Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Zeszłej zimy gadałem sobie z prezesem Ośrodka Narciarskiego Kotelnica o tym, że te stoki są dla nas (dla mnie i kumpla) za łatwe, a on na to coś w stylu, że nigdy się nie zarobi kasy na lepszych narciarzach dając im trudniejsze stoki bo ich (tych narciarzy) jest znacznie mniej niż zwykłych niedzielnych narciarzy.

 

Białka nie Alpy, OIDP jedyne ostre miejsce w okolicy to Litwinka. Ale porównanie trafne. Tylko robiąc z WRXa dupowóz FHI mogłoby doinwestować STI i nie robić zawieszenia z wytłoczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

prosze, WRX w automacie przeszedl MPS w manualu...

 

 

[edit] czy S-Gt nie ma przypadkiem 2.0T 250KM?

 

Test w MotorTrend

 

Cholera, miałem się ogarnąć i nie spamować w każdym topicu. Czy dla posiadacza WRXa czas na ćwiartkę jest najważniejszy? Ważniejszy od czasu na torze?

 

Wg tego dwulitrówka rzeczywiście ma 250 koni. Wg Nihoncar też. I podobno odcinka przy 7,500RPM.

 

A na tym zdjęciu wygląda nawet mało kupowato, dziwne.

 

review.jpg

 

Fajnie maca asfalt progiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze widziałem dzisiaj w salonie nową Imprezę :((((( i chyba wolałbym sobie kupić Focusa ST albo nawet Golfa GT!!! Co za kaszana! Już chyba Focus ma więcej wyrazu, mdłe bure auto, chciałem namówić ojca żeby sobie kupił bo właśnie wymienia. FHI zrobiło kolejnego potwora porównywalnego do Tribeca. Całe szczęście mają jeszcze w sprzedaży Forestery i boję się pomyśleć że już niedługo... :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...