Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Owoc, nie zgodze sie ze stwierdzeniem 'nawet poprzedni CTR...' ep3 CTR jest na prawde atrakcyjnym autem (oczywiscie z lampami przednimi poliftowymi) i wyglada bardzo zadziornie i agresywnie. To nie jest wersja 5d, ktora byla wrecz obleśna. 3d w tej wersji moim zdaniem jest najladniejszym hot hachem z calej konkurencji a to, ze jest najlepszym to wie chyba kazdy.

 

Ps. Wczoraj moj kumpel kupil wlasnie ep3 CTR'03 i dzisiaj testowalismy. Normalnie masakra :) Nie jest moze az taki szybki na prostej (ale i nie wolny) ale w zakretach normalnie szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkaset km za mną (w tym testy na Bondarach ;) ) i muszę Wam powiedzieć, że bez względu na to jak to auto wygląda, jedzie rewelacyjnie. To co można nim zrobić lekko zatyka, samochód zupełnie nie jest wrażliwy na zmiany podłoża, wodę czy podłużne uskoki. Do tego reaguje bardziej neutralnie niż poprzednik (nie ryje dziobem) i jest zdecydowanie bardziej "po ludzku" czyli kulturalniej.

Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i zastanawiam się nad jednym: czy aby na pewno wygląd samochodu w Subaru jest kluczową sprawą? No bo jeżeli jest, to faktycznie bliżej nam Seata niż np. Mitsubishi. Według mnie każdy kto będzie miał okazję pojeździć nową Imprezą przyzna, że samochód technicznie jest lepszy niż poprzednik, ma więcej miejsca, lepszy komfort, lepszą trakcję i długo by wymieniać co jeszcze. Tym samym albo idziemy w stronę "beauty contest" (wykorzystane kiedyś w reklamie porównawczej z Audi ;) ) albo wartości jezdnych.Jeżeli idzie o pierwsze - de gustibus.... jeśli o drugie zaś, no to jest tylko lepiej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamusmax, niebieskiego Vauxhalla Astra OPC postawisz na zlotych kolach i tez bedzie fajny :wink:

 

Subaryta, zgoda. W Subaru Impreza wyglad nie jest najwazniejszy a to jak ten samochod jezdzi. Natomiast, powtarzam po raz kolejny, gdyby kupno Subaru Impreza bylo jeszcze przede mna, nie bylbym juz Twoim klientem. Mi chodzilo zawsze o rajdowy rodowod, super trakcje i osiagi ale w opakowaniu sedan i bez ramek. A czy bylby piekny czy brzydki - zgoda - to akurat nie jest wazne. Dlatego, powtorze jeszcze raz. MY08 hatch=kupa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma więcej miejsca, lepszy komfort,
wartości jezdnych

 

Jak to się ma do siebie :?:

Jeździłem nowym WRX i mnie jakoś na kolana nie powalił, czuje się że napędy pracują ale też czuje się że amortyzatory również i to wtym morskim odczuciu.

Co do wykończenia i wymieniania jaki to od cudny to lekko przesadzasz. Japońce mają chyba nadmiar plastiku i pakują wszystko do nowej Imprezy

 

Nie chodzi o sam wygląd imprezy ale że zatraciła to coś co zawsze było marką.

Myślałeś impreze czyli paskudny sedan z drzwiami bez ramek. z dużym skrzydłem które było i jest stolikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest straszne, Honda zeszła na psy swoim Civic'iem-przeżyję, poprzedni model Imprezy - Seat - przeżyję, ale żeby Impreza '08 wyglądała jak Koreańczyk?! Niżej się stoczyć nie mogli... hańba. Ja i tak pozostaję wierny stylizacji z lat 90-tych, Impreza GT jest najpiękniejsza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest straszne, Honda zeszła na psy swoim Civic'iem-przeżyję, poprzedni model Imprezy - Seat - przeżyję, ale żeby Impreza '08 wyglądała jak Koreańczyk?! Niżej się stoczyć nie mogli... hańba. Ja i tak pozostaję wierny stylizacji z lat 90-tych, Impreza GT jest najpiękniejsza!

 

Dziękujemy ci za ten post, zapewne twoja opinia wiele znaczy dla projektantów FHI, zapewne zaraz wycofają ze sprzedaży '08 i wznowią produkcję GT'ków :razz:

 

BTW w sumie nie dziwi mnie że jesteś wkurzony, gdybym musiał jeździć Freelanderem też bym był pełen złości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem nowym WRX i mnie jakoś na kolana nie powalił, czuje się że napędy pracują ale też czuje się że amortyzatory również i to wtym morskim odczuciu.

Marudzisz. Auto jest bardziej miękkie i to prawda ale czy aby na pewno coś przez to starciło? IMO jeździ lepiej niż poprzednik (a pojeździłem sobie poprzednimi Imprezkami) w zakręcie nie wynosi (a był to podstawowy zarzut do poprzednika) a do tego pracuje bardziej komfortowo - gdzie tu błąd?

Co do wykończenia i wymieniania jaki to od cudny to lekko przesadzasz. Japońce mają chyba nadmiar plastiku i pakują wszystko do nowej Imprezy

Impreza ZAWSZE była palstikowa i jak widać to się nie zmieniło, niemniej tzw "design" jest nowocześniejszy i jakby bardziej ergonomiczny.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy ci za ten post, zapewne twoja opinia wiele znaczy dla projektantów FHI, zapewne zaraz wycofają ze sprzedaży '08 i wznowią produkcję GT'ków

Abstrahując od tego, że pomysł sam w sobie mi się podoba ;) - LOL :D:mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart napisał/a:

Jeździłem nowym WRX i mnie jakoś na kolana nie powalił, czuje się że napędy pracują ale też czuje się że amortyzatory również i to wtym morskim odczuciu.

 

Marudzisz. Auto jest bardziej miękkie i to prawda ale czy aby na pewno coś przez to starciło? IMO jeździ lepiej niż poprzednik (a pojeździłem sobie poprzednimi Imprezkami) w zakręcie nie wynosi (a był to podstawowy zarzut do poprzednika) a do tego pracuje bardziej komfortowo - gdzie tu błąd?

Póki co nieliczne testy pokazały, że nowa Impreza wypada kiepsko w porównaniu do konkurencji, a i papierkowe osiągi ma nieco gorsze od poprzednika. Co do prowadzenia, to trzeba po prostu umieć jeździć... lewa na hamulcu i nie widzę problemu.

Sam nie jeździłem nowym wueriksem i nie mogę napisać czy prowadzi się lepiej czy gorzej, ale w kwestii designu, to wolałbym żeby nowa impreza była brzydka niż "koreańsko-chińska".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzisz. Auto jest bardziej miękkie i to prawda ale czy aby na pewno coś przez to starciło? IMO jeździ lepiej niż poprzednik (a pojeździłem sobie poprzednimi Imprezkami) w zakręcie nie wynosi (a był to podstawowy zarzut do poprzednika) a do tego pracuje bardziej komfortowo - gdzie tu błąd?

 

Najpierw musimy określić czego tak naprawde oczekujemy od Subaru Imprezy - czy komfortu czy bezpośredniego układu i czucia.

Jeśli twierdzisz że zawieszenie i napęd są tak znakomite to czemu np SWRT nie jeździ na seryjnym zawieszeniu, czemu gr. N ma zmieniony zawias :?: Skoro jest to tak znakomity układ i różni się jedynie komfortem to myśle że Peter chętnie by śmigał w samochodzie które nie przesuwa mu organów raz na prawo raz na lewo :?: Po co są fotele profesjonalne skoro można zostawić seryjne :?:

 

Impreza ZAWSZE była palstikowa i jak widać to się nie zmieniło, niemniej tzw "design" jest nowocześniejszy i jakby bardziej ergonomiczny.

 

Oczywiście ale nie aż do tego stopnia, popatrz choćby na boczki na drzwiach, czy widzisz gdzieś materiał :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na sukcesy czekam! Ale patrz tu! Forda odnosi sukcesy, Citroen odnosi sukcesy a ja zadnego z tych aut nie chcialbym miec :twisted:

 

Ale patrz żaden z ww nie ma w sprzedaży cywilnych wersji z napędem 4x4 i z silnikami 2.0t

:razz:

 

dodam że mi np c4 wrc i foka wrc się bardzo podobaja a nowe STI to chyba baza do WRC (PRZYNAJMNIEJ BUDA) będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest straszne, Honda zeszła na psy swoim Civic'iem-przeżyję, poprzedni model Imprezy - Seat - przeżyję, ale żeby Impreza '08 wyglądała jak Koreańczyk?! Niżej się stoczyć nie mogli... hańba. Ja i tak pozostaję wierny stylizacji z lat 90-tych, Impreza GT jest najpiękniejsza!

 

Zawsze jest jakas grupa zwiedzająca muzeum motoryzacji...wspominają :grin: , oglądają :shock: ... różne sa reakcje zwiedzajacych.... :mrgreen: :wink:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...