Skocz do zawartości

Subaru Impreza 2008


aston

Rekomendowane odpowiedzi

Przemeq, dasz sie smignac tym EVO X?

 

Jeśli/jak kupię - dam. Wóz wygląda jak milion dolców. Nie mam więcej pytań.

 

:twisted:

 

wg rozmowy TEN samochód jest jeżdzący w serii może nie być stopera i 20" "rysunku" samochodu raczej nie zmienią cena nieznana :razz:

 

do 9 dołożyli troszkę małych spoilerków i poprawili lekko wnętrze ale nie zrobiłem fot bo X mnie zaskoczył (pozytywnie) i się oddałem macaniu :mrgreen: (co ja piszę na The Forum :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wg rozmowy TEN samochód jest jeżdzący w serii może nie być stopera i 20" "rysunku" samochodu raczej nie zmienią cena nieznana :razz:

 

do 9 dołożyli troszkę małych spoilerków i poprawili lekko wnętrze ale nie zrobiłem fot bo X mnie zaskoczył (pozytywnie) i się oddałem macaniu :mrgreen: (co ja piszę na The Forum :roll: )

 

Przecież już są gotowe prospekty EvoX z rynku japońskiego ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę to EVO na żywo zobaczyć. O ile wcześniej tył mi się nie podobał o tyle tutaj wygląda ok. :shock: Tylko te dwie rury... ale pasują bardziej niż w Imprezie... :roll:

 

Poczekam na EVO XIII MR i wtedy kupię dopracowany model. Króliki doświadczalne wy jedne. :mrgreen: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzis gosciu powiedzial ze SUBARU ma teraz nowy ladniejszy model Imprezy..."HONDA CIVIC STYLE"... :???:

No comment.

Jest to moj pierwszy wpis na ten temat wiec dodam tylko ze dla mnie Impreza skonczyla sie z modelem 06 i jak PRZEMEQ zamieni go na 08 to ja sie wypisuje z forum.

Ps Z gory zawiadamiam ze nie bede odwzajemnial pozdrowien od wlascicieli MY08 poniewaz nie zaliczam ich do rodzinki HONDY.... tfu SUBARU. :twisted:

I jeszcze jedno. Jezeli bede chcial zmienic samochod to nie zostaje nic innego jak EvoX lub GT co go adam.str poszukuje (bo bardzo mi sie podoba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!!!

Tak tez myslalem ze ktos pojedzie mi po majtach :lol: napisalem model MY06 wiec MY07 tez sie do tego zalicza.

Ktos jeszcze chce zablysnac?? :mrgreen:

Moze dam nastepny powod: DZIEKI ZA POZDROWIENIA FIDO :twisted:

a i moze jeszcze sie znajdzie ktos kto mi bledy ortograficzne wypomni o ile sa takowe :twisted:

A to wszystko nie zmienia faktu ze MY08 to kupa :!: i nie wazne WRX, WRC, STI

DZIEKUJE ZA UWAGE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 3 grosze...

 

tak, moze MY'08 i nie jest najpieknieszym dziecieciem Subaru, ale czy o to chodzi???

czy naprawde wam chodzi tylko o wyglad aut?

btw, czy kochacie i zakladacie rodziny tylko z "katalogowymi slicznotkami" o idealnych ksztaltach? (mowie o kobietach, ale wiem, ze i samochod dla co niektorych to prawie jak zona :mrgreen: )

 

osobiscie uwazam, ze i GT tez nie jest ladnym autem (szczegolnie w porownaniu do Celiny :razz: ), to raczej takie "brzydkie kaczatko" - ale wlasnie to swoja "brzydota" GT mnie i podkupilo - nie moge obojetnie przejsc obok tych aut, na ich widok serce mi przyspiesza, i nie jest wazne, ze nie sa one zbyt piekne... ale przeciez one maja inne zalety! :cool:

 

uwazam, ze nie trzeba dramatyzowac z tym MY'08... po prostu swiatowa tendencja jest taka, ze wszystkie auta "klasy sredniej" (let's say so) coraz bardziej "minivanieja", t.y. rosna w gore i okragleja (tj. nowa Impreza tu nie jest zadnym wyjatkiem)

nawet nie watpie, ze przejdzie jakis czas i grono milosnikow MY'08 znacznie sie poszerzy (przeciez sa ludzie, ktorzy naprawde uwielbiaja wyglad bug-eye'ow :lol: )

 

dziekuje za uwage :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje 3 grosze...

 

tak, moze MY'08 i nie jest najpieknieszym dziecieciem Subaru, ale czy o to chodzi???

czy naprawde wam chodzi tylko o wygląd aut?

naprawdę nie mam nic przeciwko brzydkim autom, pod warunkiem że mają "charakter". Paskudnych kultowych wozów jest na kopy, począwszy od 2CV i multipli a na PT cruiserze i fordzie KA skończywszy. Rzecz jasna o gustach trudno dyskutować, ale chyba można jednak wyciągać jakąś średnią z opinii użytkowników, czy coś. Moim zdaniem nowa impreza doskonale wpisuje się w nurt brzydkich aut bez charakteru, takich jak renault thalia, mustangi z lat '80 czy hyundai pony. I w tym jest problem. O tym co jest pod maską, czy przy kołach nie będę gadał, bo się nie znam.

 

Dodam tylko że nie podoba mi się stylistyczna wolta w stronę "street racer'a" miast pogromcy szutrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak PRZEMEQ zamieni go na 08 to ja sie wypisuje z forum.

 

A jak Przemeq zamieni na Evo X, to go stąd wypiszą - jakby nie patrzeć, niebawem może być o jednego forumowicza mniej :mrgreen:.

 

naprawdę nie mam nic przeciwko brzydkim autom, pod warunkiem że mają "charakter"

 

O to to! :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps Z gory zawiadamiam ze nie bede odwzajemnial pozdrowien od wlascicieli MY08 poniewaz nie zaliczam ich do rodzinki HONDY.... tfu SUBARU. :twisted:

 

Uważasz, że mają tak spaczony gust, że nie warto ich pozdrawiać...?

 

Z tego, co czytałem to w Japonii nowa Impreza się bardzo dobrze zaczęła sprzedawać i ludziom tam się dużo bardziej podoba nowy twór niż u nas. I co ciekawe dotyczy to wolnossących modeli a prawdopodobnie też 2WD, które tam mają. Nie wiem czy było, znalazłem ciekawą obserwację o Japończykach: http://forums.nasioc.com/forums/showthr ... ge=77#1913 (sam nie jestem w stanie tego zweryfikować, bo nie znam japońskiego żeby czytać japońskie blogi). Może po prostu Subaru tym razem się bardziej skupiło na gustach japońskich niż reszty świata?

 

Osobiście dla mnie nowa Impreza nie jest zła, chociaż starsze mają więcej charakteru. Jak na ironię kiedy się zacząłem interesować Imprezami, to od razu trafiłem na świeży "skandal" związany z modelem 2008 :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...