Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
coupe nie ma sie co chwalic....jeszcze. Stoi w garazu i czeka. Swapa rozpoczniemy za jakis miesiac, aczkolwiek Happy Week w nie-ASO bardzo mnie korci :wink: . Na watek w stylu Graca czy Matiego trzeba poczekac.

dzięki. wygląda nader obiecująco :cool: . bardzo ładne felgi :smile:, szprejem i na biało przemalować :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne felgi , szprejem i na biało przemalować

biało powiadasz?

jezeli masz na mysli biale coupe to ZTCW jedna taka sztuka lada moment na warszawskich /i pewnie nie tylko/ ulicach sie pojawi,

jezeli natomiast myslisz o bialych felgach - dziekuje posiadam takowe na czarnym WRX-ie i juz mi sie znudzily

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli masz na mysli biale coupe to ZTCW jedna taka sztuka lada moment na warszawskich /i pewnie nie tylko/ ulicach sie pojawi

chyba wiem o które chodzi :smile:

 

chodziło mi o białe felgi, acz do czarnego wcale idealnie nie pasują :neutral: (generalnie jestem fetyszystą białych felg :mrgreen: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHAHAHAHAHAHHAHAA :lol:

 

Przemeq, prosze powiedz ze to tylko prowokacja z Twojej strony :mrgreen:

 

Tak TJ widzimy, że ten zestaw ze zdjęć jest zamontowany w MY'06/7...

 

No wlasnie, patrzac na fotke Przemqa, pomyslalem od razu, przecie to ni MY08, tylko obecny model. :mrgreen: Ale moze o takie wlasnie podgrzanie atmosfery chodzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...