc, a potem sie wypowiadaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozmawialem z dealerem.

Okazuje sie ze FHI (czy ktos tam) zrobil kalkulacje emisji CO2 i... do Europy przyplynie 700 sztuk nowych WRXow. Tutaj sa spodziewane w okolicach pazdziernika.

Ogolnie bardzo malo wiedzial na temat wyposazenia, parametrow, etc.

Wiadomo tylko, ze bedzie wersja podstawowa ca. 36.000 EUR i Executive ca. 39.000 EUR (ciemne szyby, DVD navi). Zatem podstawowa jest drozsza o ca. 2.500 EUR.

Ponadto powiedzial, ze w nowej Imprezie jest zmieniona skrzynia biegow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 wrx-w - no to ja zaklepuje tej jeden :oops: - zbieram kase - ja wiem ze brzydkie tez jest piekne - ale zastanawia mnie dlaczego harley dawidson sie nie zmienia od 40-tu lat - -Tez mysle ze tekst w plejadach jest wyrazem troski o jakosc marki i o sprzedaz - czy aby sie przyjmie - decydenci czytaja te nasze posty - popyt ksztaltuje opinia spoleczna - i glowy ci decydenci maja nie od parady [nie byloby plejad - czy ktos poza subaru organizuje takie zloty??????? - ja po tym zlocie wiem jedno - tylko impreza - nic innego - nawet evo schodzi na plan drugi i corvette ] - i mysle ze "male zolte ludziki" zostawa kultowego wrx-a w spokoju i na dodatek wyprodukuja tego imprezaka 2008 dla nowych nabywcow o guscie z cegły - po to my tu jestesmy i po to jest to forum - to zrodlo informacji, najlepsza reklama, i najlepsza forma sondowania rynku - [wlasnie dostalem z SIP {przez GFK} ankiete do wypelnienia na temat subaru - 8 bitych stron - ciekawa ta ankieta]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na subaroze zachorzalem od lutego 2007 roku - nie dziw sie ze czasami gadam niepoprawnie i niefachowo 'od rzeczy' - choroba dopiero sie rozwija i duzo jeszcze musze sie nauczyc w tej dziedzinie - dzieki temu forum idzie mi coraz lepiej [mialem i mam plan kupic uzywanego rocznego wrx-a w kanadzie - jak bylem - [z firmy co sprzedaje bryki odebrane dluznikom, czyli pewne] nie wiem czy to jest dobry geszeft - nie znam sie na tych niuansach - niogdy sie tym nie interesowalem - moje hobby i zajob to plyty CD, ogrod i podroze po swiecie

A w Poznaniu mam siostre :grin: i brata :evil: i pod Poznaniem tez - i lubie to miasto :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozmawialem z dealerem.

Okazuje sie ze FHI (czy ktos tam) zrobil kalkulacje emisji CO2 i... do Europy przyplynie 700 sztuk nowych WRXow. Tutaj sa spodziewane w okolicach pazdziernika.

Ogolnie bardzo malo wiedzial na temat wyposazenia, parametrow, etc.

Wiadomo tylko, ze bedzie wersja podstawowa ca. 36.000 EUR i Executive ca. 39.000 EUR (ciemne szyby, DVD navi). Zatem podstawowa jest drozsza o ca. 2.500 EUR.

Ponadto powiedzial, ze w nowej Imprezie jest zmieniona skrzynia biegow.

 

Pamiętaj , że w Polsce dojdzie jeszcze ok. 14% cła i wyższy VAT. Całość da w podstawie ponad 140.000 co przy 150k za Evo wychodzi raczej blado.

Ciekawa perspektywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...