Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po prostu to powiedzcie, raz sie przyznajcie i wiecej juz do tego tematu nie bedziemy wracac: Impreza w bialym wyglada po prostu super !! Tylko to - o nic wiecej nie prosze !!

 

 

Zgadzam się w 100% :!: .

 

W takiej kolejności: najlepiej GT, potem MY'03-05, a na końcu MY'06-07.

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu to powiedzcie, raz sie przyznajcie i wiecej juz do tego tematu nie bedziemy wracac: Impreza w bialym wyglada po prostu super !! Tylko to - o nic wiecej nie prosze !!

 

 

Zgadzam się w 100% :!: .

 

W takiej kolejności: najlepiej GT, potem MY'03-05, a na końcu MY'06-07.

 

:mrgreen:

 

 

Zaraz, zaraz. Czy ty tu napisałeś, że MY03-05 jest ładniejsze od MY 06-07? :mrgreen:

Zapomniałeś jeszcze o MY01-02 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz. Czy ty tu napisałeś, że MY03-05 jest ładniejsze od MY 06-07?

 

Ale ja to przecież zawsze mówiłem... MY'06-07 ma pewne rzeczy fajniejsze od MY'03-05 (pisałem o tym pierdylion razy), ale z wyglądu MY'03-05 jest ładniejszy.

 

Co do bug-eye'a doceniam jego legendę, ale nie uważam go mimo wszystko za model aż tak ładny, by znalazł się w moim mini-zestawieniu 8).

 

PS Chcecie ładną imprezę? To popatrzcie na to, a nie wrzucajcie mi paździerza MY'08 :twisted:

 

thedarkwr7.jpg

 

GT-ka celowo nie wrzucam, żeby posiadacze MY'08 się nie zapłakali :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnięcie Waszej niechęci do MY08 przekracza moje możliwości pojmowania. Wolnyssak to bezpłciowa kupa widząc którą chce się udać na pogawędkę z białą muszlą, WRX biały ze złotymi felgami daje się wytrzymać bez specjalnego zaciskania zębów, natomiast STI jest fajny. Zgoda, jest niespecjalnie piękny, karykaturalny, wygląda jak resorak, ale ma w sobie to coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, Twoje MY06 jest duzo ladniejsze niz MY05. Nie wiem dlaczego sie tak jarasz tym GT. Jest to z pewnoscia dobre auto ale wizualnie robilo wrazenie w latach 90-tych ale na pewno nie dzisiaj. Twoje STI jest zdecydowanie najlepszym i najladniejszym modelem (ladniejszym niz MY08)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) natomiast STI jest fajny. Zgoda, jest niespecjalnie piękny, karykaturalny, wygląda jak resorak, ale ma w sobie to coś.
... z lanosa. I w tym problem.

 

A wiesz, jak potem boli urażona duma, gdy Cię Lanos objedzie? ;>

 

r.

 

Tyle różnych aut objeżdżałem już Nubirą, że się nie boję byle Lanosa. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu wielu z was tak jara się białym WueRXem, eSTeIem :roll: czy nawet eN/Akiem :shock: ? Biały to żaden kolor... jest nudny do bólu i kojarzy mi się z amerykańską limuzyną do ślubu.

 

Chyba, że jesteście jakimiś konceptualistami i istotą jest dla was to, że białe światło rozszczepia się na różne kolory kolory tęczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czemu wielu z was tak jara się białym WueRXem, eSTeIem :roll: czy nawet eN/Akiem :shock: ? Biały to żaden kolor... jest nudny do bólu i kojarzy mi się z amerykańską limuzyną do ślubu.

 

 

Uffff....

Już myślałem (czytając forum), że jestem jedynym, który nie cierpi białych samochodów - każdej marki i modelu...

 

 

Saab i Vauxhall !! Nie no to juz jakas mania przesladowcza !

 

Czas spojżeć prawdzie w oczy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może antykoncepcjonalistów? :mrgreen:

 

Obrońcy MY08 mówią coś w tym sensie: "a widziałeś w białym w białym dobrze wygląda". Nie przypominam sobie takich problemów z wcześniejszymi wersjami. Już w zwykłym niebieskim dobrze wyglądały i nie trzeba było się uciekać do sztuczek z białym kolorem, niestandardowymi felgami, przyciemnianymi szybami innymi światłami itp. :roll: Nie dość, że MY08 jest drogi to jeszcze dostaje się wersję do "samodzielnego montażu" i to bez kilku elementów. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bialy rzondzi :!:

 

Propozycja: utworzmy temat "marudzenie o SI MY08", a w tym niech sie pojawiaja tylko informacje, co? Bo az trudno sie czyta milionowy post w stylu "Impreza to kupa ktora widze w kiblu" :|

 

 

nie trzeba było się uciekać do sztuczek z białym kolorem, niestandardowymi felgami, przyciemnianymi szybami innymi światłami itp. Nie dość, że MY08 jest drogi to jeszcze dostaje się wersję do "samodzielnego montażu" i to bez kilku elementów.

 

akurat w czasach, gdy indywidualizm to priorytetowa sprawa dla wszystkich klientow i tuning osiaga szczyt pod wzgledem popularnosci, konstrukcje dajaca duze pole do popisu w kategoriach zmiany wygladu nalezy potraktowac jako pozytyw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...