Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jest jedna pozytywna rzecz w całej tej kupowatej imprezie (akurat mi się nie podoba nowa stylistyka).

 

Sprawiła, że dilerzy zaczeli sie cieszyc - jak dzieci dosłownie :)

Biznes jest biznes - im wisi że sprzedało sie na pniu 30 imprez 1.5 w automacie zamiast 10 STI, ważne żeby obroty były. A że zmieni się klient docelowy - coż - ci klienci znajdą sobie jakąs inna niższową markę/model auta.

 

Cała nadzieja w nowym STI - może jeszcze nie wszystko stracone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to byłem w salonie dzisiaj i pomacałem wolnossącą czarną Imprezę. Ogólnie z zewnątrz ujdzie, jakby chromów nie miała to była by fajniejsza - podoba mi się ten biały WRX co Intak wkleił. Środek to plastik, ale podczas jazdy na to nie zwraca się uwagi, reszta OK, + za pojemne boczki w drzwiach,, reduktor i fajną kierownicę. Miejsca w środku praktycznie tyle co w Legacy, nad głową też dużo wolnego. Ogólnie autko mi się podobało, w zasadzie nie ma co porównywać do poprzednich wolnossących modeli, bo nowe jest fajniejsze. I jeszcze lusterka wsteczne wielkie jak z Forestera prawie :) Ciekawe czy też tak samo brud łapią. Wielki minus za ramki w drzwiach. Nie jeździłem - więc ciężko mi coś powiedzieć, ale w sumie i tak mógłbym tylko porównać ze swoim autobusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko potwierdzę zdanie większości którzy widzieli 08 na żywo - na fotkach wygląda gorzej niż w rzeczywistości. Sprawia wrażenie fajnego dupowozu, przyjaznego w codziennym użytkowaniu. Wnętrze trochę razi jakością plastików (twarde jak pudełka po TicTac'ach). Kierownica fajna (chociaż w Roverze mam fajniejszą :P ). Mnie się wielkie lusterka podobają :-) A - i te "białe" tylne światła IMO ładnie wyglądają na czarnym nadwoziu.

Ogólnie nie jest źle - w porównaniu do poprzedniej wersji wolnossącej jest przepaść. Fajnie, że STI będzie się rózniło nieco wyglądem, bo jednak WRXowi taki wygląd chyba jednak nie pasuje (więc dobrze, że nie będzie go w ofercie :-) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, A od kiedy jesteś zwolennikiem zawieszeń a'la cadillac ?

 

:mrgreen:

 

:mrgreen: ....Sytuacja na polskich drogach (remontowo-budowlano-korkowa) i być może wiek :roll: (byc może :!: ) sprawiły , że powoli stawałem się zwolennikiem zawieszeń mniej twardych a ostatnio prawie zupełnie nie twardych :mrgreen: (zawieszen... )Jednoczesnie , zupełnie nie wiem dlaczego , zaczęły interesować mnie skrzynie AT w tych autach z miekkim zawieszeniem...samo jakos sie tak porobilo :mrgreen: Jednocześnie informuje , że nadal "pamiętam" do czego sluży zawieszenie sportowe i doceniam jego walory.

AK

ps.Czekam z niecierpliwością na STI :!: (w AT z opcją zawieszenia "cadillac" :razz: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Sytuacja na polskich drogach (remontowo-budowlano-korkowa) i być może wiek :roll: (byc może :!: ) sprawiły , że powoli stawałem się zwolennikiem zawieszeń mniej twardych a ostatnio prawie zupełnie nie twardych :mrgreen: (zawieszen... )Jednoczesnie , zupełnie nie wiem dlaczego , zaczęły interesować mnie skrzynie AT w tych autach z miekkim zawieszeniem...

 

Tak zupełnie na poważnie - nie ma nic lepszego do normalnej, codziennej jazdy po Warszawie, po prostu nie ma. Tutaj wpisuje się moja maszyna rolnicza - wysoki zawias, wysokie gumy, AT - na warszawskie bezdroża rewelacja. I nikt mnie nie przekona, że jest inaczej - na dłuższą metę. Bo żeby się chwilę powściekać, to oczywiście coś na sztywnym zawiasie i niskich gumach jest super. Ale na codzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że hipokryzja i brak obiektywizmu u kolegów jest niezmienny :(

 

 

Oczywiście, bo nie ma nic gorszego niż obiektywizm! Obiektywizm to nuda, miałkość i bezpłciowość!

Tylko subiektywne opinie się liczą! :twisted:

 

A hipokryzja... gdybym był złośliwy, to mógłbym powiedzieć że są na nią raczej skazani ci biedni sprzedawcy Subaru Stypy, a nie krytycy!

Ale złośliwy na szczęście nie jestem... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przejezdzajac obok salonu Emil Frey zatrzymalem sie aby obejrzec to dziwactwo ale bylo juz zamkniete wiec moglem tylko przez szybe obejrzec, za to dzisiaj upolowalem go w Bielsku na ulicy.

Teksanska masakra pila mechanicza, ten tekst chyba dobrze oddaje co oni zrobili z tym samochodem, i nie pomoga tu 18" felgi, czarne grille, spoilery i inne szmery bajery.

Tym bardziej ciesze sie ze mialem okazje posiadac prawdziwa Subaru Impreze...

Tak czy siak mnie do tego auta nie przekona nic.

Patrzac jeszcze na konkurencje, EVO X piekne nie jest ale co by o nim powiedziec hanby poprzednikom nie przynosi :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksanska masakra pila mechanicza, ten tekst chyba dobrze oddaje co oni zrobili z tym samochodem, i nie pomoga tu 18" felgi, czarne grille, spoilery i inne szmery bajery.

Tym bardziej ciesze sie ze mialem okazje posiadac prawdziwa Subaru Impreze...

Tak czy siak mnie do tego auta nie przekona nic.

Patrzac jeszcze na konkurencje, EVO X piekne nie jest ale co by o nim powiedziec hanby poprzednikom nie przynosi :???:

 

Bart 1000 , nie trzeba nic zmieniac....dobrze się sprzedaje :roll: Jest jeszcze w Polsce sporo osob które nie bardzo wiedzą co na swiecie zaczyna być modne np.Wojtek K czy Ty :twisted: ale większośc jest na bieżący i im się to podoba :mrgreen: EVO X jest takie jak bylo...stare... :roll: Zmiana świateł ma hańbę poprzednikom przynosić :?: No co Ty... :?: :mrgreen:

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej Koper, devlin, Macie oczywistą rację. Dlatego sam posiadam dupowóz do jazdy na codzień. Niemniej samochód, który aspiruje do miana "sportowego" jak Subaru Stypa, nie może być jednocześnie kadilakiem ...

 

moze moze i to nietylko marka subaru !

 

Sprowadzając swoja BMW 535i miałem ja totalnie zglebiona na zawiasie m-technik. Pojeździłem troszke po polsce i stwierdziłem ,że musze coś z tym zrobic bo plomby mi powypadają. Zmieniłem zawieszenie na standardowe i poczułem niesamowita wolność i komfort prowadzenia. Jak niektórzy myślą że auto straciło na prowadzeniu to niniejszym oświadczam że nie , chocby na really sprincie objechałem swoim dylizansem dwie subarynki GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

est jeszcze w Polsce sporo osob które nie bardzo wiedzą co na swiecie zaczyna być modne np.Wojtek K czy Ty :twisted: ale większośc jest na bieżący i im się to podoba

 

Modne jest też bycie gejem, sugerujesz coś ? ...

 

 

:mrgreen::twisted:

 

:mrgreen: Czekam na dalsze reakcje....rowniez zwolenników EVO :razz: :mrgreen:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie A.K.( spcjalnie tak piszę, żeby nie robić panu reklamy) przeglądam to forum prawie od początku jego istnienia i zastanawia mnie pańskie poczucie nieomylności. A co do pańskich zachwytów dotyczących nowej Imprezy to mam pytanie, gdzie jest sprzedawca, który przekonał mnie do zakupu IMPREZY MY 04 wyjątkowością tego

samochodu? Niech pan się nad tym zastanowi, może nie wszyscy chcą być modni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie A.K.( spcjalnie tak piszę, żeby nie robić panu reklamy) przeglądam to forum prawie od początku jego istnienia i zastanawia mnie pańskie poczucie nieomylności. A co do pańskich zachwytów dotyczących nowej Imprezy to mam pytanie, gdzie jest sprzedawca, który przekonał mnie do zakupu IMPREZY MY 04 wyjątkowością tego

samochodu? Niech pan się nad tym zastanowi, może nie wszyscy chcą być modni.

 

Panie Misiek , przesadza Pan z tą nieomylnością :roll: :mrgreen: A co do moich zachwytow nową Imprezą - też Pan przesadza :!: Subaru w końcu zrobiło nowe auto i jak zwykle połowie sie nie podoba a połowa jest zadowolona z wyglądu. Z tego podziału wynika że ta linia nadwozia jeszcze długo bedzie atrakcyjna. Podobnie jak poprzednia. Nie wiem gdzie jest sprzedawca który Pana przekonał do zakupu Imprezy MY04 jej wyjątkowością :!: ale stara Impreza jeszcze długo bedzie wyjątkowa , bo Subaru to sa "wyjątkowe" auta. Niech Pan sobie kupi auto innej marki to doceni Pan walory Subaru. Oczywiście z różnych przyczyn nie wszyscy chcą byc modni ale to nie powod do używania określeń typu Stypa , Kupa , zmierzch....ja to oczywiście traktuję humorystycznie i mniej wiecej takie sa moje wypowiedzi i inne "prowokacje" typu : czekam na dalsze reakcje :mrgreen: Nie załapał Pan żartu :?: LeonID prosze podac drogę :mrgreen: ...Spojrzy...spoko :cool: to AWD

AK

ps.Musze przypomnieć że na forum wystepuje jako osoba prywatna (wolno chyba :?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...